avatar
petronelka47
Správa bola zmenená    19. aug 2023    

Ahojte,z akej časti hovädzieho mäsa varíte guláš?? Ktore je vhodné? Mám radšej chudšie mäso ako so svalovinou. Vďaka

Ahojte boli ste niekto v aqua parku moravia? Spokojnosť? Cez víkend to tam je asi preplnené

Ahojte maminky, všimla som si, že má malý nejaké krivé malíčky na rukách… je to podľa vas normalne? Stretli ste sa s takym niečim? 🙂 dakujem

(3 fotky)

Zomrelo opäť kúsok môjho detstva,mojej puberty ...🖤🖤🖤odpočívaj v pokoji🖤 https://kultura.sme.sk/c/23206831/zomrel-hudobn...

Moje rodisko😍fotila mamina ráno

Dnes ma najmladsia konecne oslavu s kamoskami🥰🥰🥰Torta dokoncena, spokojna som😅Aj ked teda som rada,ze posledne tohtorocne narodeniny😂😂

Raz jeden žiak prilepil spolužiakovi na chrbát papier s nápisom „Som hlúpy“ a požiadal zvyšok triedy, aby o tom chlapcovi nehovorili.
Žiaci sa na tom veselo zabávali...
Po prestávke začala hodina matematiky a učiteľka napísal na tabuľu ťažkú ​​úlohu.
Nikto okrem chlapca s nálepkou nevedel odpovedať.
Uprostred nevysvetliteľného smiechu podišiel k tabuli a vyriešil problém.
Učiteľka mu povedala: "Zdá sa, že nevieš o papieri, ktorý ti dal tvoj spolužiak na chrbát."
Potom sa učiteľka pozrela na zvyšok triedy a povedala: ,,Poviem vám dve veci.
Po prvé, počas vášho života vás budú ľudia označovať mnohými tvrdými slovami, aby zastavili váš pokrok.
Ak by váš spolužiak o papieri vedel, asi by sa nepostavil, aby odpovedal na otázku.
Všetko, čo musíte v živote urobiť, je ignorovať nálepky, ktoré takíto ľudia píšu a využite každú príležitosť, ktorá sa vám naskytne, aby ste sa mohli učiť, rásť a zlepšovať.“
„Po druhé, je jasné, že medzi vami všetkými nemá žiadneho verného priateľa, ktorý by mu o tej nálepke povedal.
Nezáleží na tom, koľko priateľov máte – dôležitá je vernosť, ktorú zdieľate so svojimi priateľmi.
Ak nemáte priateľov, ktorí by vás mohli brániť za chrbtom, ktorí by na vás mohli dohliadať, chrániť vás a ktorým na vás skutočne záleží, bolo by lepšie, keby ste boli sami." ....

V speváckom nebi pribudla ďaľšia hviezda
Vašo Patejdl, nech odpočíva v pokoji
Jeho krásne piesne tu ostávajú s nami

Toto aj každý deň 😁

Sobota odštartovaná🙂

Myšlienka (nielen) na dnes 😉❤️

Zdravim, stretli ste sa prosim niekto s takym pocitom, vzdy ked zacnete nieco (cokolvek) jest, ze mate v ustach taky pocit ako keby zimomriavky? Alebo neviem ako to mam nazvat…tym, ze to neviem presne popisat, tak s tym nejdem zatial za lekarkou, lebo zas na mna bude pozerat ako na blbca 😃 za kazdu radu/skusenost dakujem

🙏🏼

❤️

🤣🤣🤣

Polievka z jarnej cibuľky a byliniek

Poznáte slovanské hradisko Bojná - Valy, ktoré bolo osídlené v 8. - 9. storočí a plnilo dôležitú obrannú a remeselno-obchodnú fukciu? K najvýznamnejším nálezom patrí zvon, ktorý je dôkazom christianizácie nášho obyvateľstva už pred príchodom sv. Cyrila a Metoda. Na hradisku prebieha stále archeologický výskum, ktorý každý rok prináša nové nálezy a poznatky preto prosím rešpektujte zákaz ktorým to majú označené. Vstup na hradisko je voľný. Na hradisku môžu návštevníci vidieť pozostatky obranného valu, rekonštrukciu obydlí v akých bývali naši predkovia, rekonštrukciu obranného valu. Hradisko je v tichom lesnom prostredí a poskytuje návštevníkom oddych, relax a možnosť nenáročnej turistickej vychádzky. Najjednoduchšie je dostať sa sem od rázcestia v lese kde prejdete cez drevený mostík a potom pokračujete značnou náučnou trasou. Cesta ku hradisku je stále do kopca a cez les takže v teplom letnom počasí je to skvelý úkryt pred slniečkom. Pred vstupom boli obrovské kriky černíc kde sa deti pred vstupom na hradisko posilnili 🙂🙂🙂

(3 fotky)
avatar
faustinocka
Správa bola zmenená    18. aug 2023    

Kinder s ovocím😍že chutila! Sa teším 🫶🏻#dokonalonedokonala
Sesterka vola, spravíš tortu na zajtra? Ano! Výzvy mám rada 😍
Ps: moja 5 torta🎂

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
Správa bola zmenená    18. aug 2023    

Patríte do tímu “čaj celoročne”, alebo skôr “čaj iba v chladnom počasí”? Ja som celoročný popíjač čaju 🙌🫖 V lete s citrónom a ľadom naj osvieženie 😌

#babylove

avatar
rose258
Správa bola zmenená    18. aug 2023    

Ahojte tak dnes mi prišlo pyžamo od @jasovka4 kde mi písala že pyžamo je málo nosené že teda nevynosene a vhodné do škôlky ... Píšem teda že je vhodné do koša dotrhane flakate guma ledva drží patenty celé zle no pyžamo hnus . a odpísala nižšie si prečítajte je mi zle z takýchto ľudí verím že karma existuje 🙏👍

cheesecaky:
cokoladovy s karamelovymi kuskami a druhy je z bielej cokolady s jahodovou polevou, ktory by ste si vybrali?

avatar
povuma
Správa bola zmenená    18. aug 2023    

#tip_na_vylet #turistika Roháčske plesá...krásny okruh....

(4 fotky)