avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
31. okt 2016    

Zajtra ide "Duch" ❤ Pripravte si vreckovky 😉
A nájdu sa aj rozprávky, tak ich nezabudnite deťúrencom nahrať na #magio_tv ;) Je dobré mať zásoby a vytiahnuť ich vtedy, keď to bude nevyhnutné - napríklad, keď si budete chcieť vypiť kávu :P
Viac TV tipov nájdete vždy u nás v skupinke: https://i.modrykonik.sk/prid_sa_do_nasej_skupiny 🙂

Výstižné 😁

Včera mi prišiel takýto krásny mail..odvtedy sa stále usmievam..veľmi ma potešil 😊 Ja som vedela,že je na spev bude to pravé orechové 😊🎤🎵👱😚

Prajeme vám krásny "haloweensky" večer, nech nie je iba o strašidlách, ale hlavne o našich blízkych, ktorí na nás dozerajú tam z hora a my s láskou na nich spomíname, lebo práve o nich sú dušičky. Kiež by som mojich milovaných mohla vidieť aspoň na minútu, obiať a poprosiť, aby si tam k sebe už nikoho z nás nebrali. 🙏🏻
http://www.littleking.sk/made-by-mum-1/oneskore...

prosim vas mate decku posel merkury marketu

Takto to vyzerá,keď sa Jess hrá s raňajkami..najprv vznikol panáčik,ktorý neskôr dostal aj klobúčik..potom jednooká príšerka s ,,namalovanými,, mihalnicami 😂 a nakoniec ešte aj sova Lola 👌..😊👱🍴🍳🍅

Pochváľte sa mi vašimi halloweenskymi kostýmami detí do komentáru pod správu, každý odmením srdiečkom a najlepší kostým ich dostane 50 ❤ Vyhodnotenie zajtra večer ;)

Recept na jesenný punč s #riofresh a mnoho iného u nás v skupine: https://www.modrykonik.sk/group/7266/detail/

Moja rodina 👶🏻🐕🐕 milujem ich

Mami takyto Ti namaľujem ✏🖊🖌🖍

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
31. okt 2016    

Jeseň je úžasná 😍🍁🍂
Národné Múzeum Wroclaw

Jaaj tie traktory sú u nás top. Aj keď sa ho trošku bal, celý čas pozoroval a takmer nedýchal... 😊

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
31. okt 2016    

Aj vy tak zbožňujete tú chvíľu, keď sa skončí celodenný zhon? Keď "zaleziete" do postele, zoberiete knižku do ruky a užívate si posledné chvíle s detičkami? Ja veru áno! Asi moja najobľúbenejšia časť dňa 🙂 Vtedy zabudnem na všetky tie šibalstvá môjho krpca, užívam si spoločné leňošenie a zároveň sa teším na ten moment, keď sa potichu vytratím z izby a nastane zaslúžený oddych, chvíľa pre mňa 🙂 Aj "Ťuki a jeho dobrodružstvá" môžu byť teraz súčasťou týchto krásnych chvíľ 🙂

Pekný večer. Tento týždeň nepečiem, ani za svet 🙂 nanajvýš pripravím takýto dezert 🙂 Ak máte niečo podobné v zálohe, šup s tým do komentára, najlepšie aj s fotkou, odmením.... a samozrejme aj zaradím do týždňového losovania 🙂 #srdiecko #anketa #inspiracia
Už len dnes môžete pridať príspevok a zaradiť sa do súťaže .... https://www.modrykonik.sk/group/8342/pekny-pond...

Narodeninové od nášho ocka pre maminku :-* 🙂

nemám veľmi rada tému smrti. hoci viem, že je to prirodzená vec, ešte to takto nemám zvnútornené. tento citát sa mi ale páči.

Mia🎃👻🎃👻🎃👻

#eset #ecsm
Dnes je posledný októbrový deň - posledný deň mesiaca internetovej bezpečnosti. Dáme si preto malú anketu. Ako chránite svoje zariadenia? Používate antivírusový softvér aj v mobile a tablete? ♥

Ak mate radi bio kozmetiku a glycerinove mydielka uz hladat nemusite...rada vam poslem pozvanku do mojej skupinky...momentalne prebieha Vianocna sutaz 🙂 zapojte sa ...

(2 fotky)

Je to normalne ked upozor😈nim mamicky ze nemaju uhradene co si objednali tak mi to stopnu chcela by som vediet dovod ako ich mam upozornit ked nereaguju ani na IP tak a nastvali ma poriadne

Halloween a deti.🙂

RTVS agava+🍷

Čo tak malý hlavolam na večer? 🌙 Ktorý obrazec od 1-7 sa hodí do prázdneho políčka? Každý získa 💙-čko 😊

ahojte boli ste niekto egypt , hurgada hotel grand makadi ???