Tento rok mi unikol medzinárodný deň nosenia, hoci už nie som nosiaca mamička, ale Alexa vždy rada ponosím ešte na rukách. 😇 bolo to pre mňa jedno z najkrajších období a dúfam, že ešte niekedy si budem môcť privinuť malý uzlík na svoju hruď, ten pocit je nezabudnuteľný. ❤️ prikladám starší článok od nás aj s foteckami 🙂 http://www.littleking.sk/childhood/3/10/2015/me...
Dobrý deň, ak vás môžem poprosiť o vyplnenie tohto dotazníka, ktorý je súčasťou mojej diplomovej práce v študijnom odbore Verejné zdravotníctvo. Jej cieľom je zistiť, aké sú postoje rodičov, ale aj budúcich potenciálnych rodičov, k OČKOVANIU detí vykonávanému na Slovensku.Vopred Vám ďakujem za Vašu ochotu a čas strávený pri jeho vyplňovaní.
link na dotazník: https://www.survio.com/survey/d/J4H3S6D3W6M3J5M9G
Deltatrans alebo Europa Expres. Preprava osôb do zahraničia. Máte skúsenosti?
Ahojte. Srdečne Vás s Peťkom všetky pozdravujeme z Adeli z Piešťan. Pred nami je druhý týždeň rehabilitácii a Peťko tentokrát cvičí ešte intenzívnejšie. Aj si poplače, no je to môj veľký bojovník. Ďakujeme žienky, aj vďaka vám sme tu. 💗💗💗 Nedajú sa mi pridávať fotky, tak ten jeho úžasný úsmev uvidíte, keď budeme doma. Srdečne ďakujeme 💪💕👏😘
Ahojte neviete ci sa niekde da stiahnut film Liecitelka ten co isiel vcera na Markize. Neviem to nikde najst ☹. Za pomoc budu ❤ 😉 dakujem
ahojte, niekto skusenosti s dr max - maju akciu na plienky pampers premium care 1 chcem nakupit, ci ich niekto nekupoval. ci to nie su tie problematicke pampersky, dikes

Týždeň zo života mamičiek
Ej veru, trošku viac vody ako obvykle, pretieklo odkedy som sem dala posledný Týždeň... Odpustite mi to 🙂 Krátky výber len pre vás:
- Bola som s malinkým v nemocnici, večer drobec spí, ja si chcem zobrať na kreslo noviny, pero a mobil. V tom mobil začne vibrovať, volá manžel. Tak dvíham, hovorím, že malý spí a ako zaspal... a do toho sa sťahujem na kreslo ďalej od malého a vravím mužovi, že do prčic, hľadám mobil A on to zaklincoval už celkom:
„A kam si ho položila zas? Máš ho už?“
Ešte sa musím pochváliť, že mne to docvaklo ako prvej... 🙂
- Keď nechám mojich chlapov chvíľku bez dozoru a počujem z izby samý smiech:
- Chystali sme sa do Bratislavy. Vravím babám:
„Jedna pôjde s tatom do Ikei a druha so mnou do Avionu.“
A Natálka vraví:
„Podľa mňa by sme mali ísť obidve s tebou, lebo tato bude zúrivý a ty s nami vieš lepšie zaobchádzať.“
- Kúpili sme novú posteľ... už aj odskúšaná... vraj veľmi pohodlná. Mám na sklade viac, pri rýchlom jednaní zľava:
- Cestou zo škôlky - boli sme asi 2-3 km od obce, keď malý zbadal na lúke mačku.
„Mami, to je mačka divá alebo domáca? A prečo chodí chytať myši tak ďaleko? Veď aj v meste, aj v dedine, žijú myši.“
Skôr ako som stihla odpovedať, zapojil sa starší syn:
„Vieš, to je uvedomelá mačka, ona nezožerie hocičo, ona chce BIO-potravu.“
Tie, ktore mate male deticky a museli zacat nosit okuliare ako ste to riesili na zaciatku kym si na to zvykli? Mala ma 2 roky a vyfasovala okuliare... ako co najlepsie zvladnut ten adaptacny proces? Ja som zacala nosit az v 5 ci 6 rokoch a v okoli nemam nikoho tak maleho s okuliarmi





























































































































































































































































































































































































































































