Rada bych darovala damske,detske boty,priblizne vel.39,40 detske od vel.20...najdou se i detske boty pro chlapce ve veku 8,9 let.rada bych to dala nekomu kdo to opravdu potrebuje...muzu poslat fotky.jen osobni odber v Bratislave po dohode i v Pk,Senec....

PRIPRAVUJEME SA NA POSLEDNE NARODENINKY DO ŠKOLKY...

(10 fotiek)

Prečo trpíme jarnou únavou a ako s ňou zatočiť?

Túžite si príchod jari užívať plnými dúškami, no kazí vám to tak neobľúbená jarná únava? Zistite, prečo sa vlastne rok čo rok vracia a ako s ňou účinne zatočiť.

Súboj hormónov v tele

Jarná únava je väčšinou prechodný stav vyvolaný zmenou ročných období. Nejde o chorobu, skôr o súboj hormonálnych zmien v organizme.

V zimných mesiacoch je úplne prirodzene cítiť sa mierne depresívne. Dni sú krátke a stmieva sa veľmi skoro. Vášmu organizmu preto chýba dostatok serotonínu, hormónu, ktorý v našom tele vyvoláva pocit šťastia a spokojnosti. Kormidlo v tom čase preberá iný hormón - melatonín, tzv. hormón spánku. S príchodom jari sa pôsobenie týchto dvoch chemických látok v tele mení. Organizmus si musí zvykať na hormonálne zmeny, čo sa prejavuje práve poklesom energie a pocitom zvýšenej únavy.

Poznajú to mnohí

Raz za čas to príde na každého. Za oknami je krásne slnečné ráno, no vy sa ledva vytrepete z postele. Oči sa vám zatvárajú počas celého dňa. Máte pocit, že vaša hlava váži prinajmenšom tonu. Bolia vás svaly i kosti, napriek tomu, že ste včera nepraktizovali žiaden namáhavý šport či inú fyzickú aktivitu. Neviete sa dočkať večera. Poradíme vám niekoľko jednoduchých tipov, ako môžete tohtoročnú jarnú únavu ľahšie prekonať. 

avatar
terezka1947
Správa bola zmenená    24. apr 2017    

mamicky,ako riesite aspon letne prazdniny u malych deti,ak pracujete...myslim deti cca 3r. a viac,ale skratka male deti,max do nejakeho 3r.ZS?
a este najhlavnejsia informacia
ste na nich iba sami,ziadne babky,dedkovia,ziadna rodina,kamosky.na kt.by ste sa mohli spolahnut,ze ich aspon na par dni zoberu....
lebo dovolenka a aj vsetky OCR,PN ked zratam,tak nie je sanca zvladnut cely rok len my dvaja...pomahate si skolkami nejakymi sukromnymi cez prazdniny?alebo?

Hoci domáce práce patria medzi nepísané povinnosti žien, v slovenských domácnostiach som sa často stretol s tým, že "vysávať by mal chlap".

Darček pre moje krstniatko hotový 🙂

(3 fotky)

Baby cez ake stranky kupujete len letenky do Bulharska Burgas

Pre tento jeho usmev..., vsetko na svete ❤️

Ahojte neviete alebo nemate prehlad.ci robi nejaka ck dovolenky kratsie ako na 7 noci pri mori

avatar
hors
24. apr 2017    

Prosim Vas malej som dala ziadost do MS a prilo mi cez sms Kod Vasej ziadostio priatie dietata do MS je ..... Co to znamena prosim nevyznam sa v tomto.Dakujem moc

http://www.pinkieshop.sk/zatepleny-nanoznik-pin...
http://www.pinkieshop.sk/zatepleny-nanoznik-tau...
nema niekto realnu fotku na kociari ako vyzera farba? ci je skor ruzova alebo maslova? jedneho alebo druheho dakujem
je to pinkie nanozniky

Vedeli ste o tom, že váš psychiater chráni vaše tajomstvá a depresia je vnímaná ako smrteľná choroba? Výborný rozhovor, tentoraz zo Slovenska, priamo s prezidentkou Slovenskej psychiatrickej spoločnosti MUDr. Ľubomírou Izákovou.
http://www.tvba.sk/relacie/styl/navstivili-sme/...

#liga_za_dusevne_zdravie

A dalsia zaujimavost v Istri ( stary mlyn pod vodopadom ) - Kotli 😊

(2 fotky)

Moje chlapiatko😙😙😙pri mamke najlepšie❤

Dievčatá, robím si taký prieskum. Koľko ste dali,resp. ste ochotné dať za detské náušnice - pre novorodenca? Ďakujem krásne za info. Za odpovede pošlem srdiečka, krásny deň

baby,kolko moze stat restaurovanie obrazu?nepotrebujem restaurovat malbu,skor je to asi nejaka fotka alebo co....ale ram a asi aj vo vnutri je to stare....a bojim sa to dam do domu bez opravy...vycistenia....ma urcite viac ako 100r.

Ahojte,toto mi začala robiť práčka.nemate s tým niekto skúsenosť?Na nete som našla,že by to mohli byť ložiská.

(2 fotky)

baby prosim vas co na obed z kyslej kapusty - okrem segedinskeho, a pecenych zemiakov ? :D dakujeeem

co moze byt lepsie, uz len aby leto prislo 🙂

Moje male "velke" dvojky❤❤❤❤

Piaty deň od tahania zuba a ešte stále to bolí 😕😯😫

Moje chudnutie s KetoDiet 3.

Áno, áno, áno 😁  Som pod stovkou, za 18 dní na Ketodiet - 6,2kg , prsia - 1,5cm , pás - 5cm , boky - 7cm .

Za posledný týždeň som opäť jedlá KetoDiet zlepšovala povolenou zeleninou.

Gulášová polievka s kyslou kapustou. 

Šalát z čerstvej zeleniny + ketodiet fusilli . 

Dusená reďkovka s baby špenátom + omeletový trhanec  ( sa mi nepodarila omeleta 😂 ).

KetoDiet fusilli s dusenou hlivou + biela reďkovka. 

Poprosila by som o radu. Mam 4,5 mesacne babo, cisto kojene a pediatricka nam povedala, ze jej mam skusit dat na noc nemliecnu ryzovu kasu, aby v noci lepsie spala. Ze mozno sa budi preto, lebo je hladna stale. Ma 7kg a nespi dlhsie ako 3 hodiny, vacsinou v noci je hore kazdu 1-2, niekedy tie 3 hodiny. Dalej mi povedala, ze jej mam dat krupicovu kasu pd nutrilonu, ako prvy kontakt s lepkom. Co si o tom myslite? Ako robite ryzovu kasu? A co ta krupicova kasa? Sak z toho sa dost pribera..aj ked ona mi povedala, ze nema to jest pravidelne len jej mam dat jednu, dve lyzicky aby sa crevo kontaktovalo a lepkom. Dakujem za rady

Milé dámy, po veľmi atraktívnej téme prania som tu späť, tentokrát s vysávaním. Nasledujúce dva týždne si povieme niečo bližšie o vysávaní a vysávačoch. Teším sa na vaše príspevky!