Máme volať ohľadom poradia?

13. feb 2023

Ahojte 18.1 mi volali
boli sme 3 v poradi ( romske babo ) V tom soku som sa uplne zabudla opytat ze kedze sme 3 v poradi Na ako dlho to vydi cca videla som ze ked si zeny volaju o poradie je im povedane ze maju napriklad rok ci pol roka cas cca
Stale mi to vrta hlavou netusim co cakat ci 3 v poradi je mesiac ci pol roka cakania aj ked chapem ze to kludne moze byt aj zajtra je to individualne ale chcela som sa kazdopadne opytat myslite ze mam volat zase o poradie a opytat sa normalne na kolko to cca ona vidi alebo ci sme sa nejako pohli ci radsej nie? A uz vobec nevolat ?

autor
13. feb 2023

Chcela by som este dodat ze myslela som to tak ze musia vediet ako sa to hybe a odhadnut aspon priblizny cas cakania alebo sa mylim?

rachel36a
13. feb 2023

Ten cas je ozaj ln odhad...nirkto lri poradi 3 caka mesiac, niekto pol roka....jedno je ale iste, ze uz je to blizko

patuska00
13. feb 2023

Áno skús zajtra volať nič také iba o poradie sa opýtaš a keď ste v 3 poradie tak to je super môžu hocikedy vám volať ale ja by som volala iba sa opýtala ako... Držím vám palce 🍀

macekovam
14. feb 2023

a to ti 2 v poradi ako? oni skusia ci to daju a potom vy?

tinkavvv
14. feb 2023

@macekovam nie. Dostanu tretie dieta v poradi, ktore bude volne na adopciu.

macekovam
14. feb 2023

@tinkavvv aha.. lebo neviem ako to chodi ..

luccija
14. feb 2023

Podľa mňa sami nevedia veď niekto to moze vzdať, iné problémy v každom prípade tento rok si mama🙂

simkima
14. feb 2023

tiez by mi to vrtalo hlavou a rozhodne by som im zavolala, predsa len to cakanie musi byt nieco hrozneho

elenka.k
14. feb 2023

tiež by som zavolala, a pripravila si aj pero poprípade otázky a odpovede si poznačila
v tom strese vzrušení .... človek zabudne

any_soj
14. feb 2023

Je to straaaasne individuálne pri čísle 3. Odhadovať sa dá pri vyšších číslach. Len u nás v pôrodnici napríklad mesiace nič a zrazu raz boli naraz 3 deti na adopciu tam... Okrem toho stačí, že dvaja pred tebou to konkrétne dieťa odmietnu a ste prví .. Ale zavolať, či sa to neposunulo, by som zavolala ja.

autor
14. feb 2023

Ahojte dakujem za reakcie jasne ja chapem ze je to individualne len som chcela pocut nazor ze ak zase zavolam
Ze ci sme sa pohli v poradovniku a na aku dobu to vidi ona ci budem velmi otravna nie vzdy tie pracovniky su velmi Mile 😀

brigitazt
14. feb 2023

Môžem sa opýtať koľko ste čakali celkovo?

autor
14. feb 2023

@brigitazt zatial 2 mesiace

janetinka27
17. feb 2023

ahoj, mne minule p. pracovnicka povedala, ze v kraji ponukaju dieta prvym piatim zaujemcom. ak si dieta nikto nevyberie, ide do medzikrajovej ponuky.
staci, ze dvaja pred vami si dieta nevyberu a ponuknu ho vam. cize aj hned prve dieta v ponuke moze byt vase. aky ste kraj?
a cakate na pestunstvo ci adopciu?

patuska00
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
17. feb 2023

@janetinka27 ahoj cakame
Na adopciu Kosicky kraj

tomasbella1996
19. feb 2023

Akí okres?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre