Dala niektorá z vás dieťa na adopciu?

adopciaaa
30. mar 2015

Ahojte je tu kocka ktora dala dieta na adopciu? Ak ano moc moc ta prosim ozvy sa. Surne sa potrebujem nieco opytat. Dakujem

tortelinka
30. jan 2016

@deniska899 nie celkom som pochopila tvoju reakciu, zjavne do toho moc nevidíš

deniska899
31. jan 2016

@tortelinka ja chapem az moc

darkabarka23
31. jan 2016

@deniska899 nehnevaj sa,ale tvoje vyjadrovanie je velmi prizemne,utocne,a svedci o tvojej inteligencii,nepoznas zakladne pravidlo zivota "zi a nechaj zit " .Kazdy ma pravo na svoj nazor, aj na vyjadrenie svojho nazoru,a aj ak s niecim nesuhlasis ,zamysli sa nad svojim sposobom vyjadrovania.Nemas pravo nikoho odsudzovat,nehovoriac o tom,co tu bolo pisane,aby sa ti to nevratilo .Ako ludia, sme rozdielni a kazdy ma pravo na svoj sposob zivota,podla svojho presvedcenia.

tortelinka
31. jan 2016

@deniska899 ok, takže podľa teba si rodič nemá určovať žiadne podmienky? takže keď mu pridelia 15 ročného puberťáka, tak ok, tu máš a nevyberaj?

helenanovakova
31. jan 2016

@deniska899 nedá mi nezareagovať. na jednej strane sa opieraš o boha a na druhej z celej duše ženám želáš, aby dieťa nemali, keď si vyberajú rasu. nie je to trochu cez? cigáni pochádzajú z indie, nie sú pôvodom ani európania, sú divý, tá divokosť je v nich, tiež by som si cigánča neadoptovala. podobne ako aziata, černocha atď. ak si veriaca, čo súdim na základe tvojich príspevkov, že si, tak nechápem ako môžeš niekomu, ešte aj z celej duše želať niečo zlé.

helenanovakova
31. jan 2016

@ada274 posol boží alebo skôr zmagorený kresťanský fanatik

deniska899
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deniska899
31. jan 2016

@tortelinka ja som pisala o inom vyberani

tortelinka
31. jan 2016

@deniska899 takže nakoniec si vyberať môžu? nejako sa zamotávaš

deniska899
31. jan 2016

@tortelinka nechytaj ma za slovicka laskavo

tortelinka
31. jan 2016

@deniska899 ak máš záujem diskutovať normálne, prosím, inak ukončujem túto debatu, tak mi prosím ťa vysvetli ako si to predstavuješ ty

deniska899
31. jan 2016

@tortelinka ukonci to ak chces pre mna za mna,ak si to nepochopila alebo niekto to nepochopil bohu zial vasa chyba...A ak sa nudis a nemas nic ine na praci tak si pis a komentuj niekom inemu.nemam na teba cas a ani naladu 😉

minnie55
31. jan 2016

@kr1st1n4 ano, da sa to.

tortelinka
31. jan 2016

@deniska899 😀 , pekný deň aj tebe

mana85
1. feb 2016

@minnie55 Aj viete ako to funguje ďalej prosím ? Ja len predpokladám že biologická matka sa vzdá dieťaťa do vopred určeným rodičom tak ? a čo ďalej ? Prebieha to ako pri bežnej adopcii len teda biomatka vie všetko o budúcich rodičoch dieťaťa ? ďakujem .

vivi
1. feb 2016

@adopciaaa ako vidím, dostala si od niektorých plno"hodnotných" odpovedí na tvoju otázku.....

Nepoznám nikoho kto dal na adopciu dieťa, ale mám známu čo má adoptované dieťa. Ak by ti aj to pomohlo napíš mi čo konkrétne by si chcela vedieť.

Čo tu vôbec riešite?

Vždy je lepšie ak dá matka na adopciu svoje dieťa, než by mala ísť na potrat. Určite to je veľmi ťažké vzdať sa svojho dieťatka a podľa mňa je to prejav skutočnej lásky, keď matka chce pre dieťa aby sa malo lepšie, než mu ona dokáže poskytnúť ( z rôznych sociálno-ekonomických dôvodov) aj keď celý život bude vo svojom srdci neskutočne trpieť, že sa ho musela vzdať.

Vyberať si dieťa naozaj neznie pekne. ALE ak to umožňujú, tak vedia prečo. Je objektívne dokázané, že rómske deti sú "iné". Nezaprú v sebe rómsky temperament a skutočne môžu byť ťažšie vychovávateľné a zvládateľné. Nie každý si na to trúfne. Tak by som sa tu do nikoho za to nenavážala.

stangb
1. feb 2016

@deniska899 ja si myslím, že je prirodzené, že si vyberajú. Napr. Mne by bolo jedno, či chlapec, či dievča, ale asi by som uvažovala, či rómske, lebo hneď by každý vedel, že je adoptovane a to by som asi nechcela. Našťastie my deti máme, ale ani by ma nenapadlo, niekoho odsudzovať za to, že si vyberajú :P

majka99999
1. feb 2016

@vivi hlavne to pisala pred 10 mesiacmi

vivi
1. feb 2016

@majka99999 áno všimla som si to 😉 nedalo mi nereagovať a možno má ešte nejaké otázky, čo by sa chcela spýtať aj po 10 mesiacoch

zuzana42
24. mar 2016

@wiwiennn ahoj keby sa to dalo hned v majnovorodenca a hned by sme vam ho dali bieleho chlapceka aspon by sme vedeli ze bude dobrych rukach...No ale ked to nejde,tak hadam vam zavolaju ze uz maju novorodenca.

zuzana42
24. mar 2016

@vepoet Dobry moja 16rocna dcera chce dat dieta na adopciu...termin porodu ma 1.5.2016

argyro
24. mar 2016

@zuzana42 nič ma do toho nie je, ale je dcera pevne rozhodnutá? ty ju v tom rozhodnutí podporuješ?

jajuskajana
25. mar 2016

Dobrý deň, ak je medzi vami nejaká žena, dievča ktorá by chcela dať svoje dieťatko na adopciu ozvite sa do správy. Možno budem vedieť pomôcť.

bjeremiasova
25. mar 2016

Zas diskusia kde sa zeny hadaju 😀 nechapem na co sem niekto pise kto sa chce hadat 😀 no neva ale je to hnusne dost pisat tu o babatku "ak ho nechces ozvi sa mi " 😀 kokos co to dietatko je dajaky tovar?...

bjeremiasova
25. mar 2016

@zuzana42 je mi luto vasho vnucika i vasej dcery ...

bjeremiasova
25. mar 2016

@helenanovakova tiez by som ciganske babatko nechcela prave kvoli tomu co si o nich napisala.i ja som veriaca ale verim ze Boh nie nadarmo stvoril belocha cigana cernocha indiana aziata atd ...

bjeremiasova
25. mar 2016

@bjeremiasova nemyslim si ze na tom je nieco rasisticke ...

wiwiennn
29. mar 2016

@zuzana42 Ahoj.Zuzka...my sme sa už vzdali nášho krásneho sna, čakat niekolko rokov na adopciu dietatka, je to velmi zdlhavé a deprimujúce pre nás to čakanie .......možno sa stane nejaký zázrak ...a dietatko budeme držat v náručí...

vepoet
12. apr 2016

@zuzana42 Zuzka, dlho som na konikovi nebola... mozete sa mi ozvat?

slavenka6
12. apr 2016

je mi zle ked vidim ako niektori beru deti :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre