Čestné vyhlásenie od rodičov

pellka
8. jún 2022

Ahojte mal niekto podobnu situaciu ako ja? Zijeme
U rodicov a riesime adopciu ale rodicia ziju v zahranici v byte sme sami s manzelom
Bolo mi povedane ze staci ak rodicia sa podpisu a napisu cestne vyhlasenie ze suhlasia s tym ze si chceme osvojit dieta s tym ze budeme u nich
Overuje sa este niekde toto cestne vyhlasenie ? Oni su v zahranici a samozrejme suhlasia ale potrva to velmi dlho kym
Mi to
Pride kym to odoslu nakolko pracuju 12cky atd.. neda sa to inac poriesit? 😏

abbey1
8. jún 2022

Len sa tu pripnem a počkám si na objasnenie.

pellka
autor
8. jún 2022

@abbey1 no myslim ze napriklad napisu na pocitaci ale ako tam daju podpis?? 😅

jesienka22
8. jún 2022

@pellka Neries to podla mna az tak, posli im mailom vzor, a nech ti poslu sken mailom naspat. Urcite by som neoverovala. Uz tato poziadavka je v podstate buzeracia, pokial mate prijmy, ktore vam umoznuju prenajat si iny byt.

pellka
autor
8. jún 2022

@jesienka22 prepac vzor coho.. mam ziadat
Ja som Myslela ze na cisty papier vlastnymi slovami ak rodicia napisu tak staci 😬

miriam439
9. jún 2022

@pellka
@jesienka22 určite myslela, že ty máš rodičom pripraviť to tlačivo ako vzor, aby oni nemuseli mať s tým toľko práce.
Podľa mňa stačí napísať, že:
Čestné vyhlásenie
My dolu podpísaní XX a XY (plus ich osobné údaje) týmto čestne vyhlasujeme, že súhlasíme s tým, aby naša dcéra XX a jej manžel XY (a vaše údaje) bývali naďalej v našom byte aj s dieťatkom (momentálne neznámym, nakoľko sú len na začiatku procesu NRS), ktoré si chcú v budúcnosti osvojiť. Náš byt sa nachádza na adrese...., my sme jeho zákonní majitelia (čo je možné overiť si na Katastri nehnuteľností SR). Uvedený súhlas s ich bývaním v našom byte udeľujeme na dobu neurčitú.
V......... dňa......

Oni si to vytlačia, obaja vlastnoručne podpíšu a potom to naskenujú, ak majú skener alebo odfotia riadne mobilom, aby bolo čitateľné a pošlú vám.
Ty vytlačiš a dáš na úrad.
Robota na pár minút.... netráp sa s tým toľko, prídu väčšie starosti... na tie budeš potrebovať svoju energiu....

pellka
autor
9. jún 2022

@miriam439 Boze dakujem.. ze si to pekne napisala im to sfotim a poslem Ze nejak takto nech to je napisane dakujem ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre