avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
15. máj 2017    

Včerajšia torta pre maminu 🙂
Orechovo-makovo-maková s višňami 😋
Tieto korpusy bez múky sú moji favoriti - šťavnaté a vláčne 👍

Tento rok mi unikol medzinárodný deň nosenia, hoci už nie som nosiaca mamička, ale Alexa vždy rada ponosím ešte na rukách. 😇 bolo to pre mňa jedno z najkrajších období a dúfam, že ešte niekedy si budem môcť privinuť malý uzlík na svoju hruď, ten pocit je nezabudnuteľný. ❤️ prikladám starší článok od nás aj s foteckami 🙂 http://www.littleking.sk/childhood/3/10/2015/me...

Baby mate niekto takyto altanok?

Svadobna 🙂

avatar
mima22220
Správa bola zmenená    15. máj 2017    

Dobrý deň, ak vás môžem poprosiť o vyplnenie tohto dotazníka, ktorý je súčasťou mojej diplomovej práce v študijnom odbore Verejné zdravotníctvo. Jej cieľom je zistiť, aké sú postoje rodičov, ale aj budúcich potenciálnych rodičov, k OČKOVANIU detí vykonávanému na Slovensku.Vopred Vám ďakujem za Vašu ochotu a čas strávený pri jeho vyplňovaní.
link na dotazník: https://www.survio.com/survey/d/J4H3S6D3W6M3J5M9G

😂

Deltatrans alebo Europa Expres. Preprava osôb do zahraničia. Máte skúsenosti?

....mamička ! ♥♥
mama je tou ktorá môže nahradiť všetkých,no ju nemôže nahradiť NIKTO !!

😇❤Moja bambuľka😍

Lili mala PSP a takuto torticku som jej pripravila. Pacila sa jej a to ma velmi potesilo 😉

Ahojte. Srdečne Vás s Peťkom všetky pozdravujeme z Adeli z Piešťan. Pred nami je druhý týždeň rehabilitácii a Peťko tentokrát cvičí ešte intenzívnejšie. Aj si poplače, no je to môj veľký bojovník. Ďakujeme žienky, aj vďaka vám sme tu. 💗💗💗 Nedajú sa mi pridávať fotky, tak ten jeho úžasný úsmev uvidíte, keď budeme doma. Srdečne ďakujeme 💪💕👏😘

dcérka si želala 4 poschodový dom ...s bazénom, no čo neurobím pre dieťa, už je aj nasťahovaná

(18 fotiek)
avatar
nemacie
Správa bola zmenená    15. máj 2017    

Ahojte neviete ci sa niekde da stiahnut film Liecitelka ten co isiel vcera na Markize. Neviem to nikde najst ☹. Za pomoc budu ❤ 😉 dakujem

ahojte, niekto skusenosti s dr max - maju akciu na plienky pampers premium care 1 chcem nakupit, ci ich niekto nekupoval. ci to nie su tie problematicke pampersky, dikes

Mamicky, prosim, kt. sa vyznate, vedeli by ste mi prelozit skratku EAT. Boli sme dnes na ORL, kontrola o mesiac. Bola som v tom, ze klasicka kontrola a teraz si davam papiere bokom, tak toto ma tam zarazilo, lebo nic specificke mi dr. nevravela. Vdaka za pomoc.

Týždeň zo života mamičiek

Ej veru, trošku viac vody ako obvykle, pretieklo odkedy som sem dala posledný Týždeň... Odpustite mi to 🙂 Krátky výber len pre vás:

  • Bola som s malinkým v nemocnici, večer drobec spí, ja si chcem zobrať na kreslo noviny, pero a mobil. V tom mobil začne vibrovať, volá manžel. Tak dvíham, hovorím, že malý spí a ako zaspal... a do toho sa sťahujem na kreslo ďalej od malého a vravím mužovi, že do prčic, hľadám mobil A on to zaklincoval už celkom:
    „A kam si ho položila zas? Máš ho už?“
    Ešte sa musím pochváliť, že mne to docvaklo ako prvej... 🙂
  • Keď nechám mojich chlapov chvíľku bez dozoru a počujem z izby samý smiech:
  • Chystali sme sa do Bratislavy. Vravím babám:
    „Jedna pôjde s tatom do Ikei a druha so mnou do Avionu.“
    A Natálka vraví:
    „Podľa mňa by sme mali ísť obidve s tebou, lebo tato bude zúrivý a ty s nami vieš lepšie zaobchádzať.“
  • Kúpili sme novú posteľ... už aj odskúšaná... vraj veľmi pohodlná. Mám na sklade viac, pri rýchlom jednaní zľava:
  • Cestou zo škôlky - boli sme asi 2-3 km od obce, keď malý zbadal na lúke mačku.
    „Mami, to je mačka divá alebo domáca? A prečo chodí chytať myši tak ďaleko? Veď aj v meste, aj v dedine, žijú myši.“
    Skôr ako som stihla odpovedať, zapojil sa starší syn:
    „Vieš, to je uvedomelá mačka, ona nezožerie hocičo, ona chce BIO-potravu.“

Ked si telo pýta niečo sladké, ale rozum kričí nieee... leto sa blíži🏖🏝🍹🍌😋

Dnešná

niečo z víkendu

(3 fotky)

Tie, ktore mate male deticky a museli zacat nosit okuliare ako ste to riesili na zaciatku kym si na to zvykli? Mala ma 2 roky a vyfasovala okuliare... ako co najlepsie zvladnut ten adaptacny proces? Ja som zacala nosit az v 5 ci 6 rokoch a v okoli nemam nikoho tak maleho s okuliarmi

Velkacka si konecne uziva jar v zahrade 🙂 Dnes po dvoch tyzdnoch aj lepsi den v jasliach, postupne sa zabiehame.

Najlepší mantinel do postele😝