Baby, na odraté kolena môžem dať Ialugel gél? Foto v komente. Dakujem

avatar
dia99 založila diskusiu
22. jún 2026    

Ako získať Baby box od poisťovne Union?

Ahoj riešila ste niekto Baby box zo zdravotnej poisťovne Union? Ako dlho vam trvalo schválenie a prišiel vam ten box? Ďakujem

avatar
roxy21 založila diskusiu
22. jún 2026    

Hľadám detského pedopsychológa pre syna so znakmi autizmu v okolí Žiliny

Potrebujem nájsť pre 10 ročného syna pedopsychológa. Jedná sa o znaky autizmu PAS. Sme zo Žiliny, no mudr Šustrová v Žiline neordinuje. Takže musím hľadať v okolí. Viete mi niekoho dobrého poradiť? Ďa

Ahojte. V sobotu ideme robiť guláš na záhrade.
Keďže hlásia 35stupnov, premýšľam čo by bolo vhodné pripraviť ako občerstvenie. Máte nejaké nápady?
Ďakujem

avatar
littledaisy založila diskusiu
22. jún 2026    

Kde v Prešove nájsť plávanie pre bábätká v slanej vode?

Ahojte. Viete mi poradiť, máme v Prešove a okolí plávanie pre bábätká v slanej/morskej vode? ☺️

Obed ako sa patrí 😀

avatar
verkverk založila diskusiu
22. jún 2026    

Zápal stredného ucha: Kedy sa zlepší stav?

Ahojte. Mam tento super zapal uz skoro 2 tyzdne...a stale rovnako..berem atb do usi.kedy to prejde. Poprosim skusenosti O toceni hlavy ani nehovorim...

Ahojte, myslíte si, že čistenie vlasov formou Malibu C je vhodné aj pre 13 ročné dievča?

Kto mi prosím napíše,ako sa volá tento kvietok?

avatar
ivka232 založila diskusiu
22. jún 2026    

Máte reflux a nepríjemnú horkú chuť v ústach?

Ahoj je tu prosim niekto kto ma reflux? Chystam sa k doktorke len sa chcem opytat ci mavate aj pocit ako keby horkej chuti v ustach alebo stipanie,nechut do jedla Dakujem

avatar
lili177 založila diskusiu
22. jún 2026    

Odporučte dobrého trestného právnika v Košiciach

Prosím o meno dobrého právnika ,advokáta .Veľké dik...Kosice ale aj inde

avatar
dar_dietata založila diskusiu
22. jún 2026    

Pridajte sa: Podporná skupina pre ženy túžiace po dieťati v Košiciach

Ahojte 🤍 Už dlhšie nosím v srdci myšlienku vytvoriť bezpečný priestor pre ženy a páry, ktoré čakajú na dieťa (sama som tou zenou). Miesto bez posudzovania. Bez nevyžiadaných rád. Bez viet typu „nemysl

Baby, rekreačne poukazy sa ako uplatňujú? Ešte sme ich nikdy nevyužili 😄

Dievcata, kde prosim kupujete tie igelitove sacky na posielanie posty? Zvyknem na V. ale uvazujem ci sa neda este niekde lacnejsie... tak reku kde. Sa mi zda ze v Action alebo v Teddi tu niekto radil, ale v Actione o tom ani nepoculi. V Teddi som este nebola.
Dakujem za kazdu radu.

Jedno dievča, veľa dosiek a nekonečne veľa spomienok. 🏄‍♀️🏂🛹✨
Každý slide rozpráva svoj vlastný príbeh. Miesto, výhľad, počasie, obľúbený outfit, nové zážitky a malé víťazstvá. Pretože tie najkrajšie dobrodružstvá netvoria veľké veci, ale všetky tie momenty medzi nimi. 🤍

(5 fotiek)
avatar
kmkm11 založila diskusiu
22. jún 2026    

Dierka na srdiečku diagnostikovaná počas tehotenstva?-medzi komorami

Ahojte, je tu niekto komu počas tehotenstva na screeningu tiež diagnostikovali u bábätka takúto dierku na srdiečku?

Ahojte, kto bol na ostrove Vir, oplatí sa ísť na výlet loďou za delfínmi ? Ďakujem

Zienky, co mate dcerky s dlhou a velmi uzkou nozkou, ktore letne slapky sedia? Pripadne aj sandalky, zidu sa tipy. Aktualne takmer 8r a 34 noha. Poradte prosim. Dakujem.

avatar
domininka založila diskusiu
22. jún 2026    

Aké sandále pre dievčatko s úzkou nohou odporúčate?

Zienky, co mate dcerky s dlhou a velmi uzkou nozkou, ktore letne slapky sedia? Pripadne aj sandalky, zidu sa tipy. Aktualne takmer 8r a 34 noha. Poradte prosim. Dakujem.

Ahojte neviete kedy zvyknú byť v časopise kupóny 40%zľava do aquaparku? Posledné 2 týždne neboli čo som sa pýtala v stánkoch

avatar
dana243 založila diskusiu
22. jún 2026    

Skúsenosti s hypnózou u Vladimíry Hirnerovej Bytča

Dobrý den chcem sa spýtať či niekto ma nejaké skúsenosti s touto pani.Bola som u nej na prvotnej konzultácii a teraz mám ísť na hypnózu a trocha sa obavám aj keď som už v takom stave že buď alebo ..Má

avatar
lylyjana založila diskusiu
22. jún 2026    

Emočné situácie bez plaču

Ahojte. Som dost emotivna uz od detstva a potrebovala by som lepsie ovladat svoje pocity. Chcela by som vediet ako zvladate vy situacie aby ste sa nerozrevali? Momentalne najviac riesim ako zvladnem