Milujem jesenne prechadzky ♥

(3 fotky)

Ražná, celozrnná, hladká múka je pre mňa naozaj výzva 🙂 ide sa na to, cesto sa podarilo, ak chceš vedieť čo to bude ak to bude, sleduj #test_biomila nechcem Vás naťahovať ale sama som zvedavá 🙂

Milujem ked spinka namne

Ako vychovať zo svojho dieťaťa podnikateľa?

Kto už raz okúsil slobodu, ktorú môže dať človeku podnikanie, len ťažko by sa tohto statusu vzdal. A to aj napriek tvrdej drine, neistote a rizikám, ktoré so sebou prináša. No ak sa darí dobre, tú nezávislosť na „systéme“ by asi nemenil.

A preto, často aj mnohým z nás – rodičov, vŕta v hlave, ako vychovať zo svojho dieťaťa úspešného a nezávislého podnikateľa.

V skutočnosti nám samozrejme ide o to, aby bolo úspešné a šťastné.

Už bolo popísaných mnoho múdrych slov i celých kníh o vodcoch a následovníkoch. Určite sú mnohé inšpiratívne. Niet pochýb, že je skvelé poznať a ovládať vodcovské schopnosti a manažérske zručnosti.

No je jedna vec, bez ktorej to pravdepodobne jednoducho nejde. A tá rozhoduje o tom, či z niekoho bude líder, alebo ten, kto bude „musieť“ lídra nasledovať.

A nie je to doba, v ktorej žijeme.

ako sme si dnes vyrobili mňamku aj pre seba 😉 pavlova torta.
p.s-uz nie je 😀

(5 fotiek)

Mamicky pomôžte. Chcem neterke (krsniatku) kupit dvd ma skoro 2 roky a neviem ktoré je lepšie ci fiha, jaroš, spievankovo. A su aj akcie kde sa dajú lacnejšie ako 10€? Ďakujem

Keď sa mi dnes darí, tak sa mi darí 😖 Aj Vám sa niečo "podarilo" ? Podeľte sa, nech v tom nie som sama 🙂
#srdiecko #anketa

moje najvetcie lasky

(2 fotky)

#eset #sutaz_logo
Už len dnes a zajtra sa môžete v skupine ESET - Objavujte internety (https://www.modrykonik.sk/group/8478/detail/) zapojiť do súťaže o balíček z ESET. Súťažte, tvorte, zabavte sa a hlasujte. Vyhodnotenie už zajtra 😉

Ahojte.Kočky,ktoré sa vyznáte,viete mi poradiť,či môžem mať počas rodičovskej súbežne dve práce na dohodu,každú u iného zamestnavateľa?

Moja babika vytetovanaa 🙂

vedeli ste ak nie teraz je ta spravna chvilka.-) #test_biomila

#eset #it_news
Približne 150 vystavovateľov predstavilo na konferencii World Robot Conference 2016 v Pekingu vynálezy z oblasti robotiky. Okrem iného mohli návštevníci obdivovať aj roboty podobné ľuďom. Aj napriek tomu, že súčasné technológie už dokážu vytvárať rôzne druhy robotov, od vytvorenia tých, ktoré poznáme zo sci-fi filmov, však máme podľa vedcov ešte ďaleko.

Aj Adelik testovala nove #rajo Brejky 🙂 Samozrejme iba a len vanilkove, ale my dospelaci sme si tiez dali 🙂 Ak mate chut, tak na mojom blogu prave bezi sutaz o nakupnu tasku, tak sa pridajte 🙂

Prečo musia susedia začať vŕtať vždy, keď mi zaspí malá? 😩😤 prečo??????

Co dobreho dnes varite? Ja cestovinky 🙂 #srdiecko

Bolo už dosť neskoro, keď sme sa autom vracali domov - plná posádka 5/5... Všade panovala tma ... . Takže všetky tri dievčatá sedeli vzadu a spali.

Zastali sme.
Sme na mieste....

Pozreli sme sa s manželom na seba s výrazom spokojnosti. Zrazu sa tá situácia javila strašne romantická, veď šťastne sme sa vrátili , konečne nik nekričal, všade ticho, ...akoby len on a ja... z ničoho nič sa ku mne naklonil a ....dal mi pusu.... 😍

A Vtom hláška zo zadných radov : "Kraaaaaaaaaaaaaasne!" 😀 😂😂

A vedeli ste, že tu na koníku máme stále aktívnu našu Linola skupinu https://www.modrykonik.sk/group/7305/ ? Môžete tam nájsť plno nových informácií a zvykneme súťažiť aj o vzorky niektorých produktov 🙂 Budem veľmi rada, ak sa k nám pridáte 🙂 Ste srdečne vítané 🙂

Minulý týždeň sme tu mali Dni s Brejkami - ochutenými mliečkami od #rajo - skúšali ste ich už? Majú vynovené zloženie a teraz obsahujú menej pridaného cukru - postrehli ste zmenu v chuti? Jednej z vás pošlem za koment Acidko taštičku 🙂

Vcerajsia poradna dopadla dobre, vyzera to tak, ze malinky sa posunul trosku hlavickou smerom dolu 🙂 Tak drzte palce 🙂

Pomoc!!!! Ako vyperiem z bundy skrvnu od oleja/kolomaze? Moja mala sa otrela a o dvere auta a uz som na to skusala klasicky detsky prasok(persil) a aj jar a nejak to nejde. Je uplne nova, tak by som nerada ju hned vyhodit....vopred vdaka za tipy.

Keď ona ho tak veľmi ľúbi 💕 😁

...nezabudla som 😉
V akom poradí opustia autá križovatku?😲🙂

#sutaz
#srdiecka
#citroen