Prší, tak si krátime chvíľu s rozprávkou...

Prosím vás takýto strih tu nejaká šikulka nemá?... mám veľa zbytočnej látky a je mi ľúto vyhadzovať (foto internet)

#eset #it_news #hackeri
Vo Veľkej Británii sa podarilo chytiť gang hackerov, ktorí za dva roky získali viac ako 1,5 milióna libier. Krádeže sa im darili vďaka fyzickému vniknutiu do bankomatu a zavedeniu malvéru do
USB portu počítača v bankomate. Následne prostredníctvom SMS vybrali z bankomatu hotovosť. Malvér sa sám zničil a zabránil tak odhaleniu. Zločincov sa podarilo chytiť až vďaka bezpečnostnej kamere.
Vyberáte hotovosť z bankomatu často alebo sa skôr spoliehate na platenie kartou?

#eset
Už čoskoro bude dostupná nová verzia 10 vášho obľúbeného antivírusu od ESET. Môžete sa tešiť aj na tieto funkcionality: Script-Based Attack Protection, Webcam Protection, Home Network Protection, ESET Secure Data a ESET Password Manager.
Viac info o produktoch a spoločnosti ESET nájdete tu: www.eset.com

Relax a 29 stupnov

Dnes má naša Láska 2roky 💖💞😍😘s ockom ti prajeme len aby si bol zdravý a robil nám radosť ako doteraz 🎉🎊🎁🎊

(3 fotky)

Ahojte. Aby ste vedeli, aj na mna už poznačila materská dovolenka. Hlava v chladničke, idem varit... V jednej ruke malá kocka čokolády, v druhej bujon. Velmi som sa čudovala, prečo tá cokolada vydala chrumkavy zvuk.... No pre toto #materska_demecia

Zákulisné info 🙂 Dnes večer --> SÚŤAŽ --> v skupine #o2 😉

Pozývam 😉 https://i.modrykonik.sk/O2_skupina

Maminky, poradte prosim nejaky anglicky translator dobry na preklad fraz, ktore sa pouzivaju bezne v zivote plus kde by som nasla ovocie, zeleninu take uz ja menej bezne ... Diki

😂 Tak toto je GÓL! 😂

Minimálne dva krát do týždňa si prikážem, že už začínam cvičiť 😀 😀 ( Ale už nezaberá ani vyhrážka "pokiaľ žiješ pod mojou strechou" ) ... 😂 😂

#appka pre beznádejný prípad

#o2_soda : https://soda.o2.sk/tema/beh-a-ine-sporty/zacvic...

Kočky vedeli ste, že zdravé potraviny značiek Alnatuta s dmBio môžete celý október zakúpiť s 15% zľavou za 50bodov ? Skvelá šanca na doplnenie zásob 😉😊
A pripomínam ešte raz, nezabudnite pridať Recept s dmBio výrobkom na www.my.mojadm.sk – ešte stále sa hrà o 25 tašiek plných dmBio výrobkov! 🙂
#dm

Dnes som sa zamyslela sama nad sebou, keď sa ma po mojom udychčanom PROSÍÍÍM? kuriér jednej nemenovanej spoločnosti do telefónu pýta: "Dobrý deň p.Mandelíková, opäť som Vás vyrušil pri cvičení? Máte tu balíček zbehnite prosím dole." A dole mi hovorí: "Nechcel som zvoniť, aby som nezobudil malého 🙂 🙂 🙂."
Nie som v tom sama však???
Nevadí hlavne, že Lukyho vecičky na jeseň a niečo už aj na zimu sú TU! Tento rok som vo veľkom stavila na ZARA 😉 Viac určite ukážeme čoskoro na blogu...Majte pekný deň kočky (mne už ho dnes urobil ujo kuriér).
https://m.facebook.com/mamavie.sk/?ref=bookmarks

Akože mi dôjde od BILLY dosť nechutné pýtať za loptosov 1,99e za dvadsať kupónov,ktoré ziskas za 100 e nákup,akože to čo je toto???? Môžu sa hanbiť 👽👽👽👽

Prosim vas neviete kto tu na mk predava nepremokave plachty do detskych postielok ?

Iní machri 🙂

(2 fotky)

Neviete kto vyhral 1.miesto v canoe slalom muzov (dvojica) teraz v Riu 2016...dcera to ma v ulohe 🙈🙈🙈

Babulky tie ktoré máte radi ovsenne vločky. Viete mi poradiť čo k nim primiešať aj keď kojim aby to malému neuškodilo. Potrebujem pre lepšie trávenie. Aj ja aj maličký mame s tým akýsi problém a už neviem ako si pomôcť. Ďakujem za rady

Baby poznáte alebo máte prosím vás niekto túto autosedačku? AKá je? Ste spokojné?

Ahojte maminky to naozaj tu nenajdem mamicku ktorá.by bola taká.dobra a usila vsadku do bundy do.15€??? Zima.sa.blizi a ja ešte nemam ☹ prosim ak.o niekom aspoň viete

Domáci maznáčik 🙂 Myslíte, že sa môžu skamarátiť? Ja - fakt si to neviem predstaviť, ale, bolo by to pekné. No nie?

(5 fotiek)

😊😊😊

A jeje, sa to kraaaaati 🙂

Sedi to aj na vas?