Už 9 rokov😲

Ahojte . dnes sme boli nasej laske dat konecne nausnicky. chudatko moje si vytrpela ale stalo to za to 🙂

to je on mojho srdca sampion 😍

Pestujete si niektora kličky ? Co to obnasa ?

today's therapy?
shopping therapy!

Konečneeee 👏🏻👏🏻👏🏻👍🏻😊😉

To naše zubadielko má už 18 zubkov.

Radost z krasneho pocasia a este vacsia radost zo zberu oliv 🙂 Pozdrav z Umaga 🙂

Odpadla som ale ano, je to uz cierne na bielom🙂

Úloha splnená # dieťa spokojné # mama zamrznutá 😍

...kedysi toto bola moja appka😅

Tak nádherná fotka...

haloooooo... mate nejake finty na zabavky 6 mesacnych deti? Zatial mi celkom funguje nosenie a zrkadlo, ale niekedy uz aj tu dochadzaju sily a vzdy treba mat nieco po ruke. 🙂
#deti #hranie #energia

Zdravé dva týždne s Biomilou

Testovať Biomilu som si veľmi želala a vraví sa sa,  že čo  si veľmi želáme to sa nám aj splní, splnilo sa mi až nad očakávanie.

Myslela som si na začiatku,  že to nemôže byť nič  náročné veď som stále v kuchyni,  varenie mi celkom ide ale ja som aj tak dostala rešpekt pred produktmi od Biomily.

Pri rozbaľovaní balíka najviac mal radosť najmladší syn, ale to poznáme každá 🙂

Prišiel deň oslavy a mne sa naskytla veľká, nová, neznáma vyskúšať k vínku prvý produkt, bez roboty len otvoriť a nasypať do misky.  

Špaldové minigrissiny celozrnné BIO

Len sa mi potvrdilo ako sľubuje výrobca že je to chutný, chrumkavý snack na každú príležitosť  či len tak na prestávku v práci alebo ako chrumka pre najmladšie detičky v nečakaných chvíľkach budete vynaliezavá mamina🙂  Ja som si ich obľúbila,  ak viete kedy prestať, neublížite tým ani svojej postave ani svojim pocitom že ste maškrtili a viem si ich predstaviť aj do krémovej polievky.

Baby, aha čo máme zo záhrady😊poznáte čo to je zač?

avatar
micak
4. nov 2016    

Ahojte, nahodou toto nemate niektora, na okenne dvere? Je to z magnet3pagen a zaujima ma realny vyzor. Dakujem! #vianoce

Ľudia čo tu máte bazár a ponúkate veci na predaj. To je fakt také ťažké označiť inzerát keď je rezervovaný alebo ho zmazať keď je predaný? Už viac krát sa mi stalo,že som reagovala na inzerát a po nejakom čase alebo aj hneď mi prišla odpoveď, že je to rezervované alebo predané ale v ponuke to máte stále. Keď na to nemáte čas tak tu radšej nič neponukajte. Fakt ma to odrádza.....

#nutrilon Včera sme v skupine: https://www.modrykonik.sk/group/9072/ začali s príspevkami o alergii.
Máte alergické dieťa? Zistite to tu:
https://www.nutriklub.sk/clanok/mate-doma-alerg...

#test_biomila uz sa to blizi a velmi sa tesim, na moje oblubene domace zemle ale tento krat, prvy krat so spaldovej chlebovej muky, grahamovej 🙂 ja, grahamove pecivo mozem s velkou oblubou 🙂

(2 fotky)

už sa nám to blíži. 21dní do termínu, ozdoba na správnom mieste, kočík nachystaný ...už sa len psychicky prichystať na príchod ďalšieho člena 🙂 Tešíme sa na teba, Anetka 😉

#dakujemkoniku @astarte123 & firme ESET ❤

🙂)) realita

Baby, kde kupute značku farby NATURIA? kaufland niç a z netu nestiham, dikees

avatar
astas
4. nov 2016    

...tak ☺