
Je normálne, že menštruácia po pôrode mešká?
Ahojte, som 5 mesiacov po pôrode, doteraz všetko okej, 3 mesiace po pôrode pravidelná menštruácia a zrazu mi meškajú 5 dní, je to normálne alebo ísť rovno kúpiť test?😀😀kojila som len 4 týždne, malý je
Poradte kvalitny batoh do lietadla.vdaka

Zariaďoval niekto gastro prevádzku?
Ahojte, plánujem otvoriť menšiu rodinnú gastro prevádzku a momentálne riešim zariadenie kuchyne. Nemám veľa času riešiť všetky dodávky a montáž svojpomocne, preto hľadám niekoho, kto má skúsenosť s f

Máte skúsenosti s krvácaním v skorom tehotenstve?
Ahojte žienky, od štvrtku som špinila a dnes už slabo krvácam. Bola som u lekára, no nevidel žiadne aktívne krvácanie, GS mal 10mm. Som v 5+4tt podľa poslednej ms, užívala som duphaston 2x1. Dnes mi z

Kto zabezpečuje vývoz žumpy v Koseci?
Pekny den, prosim, kto vam vyvaza zumpu? Koseca. ..dakujem

Máte skúsenosti so školou Felix v Bratislave alebo Trnave?
Ahojte, prosim vas mate skusenosti so skolou Felix. Navstevuje vase dietq tuto skolu v Bratislave alebo Trnave? Co hovorite na vyucovanie, hodnotenie,.....

Aké vyšetrenia sú odporúčané po neúspešnej IVF?
Ahojte, ja som momentálne po neúspešnej IVF prvého vkladu, sliznicu maternice v poriadku, priechodnosť vajíčkovodov v poriadku, embryo bolo najvyš kvality. Máte podobné skúsenosti? Aké odborné vyšetre

Môj muž chodí na zoznamku a ja neviem, ako sa správať
Ahojte zistila som že môj muž chodí na zoznamku kde flirtuje so ženami. Nechcem aby vedel ze som to zistila aspoň zatiaľ nie len ma to trápi a neviem ako sa správať ked som s ním. Ide totiž o to že ma

Motorický vývin u dieťaťa: Ako zvládnuť oneskorenie?
Ahojte prosím ma niekto podobný príbeh. Nikde neviem nájsť podobnú situáciu. Mám syna čerstvo 7 mesiacov. Boli sme u neurologicky z dôvodu nechytania hračiek a že sa ešte poriadne nepretaca iba leží n
Ahojte idem sa spýtať maly mi protestuje z prsníka vrtu sa plače pije iba v noci ale dakedy aj cez deň
Mam pocit nedostatku mlieka mäkké prsia, keď sa mi dá dávam mu z prsníka často, odsávam ale nič len 20ml niako týždeň dva mu dávam umelé mlieko pretože som často preč teraz bola ale už nemám tak toho už budem len snim keď mne aj jest moc nechuti ale snažím sa aspoň zjesť dačo poraďte mi

Ako pomôcť deťom s expresívnou poruchou reči?
Ahojte , mám 6 ročného syna ktorý ma exp.poruchu reči . Na Logopédiu chodíme už asi cez 3 roky. 6 mesiacov sme chodili N.B na yas / sluchový tréning ( nemám zo sluchom nič! ) to je tiež jedna z foriem

Nízky tlak v horúčave: Ako s tým bojovať?
Ahojte, ak je 28plus stupňov cítim sa strašne unavená, bez energie. Dnes som bola u lekára a zjavne je to aj tlakom, mala som 91 na 61, pričom normálne mávam vždy ideálny 120 na 80. Máte to niektorá p

Cvičenie po plastike brucha: Aké cviky sú vhodné?
Čaute baby Ktorá ste po plastike brucha 1,5 mesiaca aké cviky robíte na spevnenie? Diky
Ahojte prosim neviete o nejakom babyfriendly hoteli pri Balatone? S bazénom?
Dakujem

Odporučte dobrého ortopéda v Košiciach
Dobrý deň, zháňam dobrého ortopeda v Košiciach.Premýšľala som nad Mudr Jarabakom pri jazdiarni alebo Mudr Balogom na KVP,nejaké skúsenosti?

Aké máte skusenosti s dovolenkou na ostrove Lošinj?
Ahojte, máte skúsenosť s dovolenkou na tomto ostrove? Mám pár otázok. Aké je tam v tomto období teplota mora? Turizmus? Je tam šanca vidieť delfíny? Je lepšie malý alebo veľký lošinj? Alebo ako to je.

Máte skúsenosti s MARPE u teenagerov?
Máte prosím niekto skúsenosť s MARPE (skrutky na roztiahnutie čeluste), najmä použitie u teenagerov okolo 15 rokov. Hlavne by ma zaujímala bolestivosť po vypršaní anestézy a pri otáčaní skrutky. Ale b
🤖🧱 Pre všetky deti, ktoré milujú LEGO (a rodičov, ktorí ich chcú podporiť)
Ako mama detí, ktoré milujú LEGO®, veľmi dobre poznám ten pocit, keď sa z malej stavebnice postupne stane obrovský svet plný fantázie, tvorivosti a nekonečných možností. A práve preto ma nadchla aj robotická sada LEGO® Education SPIKE Prime, ktorá posúva stavanie o krok ďalej – do sveta techniky, programovania a skutočných fungujúcich robotov.
Ak máte doma malého LEGO nadšenca ako ja, možno vás poteší naša nová miniséria krátkych videí. Mr. Ľubo, učiteľ LEGO Engineering, v nich jednoducho a zrozumiteľne predstaví jednotlivé komponenty stavebnice, ukáže základy práce v programovacom prostredí a krok za krokom prevedie deti aj rodičov stavbou a programovaním prvých robotov.
Verím, že tieto videá budú inšpiráciou pre všetkých zvedavých staviteľov a pomôžu objaviť, že učenie techniky môže byť zábavné, tvorivé a plné radosti z vlastných úspechov.
Príjemné sledovanie 1. dielu minisérie! 😊
Ahojte, ma z vás niekto tento kvetináč z lidlu? Neviete či je taky istí ako z Honbachu? Ďakujem. Môžte mi ho odfotiť ❤️
Baby, na odraté kolena môžem dať Ialugel gél? Foto v komente. Dakujem

Ako získať Baby box od poisťovne Union?
Ahoj riešila ste niekto Baby box zo zdravotnej poisťovne Union? Ako dlho vam trvalo schválenie a prišiel vam ten box? Ďakujem

Hľadám detského pedopsychológa pre syna so znakmi autizmu v okolí Žiliny
Potrebujem nájsť pre 10 ročného syna pedopsychológa. Jedná sa o znaky autizmu PAS. Sme zo Žiliny, no mudr Šustrová v Žiline neordinuje. Takže musím hľadať v okolí. Viete mi niekoho dobrého poradiť? Ďa



