Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
11. jan 2011

Dobrúú noc 😉

macocha
11. jan 2011

@najjulinka a nešlo by to cez predbežné opatrenie, s tým, že termín pojednávania nebol určený a vec je súrna? Lebo tam sú kratšie lehoty, veď vieš.

najjulinka
autor
11. jan 2011

@macocha vsak ja som dala žiadosť o predbežne opatrenie.. ale oni maju čas...... a neviem ako to posuriť.... povedala, že dať žiadosť o vytyčenie datumu pojednavania.. .tak ked to na sude povedala, tak snad vie čo vravi.... na predbežko je 7 dni,a le oni to prijali 30.12. a ked teraz ešte na to mali spustu času.... tak neviem ako im tých 7 dni vychádza.. lebo mne uplynulo vo štvrtok a nemaju sa k tomu... 😖

najjulinka
autor
11. jan 2011

no luskam to na nete aké lehoty maju a mam v tom gulaš.. jedna lehot aje 24hodin, druhá 7dni a tretia 30dni.... 😖

najjulinka
autor
11. jan 2011

no a silne sa obavam, že sa na nas vzťahuje 30dni.... 😖 lebo čo luskam paragrafy, tak podla jeneho 24h a podla druhého 30dni.... tých 7 sa nas ani netýka asi. .a kedže to fakt nie je, ž ehorí,t ak 24h ee, takže 30 ... no porazí ma...... 😅 😖

lenkove
11. jan 2011

@najjulinka
Juli ☹ jednoducho smola na sudcu ☹ 😠

@natia a vam co prislo? 😕 vsetko ok?

cicimotinka
11. jan 2011

@najjulinka tu sa treba len obrniť trpezlivosťou, oni si všetko vysvetlia po svojom... nám v záverečnej správe z interakcií psychológ doporučil vydať predbežko (7-dňové), nakoľko sme sa "našli" ako správna trojka. Sudkyňa predbežko zamietla s odôvodnením, že dieťa má v DD vyhovujúcu starostlivosť a máme si podať INÚ! žiadosť...nakoniec sa to vlieklo 4 mesiace... majú čas, čo tam po nejakom dieťati a nejakých citoch... 😖

yukki
11. jan 2011

@najjulinka veď napíšte žiadosť o urýchlenie priamo predsedovi súdu, kde vysvetlíš presne a v skratke prečo chcete aby bolo pojednávanie vytýčené v čo najkeratšom termíne.

macocha
11. jan 2011

@najjulinka aha, nevedela som, že si žiadala o predbežko. To mi je ľúto 😔 Ozaj pre vás platí lehota 30 dní...

najjulinka
autor
11. jan 2011

http://www.topky.sk/cl/10/869675/V-centre-Kosic... - že sme zrovna dnes tamať nešli..... ja by som si ho vzala 😔 😅

marketka1
11. jan 2011
juliap
11. jan 2011

@najjulinka aj ja by som ho hned brala, som prave hovorila mm, ze podme si po nu, by sme mali take pidi doma ... bo nas jarko uz je veeeeeelky chlap

mexx
11. jan 2011

Som sa prisla pochvalit. 😉 Od dnesneho dna sme si sudeni. 😵 😵 😵

magimary
11. jan 2011

@mexx , vážne????!!!! 😅 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😎
tak blahoželáme a posielame tisíc pusiniek 😵 !

mexx
11. jan 2011

@magimary Neuveris, ale ano. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A dakujeme! 😉

savia
11. jan 2011

Ahojte, chcem sa len poradiť, či košické súdy berú do úvahy do 9mesačnej predosvojiteľskej starostlivosti aj dobu predbežného opatrenia. Dakujem

lenkove
11. jan 2011

@mexx
jeeej! Blahozelam! to je krasne, tesim sa! 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 juj! 🙂

magimary
11. jan 2011

@najjulinka práve si prišli pre dievčatko rodičia do nemocnice, ale nepustili ich, namiesto toho skončili na polícii, kde ich vypočúvajú 😕 😔

suezana
11. jan 2011

@magimary a nevieš, čo udali ako dôvod? 😕 😔

magimary
11. jan 2011

@suezana nie, že zajtra budú v správach všetky detaily 😒 😔

marketka1
12. jan 2011
yukki
12. jan 2011

Uf Uf krát 100! 🤐 🤐 🤐 😲 😢

lenkove
12. jan 2011

a samozrejme ta diskusia pod tym 😝 ako vzdy mimo veci od ludi co netusia o co ide (cest vynimkam s vlastnym, hoci opacnym, nazorom...) 😝
maminy nahradkarky z okolia ZA, nechcete ist plavat s miminkom? Otvaraju plavecky miniklub a vyzera to super! 😕 my s Ikoko chceme ist, ale zacinaju 14 a ani ja ani mala este nie sme uplne fit 😝
www.babylucy.sk 😕

akramgad
12. jan 2011

Ahojte my máme adoptovanú dievku nar. 6.10.2009 a 6.11.2009 sme si ju boli vziať domov sme moc šťastný dcérka je už naša všetky súdy máme za sebou a nesie naše priezvisko 🙂 bolo to stresujúce ale zvládlo sa 🙂

cairka
12. jan 2011

@akramgad , jéj, ja mám o deň staršiu babu 😉 ale ja som pestu mama, nie ado 😅

akim
12. jan 2011

@savia , neviem ako je to v KE kraji, ale nam sudca hovoril, ze podla zakona sa do 9. mesacnej doby rata aj predbezne. ale sam priznal, ze niekde si to vysvetluju inak...

akim
12. jan 2011

@akramgad , blahozelam. 🙂 a odkedy je vasa uz aj papierovo? dlho ste cakali na sudy?

najjulinka
autor
12. jan 2011

Dobrúúúú noc...

najjulinka
autor
12. jan 2011

Dnes sme s Luckou pozerali správy... Naraz zbadala, že na obrazovke je "Pinc" (=princ).. .možte hádať kto tam bol 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre