Dobré ránko😉

Zima, mráz, nepríjemný vietor a dážď... To všetko je každodenná realita mnohých z nás a možno by ste uvítali spôsob ako sa o vašu pokožku, ale aj o pokožku vašich detí, postarať jedným natretím a ušetriť ju od začervenania, svrbenia, či štípania. Riešenie ponúka krém na tvár Linola Face, ktorý je vhodný už od narodenia a do škaredého počasie je tou správnou voľbou 🙂 Viac o ňom si môžete prečítať tu https://i.modrykonik.sk/linola_face alebo sa môžete čokoľvek opýtať aj mňa, budem sa tešiť 🙂
Dobré ránko. Poďme si urobiť hneď takto zrána jednu malú anketku za srdiečko ♥. Zaujíma ma, aký typ pleti máte, som zvedavá, aký typ pleti je tu na konikovi najčastejší. Za každý komentár pošlem srdiečko. Postupne v mesiaci november si budeme hovoriť o každom type pleti a odporučíme aj produkty, ktoré sú pre ňu vhodné. #mixa #typpleti #diagnostikapleti
dneska je super rano , najprv pipla spravicka ze pridu moje inteligentne hodinky, velmi sa tesiiiim a teraz ze pride aj rozpravajuci kocur Tom, maly ho miluje z aplikacii, rozhodli sme sa ze bude mat noveho kamarata, dufam ze to moje nervy vydrzia😀 som fakt zvedava ci bude vsetko funkcne a dobre ako pisu 🙂 a ps peciem az vecer. ktore cakate urite vydrzte, vecer sa dozviete ako to dopadlo , krasny dnik zelam 🙂
Čo zaberie na žihľavku u 6m bábätka? Zariaľ dávam len fenistil. Alergén som samozrejme hned vylúčila - bola to treska v majonéze čo som jedla po 100rokoch 😢😔
Podte sa pozriet co som uz vytvorila a este len vytvorim v mojej sukromnej skupinke O KOZMETIKE A INEJ HOBBY AKTIVITE (zalozena kvoli novym pravidlam mk v sulade s pravidlami), mozete napisat koment alebo ip a pridam vas,pripadne si ju najdete cez moju prezyvku v zozname skupin. Dakujem za pochopenie.
"Bez utrpenia by nevznikli silné duše a tie najsilnejšie osobnosti sú pokryté jazvami."
V momente, ako sa začneš báť, že niekoho stratíš, už ho strácaš.
Pamätaj si, nepatrí ti. Nikto nikomu nepatrí.
Namiesto toho buď vďačný za prítomnosť iných v tvojom živote, kým tu sú ....
Charlie Ambler
Linola Shower and Wash je sprchový a umývací gél na telo, ruky a tvár 🙂 Pokožku udržuje hydratovanú až 24 hodín a vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu sa dôležité výživné látky rýchlo vstrebávajú do pokožky a tak nedochádza k ich opláchnutiu. Viac si o ňom môžete prečítať tu https://i.modrykonik.sk/linola_shower_and_wash alebo sa nebojte opýtať mňa 🙂 Budem sa tešiť 🙂
#dakujem_koniku #konik_spaja
Dnes dlhoočakávané stretnutie s touto skvelou rodinkou az v ďalekom Anglicku ❤️ dakujem modremu konikovi za Evičku @jinxixi23 😊 je to skvelý pocit s niekym vymeniť toľko sprav a zdieľať tolko zážitkov a pocitov a nenechať to len pri tom virtuálnom priateľstve ale povýšiť to na osobné stretnutia 😊😉 dakujeme este raz !!! Nabudúce teda ten gulášik 😉😘😜
Viac ako 40 rokov vedeckých výskumov a prísny systém kontrol kvality sú základom pre naše mlieka HiPP Combiotik. 👶🍼 Vieme, že vašim deťom ponúkame len to najlepšie z prírody. 🌳🐄😊 #hipp
Tomuto sa hovorí učiteľka s veľkým srdcom 💞 Prezerám si svadobné stránky a natrafila som na tento krásny príbeh, ktorý mi nedá nezdieľať 🙂 Táto pani učiteľka špeciálnej pedagogiky pozvala svojich žiačikov na svadbu. A z fotiek vidno, že sa z toho úprimne tešili ☺️
http://www.brides.com/blogs/aisle-say/2016/10/s...
Súťažte s nami! Uhádnite aká surovina je na obrázku. Každý môže tipovať len raz. Svoje odpovede píšte do komentára pod obrázok do piatkového popoludnia. #sutaz #hera #srdiecka
Môžete súťažiť aj na fb https://www.facebook.com/peceniejeradost/photos...
Toto je uz tak smiesne. Ani somnedala odkaz na moju stranku s naramkami len hlupu sumu a uz mi admii skrili prispevok. Ale tod dievca na domnou sup sem zo svojou tvorbou. Zacibammat picit ze admini idu proti mne
NO WAU! Práve sa objavili NOVINKY medzi #o2 extra výhodami ... Napríklad takéto chutné 🍏🍒🥕 Otázka však znie, či máte odvahu to vyskúšať? 🥗
Baby poraďte nejake masko, k zemiakom, ktore naplnim bryndzou a slaninkou.. Vďakaa, za srdiečko kaźdý návrh 🙂
(Spravila by som panenku, ale nemám doma 😀 ) Dikes, mam hovadzinu, kuracinu a bravčovinu 😀
Baby, neviete, ci je zakonom stavena MINIMALNA VYSKA MATERSKEHO prispevku? viem , ze maximalna je, ale je aj minimalna?? neviem sa nikde dopatrat, diky
Dnes som vbehla do pár obchodov s cieľom zadovážiť si nejakú jesennú dekoráciu, veniec na dvere, aranžmá na stôl, čokoľvek. Hm, misia neúspešná, po jesennom tovare ani stopy, všade všetko vianočné! 😳😱 Neviem ako vy, ale ja sa teraz, keď je vonku krásna jeseň, neviem tešiť z vianočných dekorácii a baliacich papierov, potrebujem k tomu vianočnú náladičku ☺️ No ale obávam sa, že v decembri už nič nebudú mať 😄
















