🤭😅

avatar
kater_by
Správa bola zmenená    19. jan 2020    

Po Sofii som veru tušila že na Elsu sa dlho čakať nebude 😊😊 pre dve rozkošné sestričky 😉

Ahojte, poradte prosim nejaky pobyt s detmi 2r. a 5r. Nejake bazeny, nieco kde sa deti v zime nebudu nudit.

Dobrú noc ❤️

Pracuje tu niekto pre Orange?

Láska naša malá krásna ❤️

👶🏾❤️👦🏽 Braskovia 😍

avatar
danielik79
Správa bola zmenená    19. jan 2020    

Príhoda môjho manžela: Vymeriavali pri Nitrianskom divadle klímu po blízku bola zástavka a z autobusu vystupovali akurát deti čo išli s učitelkami na divadelné predstavenie .Deti robili krik hurhaj a učitelky to zjavne nezvládali .Môj manžel v snahe zaujať zakričal : Aj ja chcem ísť do divadla s takými peknými učitelkami .Podarilo sa !!!Decká stíchli a zoradili sa a učitelky poďakovali ale k manželovi podišiel jeden taký štvrtáčik a poťahá ho za nohavicu že:Ujo ty si asi slepý kde si podel oči .V ten moment manžel ostal ako obarený ešte šťastie že nik z tých detí toho chalaniska nevnímal ale zato ho vnímali manželový kolegovia a tý išli do kolien.😂

Baby tie, ktore licite prosim mam otazku. Snazim sa aj ja ako tak naucit nalicit sa. Ak pouzivam svetly korektor a tmavy na konturovanie tvare, tak vtedy sa makeuo nepouziva?

🤫🤫🤫

Môj 14r. pubertiak....Mamíííí,zajtra kúpim mleté mäso,ryžu máme a uvarím jedlo....Ty sa teraz radšej uč,nech to vysvečko dáko vyzerá.....ale ,mamííí,čo z toho,že budem mať jednotky a zomriem od hladu,variť sa mi treba učiť nie geografiu.....
Tak moja budúca nevesta sa bude mať super....😉

Ahojte aky druh vani mate akryl alebo oceľ? Aký je v tom rozdiel? Co by ste kúpili?
Ďakujem

Po celom dni mam uz dost, ale nie je nic krajsie ako byt s nimi :-*

Prosím vás vie toto niekto opraviť? Bábika Baby born

Dnes sme si dali taký oddychový deň a len si užívame jedna - druhú bláznime sa a smejeme a veľa!
Tak vás takto pozdravujeme s takou nedokonalou fotkou ale pre mňa najkrajšou 🙏😍

Ona je liek na všetky starosti ! ❤️

avatar
bjnr
19. jan 2020    

Deti medzi sebou neporovnávam. Je to to najhoršie, čo im môžeme urobiť

"Som triednou učiteľkou 16 úžasným druhákom. Neustále ma prekvapujú svojimi nápadmi, úvahami, tvorivosťou, dobrosrdečnosťou a vzájomnou všímavosťou. Žiaden deň nie je rovnaký ako ten predchádzajúci. V triede mám deti, ktoré opakujú ročník, deti s vývinovými poruchami učenia, deti zo sociálne znevýhodňujúceho prostredia i intaktné deti z podnetného prostredia.

Mám v triede tiež veľa detí, ktoré veci rýchlo pochopia, vedia poznatky aplikovať, majú predchádzajúce skúsenosti, ktoré im uľahčujú pospájať si informácie do súvislostí a napredujú skokom. Snažím sa pripraviť im úlohy tak, aby boli zaujímavé a obohacujúce i pre ne. Navzájom sa všetci učia vnímať a akceptovať špecifické potreby iných žiakov. Zisťujú, že rôznorodosť je v poriadku, aj to, že každý je dobrý v niečom inom."

https://www.ktochyba.sk/skola/inkluzionistka-mi...

Dievčatá aky dátum chodí materská na účet?

Zaujímavá téma 😄 5.ročník Geografia 😄 už pol hodiny ma tu presviedča, že on to odpísal dobre, určite to tak bolo napísané aj na tabuli 😄. Asi ho nechám v tom, že aj sopka vplyvom hormónov občas vybuchne 😄🌋🌋🌋

Konečne! Prvý deň, keď je viac než -30°C 🙂

Kocky neviete kde su v akcii jarove tablety do umyvacky? Velke balenie?

Žienky neviete prečo mi neprišla správa o ďalšom týždni tehotenstva?

Prosim poradte.
Pracujem od 15.2.2019. Moze si moj manzel na mna uplatnit za tie dva mesiace nezdanitelnu cast na manzelku?
Vdaka

Zohratá dvojica 😊

#surodenci #sunar