Adopcia dieťatka. Nadácia Návrat alebo Úsmev ako dar?

goralenka
8. mar 2011

Ahojte, potrebovala by som poposunut na spravny smer..
Mame podanu ziadost o adopciu babatka, celu dokumentaciu mame v poriadku, chyba nam uz iba priprava..
Na urade prace nas odporucili na Navrat, alebo na Usmev ako dar..
Neviem, ci som hladala zle, ale vacsinou sa kazdy vyjadruje, ze skor Navrat, voci Usmevu ako dar maju nejake vyhrady, ale nikde som sa nedocitala nic konkretne..
Rano som volala do Navratu, pani ma hned upozornila, ze od marca nemaju nejake kapacity a ze aj ked to niekedy bolo zmaknute za 3 mesiace, tak menej ako na pol roka to nevidi...
V usmeve nebola pritomna pani, ktora by mi odpovedala, mam zavolat zajtra..
Mozem vediet skusenosti? Ja si totiz rovno mozem hodit mincou, pretoze ani len netusim, co si nakoniec vybrat.. ide o Bratislavu.
Dakujem veli pekne za pripadnu odpoved 🙂

tortelinka
15. mar 2011

je pravda,ze to teraz trva dlhsie ako predtym, aj nam sa to dost taha

jane107
9. sep 2015

Chcela by som Vás pekne poprosiť o podrobné info, ako prebieha príprava na adopciu alebo pestúnstvo v Úsmeve v Bratislave. Bola som tam včera na 1. stretnutí a mám zmiešané pocity -z veľkej skupiny, naplánovaných mne celkom nevyhovujúcich termínoch a časoch konania... Chcela ny som zmeniť na UP, ale to by bolo asi obtiažne...Ďakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre