Čo by mala obsahovať žiadosť o osvojenie dieťaťa?

eminka25
29. okt 2012

Dobrý deň prosím vás chcela by som vás poprosiť o radu chceme si z manželom adoptovať dieťatko.Ale neviem presne čo by malo byť napísane v žiadosti o osvojenie dieťatka.Velmi vám ďakujem za každú odpoveď.

cicimotinka
29. okt 2012

Ak ste ešte nezačali, tak žiadosť nepotrebujete...treba ísť na Úrad práce, tam vám všetko povedia... 😉

akramgad
30. okt 2012

ahoj mi máme adopciu za sebou a ako ti radí cicimotinka Úrad práce , soc.vecí a rodiny Odbor soc. vecí a rodiny tam ti všetko povedia čo a ako ale dobre si rozmyslite lebo je to na palicu a zdlhavé ale stojí to za to !!!

najjulinka
2. nov 2012

a nedava sa žiadosť o adopciu, ale žiadosť o zaradenie do zoznamu žiadateľov 😉

ml1976
30. dec 2012

ahojte dievcata. aj ja som pocula co a ako v rámci adopcie v ziline. ked som volala do Navratu pre info tak mi sama pani povedala , že sa caka tak rok-dva. Je to pravda? A ako prebieha príprava. Rada by som oslovila nejaku "mamičku " co uz ma adoptovane dieta aby mi poradila. Neviem ako to chodi.

kjara27
8. jan 2013

Nie rok- dva, ale 3-4 roky, včera som bola osobne na úrade a podávala si žiadosť

mijamijuska
2. jún 2013

no jato mam za sebov.....mam 2 krasne detički....ako ja viem tak sa caka najmenej 1 rok aš dva .može to bit aj menej zalezi na tom že vam daju vediet že sa našlo podla vašich predstav a vi sa rozhodnete či to dieta chcete alebo dalej čakat....

tinetta
14. okt 2016

baby prosím Vás, mate nejaký vzor ako má vyzerať "Žiadosť o zapísanie do zoznamu žiadateľov"? PLS

už mame vyplnené dotazníky, potvrdené papiere od doktora, doklad o majetkových pomeroch, potvrdenia o príjme... Ale pani na úrade má buď dovolenku, alebo je na školení, alebo keď je dlhý stránkový deň, tak ju niekto zastupuje 😖 a ten mi nevie podať žiadne info. druhý týždeň sa neviem dopátrať k tomu, čo potrebujem a stojíme na mieste 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre