Finančná adopcia na diaľku

kristinka92
30. máj 2022

Ahojte, chcem sa spýtať či tu je nejaka baba ktorá ma s týmto skúsenosti.
Odkedy sa mi narodilo dieta, tak som na deti strašne citlivá vo všeobecnosti 🙈 a rozmýšľala som nad podporovaním nejakého konkrétneho dieťaťa v rozvojových krajinách. Viem že tým nespasim cely svet, ale to ani nechcem. Skôr mám chuť podporit aspoň jedno dieta, ak mu tým pomôžem. Bola by som rada keby to bola nejaka overená organizácia, keby sa tam dalo aj nejako občas interagovat s tým dietatom- listy, fotky, knižky, občas poslať nejaké veci preňho. Ale skutočne len overenu organizáciu, čo som ja pozerala tak sa tomuto venuje katolicka charita, ale chcem sa spýtať či sú aj nejaké iné ešte? Ďakujem

lejusinka
30. máj 2022

Ja uz takto niekolko rokov podporujem dievcatko cez Compassion

anna_2
30. máj 2022

Reakcia na vcerajsi film "po svadbe" na JOJ-ke, ci Markize?

kristinka92
autor
30. máj 2022

@anna_2 včera sme pozerali tak akurát hokej, takze neviem čo tam islo

mint_blossom
30. máj 2022

@kristinka92 Viac než šperk 🥰

tortelinka
30. máj 2022

@kristinka92 my máme takto dieťa cez integru

cecilia29
30. máj 2022

My mame dve deturence cez pallotinov - Adopcia srdca. Som spokojná. Nedávno sme čítali aj od nich listy 🙂

azarijka
30. máj 2022

@kristinka92 Viac nez sperk ❤️🤍

janinque
30. máj 2022

Ja mam chlapceka z Indie cez Katolicku Charitu ❤️

miriam439
2. jún 2022

@kristinka92
Dá sa aj cez Dobrota pre Afriku, ale odporúčam aj
Viac než šperk.
Pozrite cez Fb
https://www.facebook.com/viacnezsperk/
Dávajú často fotky na Fb a potom majú aj zónu podporovateľov, myslím, že tam si každý môže sledovať svoje dieťa podrobnejšie. Mesačne ide pre dieťa 22 €, môžte však niekedy poslať aj mimoriadny príspevok a oni vám pekne fotkami zdokladujú, čo za to dieťaťu alebo jeho rodine kúpili (môžte im aj sami navrhnúť, čo mu majú kúpiť za to).
Oni dokonca na Fb dávajú fotky detí, z ktorých si môžete vybrať, ktoré si chcete "adoptovať", alebo napíšete tej pani Mirke, aké približne dieťa chcete (či dievčatko, chlapca a cca vek) a ona vám ponúkne také dieťatko, ktoré potrebuje aktuálne pomoc.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre