Pri tej správe som trošku o sebe zapochybovala,či som niečo nezanedbala a moje dieťa trpí mojou vinou .
Začalo to bolesťami hrdla a zvýšenou teplotou . Bola u mami a tak išli na pohotovosť ,kde jej zistili angínu a nasadili penicilín.
Na kontrole už bol aj malinový jazyk,čiže sarlach angína. ATB mala na 10dni .
Všetko bolo v poriadku . Po douzivani na asi cca 5den sa začala opäť sťažovať na hrdlo . Nešlo o silnú bolesť a navyše ráno ju nikdy hrdlo nebolelo
Vždy ju začalo pobolieval až poobede . Dávala som jej čaje .
Chcela som ísť k dr ,no nechcela ,že to až tak neboli. Okejko však hrdlo nás všetkých občas pobolieva .
Prišla sobota . A veľmi jej navrela uzlina ,ktorá ju bolela .
Z tej uzliny mala problém otvoriť ústa . Poslala som muža na pohotovosť . Poslali ich na krčné a ešte v tú noc ju operovali .
Absces za mandlou. Sedela som na operácke do pol noci a čakala .
Vybrali obe mandle . Rozmýšľam čo by sa stalo,keby čakáme do pondelka . Hrdlo už nebolelo ,nemala teploty . Len uzlina .
Výter ukázal streptokoka a hemofila. Celý čas je krytá ATB .
A má bolesti .😥
Vraj je teraz streptokoka veľmi rozšírený a veľmi komplikuje angíny. Dievčatá,možno niektorej pomôžeme sa rozhodnúť ,navštíviť dr aj pri naozaj "dobrom"stave.

Červený fľak na koži
Zdravím, vytvoril sa mi takýto červený fľak neškriabe ani neboli. Neviete niekto čo to je? Ďakujem!
Caute kocky, mozno mate skusenost
Zacala mi na listoch blednut farba Monstera a Strelicia.
Myslela som si ze som ich preliala, ale dnes som na oboch - su od seba vzdialene, kazda na inom konci obyvacky, nasla male je to nieco ako mini voska, vyzera to ako daky prach z dreva, myslela som si ze to je prach ale potom kukam ze ono sa to hybe.
Nemate s tym skusenost prosim?
To len u nas sa moze stat ze starsi tyzden pred nastupom do skoly ostane zachrchleny a kasle 🤦♀️🤦♀️ co najrychlejsie a najucinejsie aby bol 4-teho fit? Ďakujem
Ahojte, máte skúsenosti s Ultrazvukovým odpudzovačom na komáre? Niečo vyskúšané, s čím ste spokojní. Ďakujem za rady, typy 😊
Piatková večerná hádanka za srdiečka 💙💙💙 Uhádnete, do akého mesta sme si spravili výlet na konci prázdnin? Mám pre vás aj pár nápoved ⬇️
🔺 Je to hlavné mesto krajiny, z ktorej pochádza Joseph Pulitzer a v ktorej vznikla slávna Rubikova kocka ☺️
Srdiečka pošlem každej odpovedi, tak negooglite, ale pokojne iba tipujte 😉
P.S. A je tu aj dm s #babylove 😁 Predajňu sme mali hneď za rohom vedľa apartmánu 🤭😄
Vďaka skvelému tipu od Maťky Cestujeme bez cestovky sme sa ocitli na tejto krásnej pláži Beach bar ktorá sa nachádza pri Novom Meste nad Váhom. Parkovanie je tu zadarmo na trávnatej ploche. Vstup nás stál 3 eurá dospelý a Emka aj Kubko eurá. Richard ako 18 mesačný mal vstup zadarmo. Ľudí bolo pomerne dosť ale to sme aj očakávali keďže bolo včera horúco. Krásna piesočná pláž s palmami, hojdačky vo vode, preliezky krásne miesta na fotenie. K prenájmu sú tu aj vodné bicykle za 15 eur na hodinku. Zmrzlinu sme ochutnali a bola skvelá, najviac odporúčame hruškový sorbet. Kopček bol za 1,5 eura. V areáli sa nachádza aj kemp do ktorého sa chystáme koncom mesiaca tak potom sa podelím aj o recenziu na kemp. Čo poviete na toto miesto? Očarilo vás tak ako nás? Ak máte akékoľvek otázky rada zodpoviem 😍😍😍
Viac naších tipov nájdete na IG ucenie_pre_zivot





























































































