Ahoj. Funguje Vam IG?

Dievčatá, prosím s ktorou značkou práčky so sušičkou (2v1) máte dobrú skúsenosť - že teda pár rokov funguje bez problémov? Viem, že osobitne je ideálne - ja to takto mám, ale bohužiaľ v tejto domácnosti to nie je možné - ani na seba postaviť, takže preto hľadám spoľahlivú 2v1. Ak napíšete aj konkrétny typ, ktorý máte budem veľmi vďačná. Ďakujem.

Poraďte kde kúpiť konferenčný stolík, už som zúfalá. 🙈 Nemusí byť najlacnejší, ale nech ma to úplne nezruinuje, vďaka 😇

Pohoda,klidek....

avatar
jovka
Správa bola zmenená    27. aug 2024    

Taký zvláštny pocit byť v Bratislave na "dovolenke". tuším sa mi tu páči ešte viac , než keď som tu bývala 🙂

(2 fotky)

Chcela by som sa spýtať ci mate skusenosti s UM baby smilk AR ?

Krásny večer 🙂...fanúšičky Lenky, pozrite, kúsok z festivalu Lodenica🙂

To vážne dávajú také reklamy pred 22:00? 🧐
Markíza

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
27. aug 2024    

Večerná anketa na tému školská taška ❤️ Pamätáte si vašu prvú školskú tašku? 🙂 Ja presne do detailu. Ružová, Barbie, s rovnakými doskami a peračníkom. Gýč prvého stupňa, ale doteraz si pamätám tú radosť, keď sme s ňou odchádzali z obchodíka na pešej zóne 😍 Školská taška vašich ratolestí už zrejme čaká na svoj deň. Ak však hľadáte tipy, čo do nej, resp. do desiatového boxu, môžete sa inšpirovať napr. tu: https://www.modrykonik.sk/blog/dominika_c/article/tipy-na-hrave-a-chutne-desiate-cucoried-5qolgq/ 🙂
#babylove

Žienky, syn mi vraví, že ho niečo bolí medzi zubami, tak kukám a tam v strede rovno takáto hrčka. Ešte v strede tej hračky má krvavú bodku. Neviete čo to môže mať? Nejaké skúsenosti? Ďakujem.

avatar
tatiana269
Správa bola zmenená    27. aug 2024    

Už mi to chýbalo. Každý školský rok je pre mňa výzvou 💯 Ja to jednoducho milujem ❤️
#milujem_ucit

(3 fotky)

Poznáte?

Ahoj kočky,
prosím vás ide mi o pekáreň na chlebík. Nevyznám sa... sú aj rôzne recepty, že si viem urobiť vlastný chlieb? Dá sa využiť aj takto, ano? Je to určite väčšia investícia, tak až budú peniažky, plánujem si kúpiť.
Ďakujem

Prosím vás , ak je mala predskolacka musí byť v škôlke na celý deň ? Nemôže chodiť len na 4 hodiny?
Ďakujem

Pečené krídelká so zemiakmi, cibuľou,slaninkou a mrkvou

(2 fotky)

Hot dog 🌭 na kúpalisku. Pre zdravého človeka úplne bežná vec, pre bezlepkáča malý zázrak. A predsa si ho viete dopriať aj na Slovensku. Nájdete ho v Thermalpark Dunajská Streda (stánok Kúzelné koláčiky).

Prosím vás kde by som kúpila šatku na hlavu pre moju 85r babku 😀🙏

avatar
kviotecek
Správa bola zmenená    27. aug 2024    

ahojte robite niektora vo VEME v školstve? chcela by som sa opytat nieco na poziciu SUPERVIZOR

Dievčatá už ste skúšali prať školské tašky ?
Ak áno, prežili to ? ☺️

Dnes 5.rôčkov 🤪🥰🥳

Prosím vás, vyhadzujete krátke pastelky? Neviem či sa to dá nejak využiť 🤭. Ďakujem

Dobrí deň po koľkých hodinách zaberie liek brufen od bolesti hlavy