DOMÁCA VÝROBA DROPS CUKRÍKOV 🍬
Ahojte. Mám v pláne vyrobiť si doma dropsy, tvrdé cukríky Alsatang, sú to populárne cukríky v KĽDR. Keďže ochutnávam cukrovinky z celého sveta a zohnať originálne dropsy by ma stálo nemalé peniaze, chcem si ich vyrobiť sám. Síce nie som cukrár, ale keď som zvládol zváranie a varenie karamelu, snáď zvládnem aj toto.
Mám k dispozícii 2 verzie receptu, 1 od Chat GPT a druhý od Gemini. Vedeli by ste mi prosím poradiť, ktorý recept sa vám pozdáva viac? A ďalšia vec, je nutné vymazať silikónovú formu jemne olejom, alebo netreba? Ďakujem za každú radu.
Btw, mám silikónové formičky na malé guľaté dropsy, kovový cukrársky dávkovač (funnel), všetky ingrediencie aj potravinársky teplomer.

Ako zvládnuť nezhody s mamou kvôli priateľovi?
Dobry vecer, pisem ohladom situacie s ktorou by som potrebovala poradit velmi vas prosim o rady a nie hate a urazky. Som 17-ročne dievca a mam priatela rok a pol. Pred rokom sa stal incident ze bol u

Kde nájsť kvalitné personalizované tričká pre celú rodinu?
dobrý deň, prosím vás poraďte mi kvalitne pekné jemné tričká pre celú rodinu kde si môžem napísať vlastný text ďakujem.

Kedy sú prvé zúbky u detí bežné?
Ahojte mala ma 4 mesiace ma zly spánok cez den slinta hryzie stale som pozerala ci jej nejdú dolné alebo horné zúbky a dnes nasla toto neviem ci je očný zub mate niekto skúsenosti

Hudba na malej svadbe: Reproduktor alebo DJ?
Ahojte 😉 Prišla som si sem po radu. Budem mať svadbu v auguste ale bez tradícii bez zvykov bez všetkých týchto veci. Ale poviem pravdu mam už šaty aj sálu aj pozvánky porozdavane výzdobu si robím sama

Kedy bude celozávodná dovolenka vo Volkswagen Bratislava?
Ahojte , neviete kedy bude ?ďakujem

Kto sa dostal na medicínu v Bratislave bez prijímačiek?
Ahojte, poznáte niekoho, kto sa dostal na medicínu Komenského bez prijímačiek a aký mal priemer, ďakujem.

Akú tabletku na hnačku zvoliť na dovolenku?
Dievčatá ideme do Španielska, poraďte aký liek kúpiť na hnačku? Enterol, endiek, imodium ale čo presne?? Je ich toľko veľa 🙄ktorá je podľa vás najlepšia?

Ako riešiť ureoplazmu a konfrontovať partnera?
Ahojte.. mala som partnera... cca 4 mesiace... ale nevyšlo nám to.. bol príliš hrrr aj už take niečo nehľadám.... rozchod niesol veľmi ťažko dlho ma potom ešte otravoval ... vypisoval a vyvolával... n
Je tu mamicka, ktorej deviatak ide do TN na strednu letecku a nie je z Trencina?

Prepichovanie uší v Trenčíne: Kde a za koľko?
Ahojte kde v Trenčíne prepichuju ušká ihlou? A cenu poprosim ...Ďakujem

Ako zvládnuť tehotenstvo a prácu bez klímy?
Ahojte, poprosím o radu alebo ak si niekto týmto prešiel, napíšte ako ste to zvládli 😊 V práci dopĺňam automaty, mám auto bez klímy a keďže teraz ide leto a horúčavy mi vôbec nerobia dobre, behám po f
Ahojte. Maminy z BB. Neviete mi prosím poradiť? Na FB mi dávnejšie vyskakovala reklama na sedačky. Je to nejaká hala na Zvolenskej ceste. Nebol to Merkury, ani nič tomu podobne..neviete mi poradiť ? Ďakujem

Pocity po KET: Bolesť a únava či pohoda?
Dievčatá mali ste niekto pocity po KET napríklad 7-8DPT . Bolesť podbruska , kríze , únava.. potom 9-10DPT zasa úplne otočka a zrazu sa cítite Ok? Také striedavé pocity.

Prechod na Nutrilon 1 Allergy pre predčasniatko: Je to bezpečné?
Ahojte mamičky, možno niekto mal takúto situáciu. Predčasniatko pije mlieko Prebeba Discharge ale ma občas krv v stolici, kolíky a zápchu. Pediater uvažuje nad alergiou na kravské mlieko a prechodom n
Ahojte, plánujeme výlet do zoo v Zlíne. Boli ste už? Oplatilo sa? Je niečo v okolí čo sa oplatí vidieť s deťmi? Ďakujem

Ako vybrať kolobežku pre 7-ročného chlapca?
Ahojte, chceme synovi kúpiť novú kolobežku, ma Globber s 3 kolieskami ktorá je fakt super ale chceme prejsť na 2 kolesovú a nevieme akými kritériami sa riadiť. Potrebujeme aby bola stabilná a zvladala
Baby odporucte dobry sampin na vlasy
Ahojte koho tak sledujete na instagrame aku osobnost? Niekto kto vas inspiruje..možno aj Niekto kto tam dava motivačné príspevky ohľadom materstva, cvičenia, taky kazdo denný live style, outfity... ďakujem

Máte skúsenosti s výcvikom v národných obranných silách?
Máte niekto skúsenost ? Boli ste na tom 2 tyzdnovom výcviku niekto ?










