Prosim vas, kocky poradte mi.
Mam nachladnutu dceru. Nemoze sa sz toho nejako dostat, tak som som rozhodla, ze ju nedam do skolky. Nema mi ju kto postrazit.
Jedine si ju mozem vziat k sebe do prace.
Ma 6 rokov. Nenapadaju vas aktivity kt. Tam moze robit?
Zatial mam - kreslenie, plastelina, vyfarbovanie, tablet, rozpravka....
Poradte prosim ak Vas nieco napadne.
Ahojte kočky Terchová a blízke okolie, aké počasíčko je aktuálne u vás ... chceme ísť trošku deti vyvetrať na chatu ...
Ahojte som 18 ročná študentka,bývam na internáte v Bratislave.
Hľadám kamarátku do fitness od 16-19 hod.
ja chodím do ASTRA fitness na skupinové cvičenia od 18-19hod. pondelok-štvrtok.
pridá sa niekto?
Baby predplatila som si HBO GO. Poraďte, do ktorého seriálu sa pustiť? Ktorý je pre vás naj?
Baby, čo presne je "kysané podmáslí"? Ďakujem
Ahojte, nájdem tu mamičku, ktorej dieťa malo zväčšenú detskú žľazu? Ďakujem
Baby prosím nejaký vers svokra bude mať 65 rokov chcem jej dat zahrať do radia. (ma 3 synov). Moc ďakujem za každý versik
Baby poraďte, idem ku kamarátke čo bude o 3t rodiť. Malému bábatku som už kúpila darček a ostáva mi ešte kúpiť kamoške (ale môže byť aj spoločný dar s manželom). A ja neviem čo kúpiť.Každa rada poteší.
Nie, že by ma to nejak trápilo, ale zo zaujímavosti, prečo nebude Harry kráľom? Ale najskôr ich otec , potom William, williamove deti a on je nejaký 7, či neviem kolkaty v poradí 😀 ďakujem
Ahojte, nenajde sa tu niekto kto kvaskuje a bol by mi ochotný venovat 5 min svojho času :D ďakujem! 🙂
Ahojte, planujeme kupiť dom v dražbe ma niekto skúsenosť ?
Dievky je tu prosím niekto, kto by mi vedel poradiť s daňovým priznaním keď pol roka boli odvody na Slovensku a pol roka v Írsku? Moc ďakujem 🌸
Dievcata, ak mozte, prosim odfotte ako mate detsku postel? Dcerina je pozdlz celej steny, nema ziadnu zastenu, cize takto v zime jej odtial urcite riadne taha (nie nezakryva sa vobec). Ako ste to prosim vyriesili? Ja som mala ako dieta nieco ratanove na stene, ale to bolo otrasne... a neviem co ine by sa dalo...
Dievčatá viete mi niektorá dat recep bublaniny z knižky recepty zo života 2? Nie som doma a potrebujem ho. Dakujeeem
Ahojte mate skusenosti s rtg u maleho babatka?Dcerka ma 5mesiacov a uz vyse 2tyzdne velmi kasle. Dr nas tam poslala kvoli tomu ze ci nema zapal pluc. Nemoze rtg ublizit takemu malemu babatku?
Ktorého zubára v TT by ste odporučili pre 3 ročne dieťa? Aby mal/a trpezlivosť ak by dieťa nespolupracovalo.
Prosím je tu niekto taký, kto pracuje v Tatra banke?
















