Zienky co varite zajtra? Ja chcem nieco aj na nedelu ale moja fantazia sa uz minula 😕 ja by som prezila do stedreho vecera aj na polievke a pecive ale moja rodina nie.
Ahojte,tak dnes som robila štedrák z lístkového cesta a vyzerá velmi dobre... 🙂
inspirace na vánoční koláčky a jídla pro malé děti z mého blogu https://www.facebook.com/pg/PrikrmyareceptyodKa...
Tak ako ste na tom? Darčeky pobalené? 🎁
Čo ste si stihli uloviť z novej #essence 🎄limitky?
Neporadíte mi ľahký program na koláž fotiek? Ďakujem
Maminy viete prosím odporučiť susicku pradla, s ktorou ste spokojne? Konkrétny typ. Alebo ak ste si robili prieskum, ktora je dobrá, resp co by mala/nemala mat? Tak okolo 500€ Ďakujem
Baby ako dlho sa varí Salko? 2 hodiny? Či?
Zdravím...prosím pridá niekto postup prípravy a množstvo surovín na výrobu domáceho gélu na pranie? Pamatám si len mydlo a kryštalickú sódu, ale postup nie. Ďakujem
Aký názov koláča či jedla vás rozosmial či prekvapil?
U mňa to jednoznačne vyhrávajú tieto Jožove gule 🙈😅✌( vraj sa na Jozefa vždy opilo najviac chlapov v dedine z rumu) , ktoré sú vlastne guľky v kokose z piškot a dochutene kvapkou no možno trošku väčšou kvapkou rumu 😆
#billa
Dnešná kontrola ORL že urobíme augiogram, /nová lekárka keďže som od narodenia hlucha bola zvedavá koľko padne % hluchoti/... Ja v kabinke a sestrička robí dačo a po chvíľke započujem dáky jemný zvuk tak stlačím s tlačítko, potom mi ukáže že bude nasledovať prave uško, fajn sústredím sa a po nejakom čase zase započujem úplne mini zvúčik... Sestrička celý čas krutý hlavou a lekárka sa začne smiať že počítač mi dal hluchotu 102% čo neexistuje 😝, ešte pred 3roky bolo 99,9%...Do dôchodku budem mat stratu aj 1000%, lekárka nechápe ako krásne rozprávam, áno vďaka mojím rodičom drvili a drvili ma aby som mohla v dospelosti žiť plnohodnotný život, a za to im ďakujem a vždy budem ďakovať... 😇 A aspoň sa v noci môžem v kľude vyspať alebo keď ma manžel naštve tak strojček vypnem a môže kričať koľko chce 😅 potom ma po byte naháňa aby som si ten strojček zapla... 😂👏😂👏 Prajem krásny predvianočný piatkový deň 🙏😉🙂
Chcela som manzela naucit korculovat.ale bal sa.svokra so svagrinou pred nim vyplakavali,ze nech to veru nerobi,lebo co ked si ruku zlomi,co s nim bude😂(urcite umrie!)tak moj muz isiel po chodniku a zlomil si laket.
ahojte je tu niekto kto už nema žlčnik?je možne že po 3rokoch ma tam picha mali ste to aj vy pichanie ?cie nie ci to je stravov?

















