Pestúnska starostlivosť - ničia nám doma nervy

sany7772
10. máj 2019

Zdravím moji rodičia si raz vymysleli že sa stanu profi rodičmi tahalo sa to 2 roky kym nám zverili 2cky dievca chlapca..zatajil nam decky domov že su poloviciary a ze mater im fetovala..takze maju poruchy....davali sme im vsetko uz su u nas 6 rokov a nicia rodinu...mozno sa vam to zda sebecke ale doma su hadky deti kradnu vsetko..vsetkym soc.praovnicky odporucili vsetko zamkynat..super ..a ist k psychologovi ..tam ako keby ich 9btazujeme proste uzas ....nehovorim kolko nervov nam deti zozrali.. snažili sme sa im davat lásku vsetko ale aj tak kradnu ..okradaju spoluziakov vsrtkych a uz zacinaju robit vacsie problrmy a to naju 11....mama sa boji ich vrátiť ale uz nemam chut ani chodit domov..subto bordelari.. ...dokazu sa v bordeli kupat...

pepopestun
20. jan 2024

Dobrý deň,
som študentom pedagogického smeru a touto cestou by som Vás chcel poprosiť o pomoc pri realizovaní výskumu mojej diplomovej práce s názvom ,, Adaptácia dieťaťa do rodiny s problémovým správaním´´ . Okrem toho mám zverené do pestúnskej starostlivosti aj 3 deti s problémovým správaním. V rámci výskumu mojej práce Vás chcem požiadať o akékoľvek informácie v rôznych oblastiach adaptácie.
- Adaptácia na nové prostredie
- Stravovanie
- Spánok
- Vzťahy s náhradnými rodičmi, vychovávateľmi či pestúnmi
- Vzťahy s biologickými deťmi náhradných rodičov či inými deťmi v rodine
- Adaptácia na škôlku, školu
- Správanie detí v rodine a na verejnosti ( prechádzky , kúpaliská , kino, výlety , atď.... )
- Sexualita detí ( rôzne prejavy sexuality či zneužívania, nevhodné správanie pre daný vek)
- Hra detí ( pokojná, napätá, ničenie hračiek , atď..... )
- Vzťahy s biologickými rodičmi detí ( vzťahy zamerané na dieťa , náhradných rodičov)
- Psychohygiena náhradných rodičov
- Iné problémy v adaptačnom procese dieťaťa ( obliekanie , vyzliekanie, kúpanie a iné.........)

Veľmi by mi pomohla vaša spätná väzba ohľadom adaptácie dieťaťa a zmien v správaní. Prípadné riešenia vzniknutých problémov. Svojimi zážitkami a skúsenosťami tak môžete prispieť do publikácie, ktorá sa môže stať aj príručkou pre náhradných rodičov či rodičov s deťmi s problémovým správaním. Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď.

Prosím ak sa rozhodnete mi pomôcť tak by som poprosil odpoveď do správy. Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre