Adopcia a príspevky

viki113
1. okt 2023

Ahojte chcela by som sa spýtať keď si chceme adoptovať Novorodenca na aké príspevky ma novorodenec nárok alebo aj bábo do roka ..
Vopred ďakujem za info

stellarstar
1. okt 2023

@viki113 pozri témy pod tebou

janetinka27
1. okt 2023

@viki113 ahoj, ak ma babo do pol roka, dostanes aj kocikovne, ktore sa konecne zvysilo aj pre deti v peocese adopcie, kedze bolo podstatne nizsie. Mas narok ba detske pridavky, danovy bonus, matersku alebo rodicak - podla toho ake stare babo pride
Pre viac info sa pridaj do skupiny a do fora:
https://www.modrykonik.sk/group/8771/

https://www.modrykonik.sk/forum/adopcia-a-nahradna-rodina/adopcia-aka-bola-vasa-cesta-k-dietatku/?page=1312#post-86784120

kacena4
1. okt 2023

nezakladaj kvoli 1 otazke nove a nove diskusie, chod do skupiny adopcia budu ti odpovedat na vsetky tvoje otazky popr. si to tam vsetko mozes nastudovat

viki113
autor
3. okt 2023

@janetinka27 ďakujem krásne skupinu som hľadala ďakujem za info

viki113
autor
3. okt 2023

@kacena4 Ublížila som niekomu tým alebo porušila nejaké pravidlo na MK pani pýtam sa otázky neviem ako to tu presne funguje stačilo odpovedať na moju otázku a keď vám to vadí že niečo pridávam na MK jednoducho mi neodpovedajte. Príjemný zvyšok večera už keď niečo sa opýtam nemusíte odpovedať

tomasbella1996
28. nov 2023

@janetinka27 ahoj

Prečo dosta niekto 860euro na dieťa adopcia
Ja len rodičovský príspevok to je terás 401e

janetinka27
30. nov 2023

@tomasbella1996 ahoj, neviem a ake stare babo si dostal? poziadal si aj o prispevok? neviem, ci sa musi ziadat, asi ho neposielaju automaticky.

tomasbella1996
9. dec 2023

@janetinka27 dieťa mal 7mesacov ket prišiel domov a terás ma US pekné 15 mesačne
@janetinka27

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre