Skúsenosti s agentúrou Repromeda v Čechách v oblasti náhradného materstva

evitka83
10. jan 2020

Ahojte, prosim Vas, ma niekto skusenost s tou agenturou? Kludne do sukromnej spravy. Nazory ma nezaujimaju, iba referencie. Dakujem za ochotu 🙏😊

rachel36a
10. jan 2020

Zaujimali sme sa o to pre par rokmi lebo sme nemohli mat dietatko...hned nas upozornili ze slovenska legislativa to neumoznuje a nemali by sme ako dietatko porodene nahradnou matkou u nas zapisatt ako nase

evitka83
autor
10. jan 2020

@rachel36a to je hlupost, pokial ste manzelsky par a muz je zapisany ako biologicky otec v RL

rachel36a
10. jan 2020

@evitka83 pytala si sa...odpovedala som ti...prave preto ze je to v nasej krajine zakazane tak to odmietaju slovenskym parom.. na konzultacii nam aj povedali ako to obist, ale aj o problemoch s ktorymi sa stretli a do toho rizika sme nechceli ist

rachel36a
10. jan 2020

@evitka83 inak ani CR to nefunguje tak, ze pridete, oni vam daju nahradnu matku, a za par mesiacov mate dieta...NM moze schvalit len v indikovanych pripadoch ked bio matka nemoze donosif dieta pretoze nspriklad nema maternicu, prekonala ine zavazne ochorenie kvoli ktoremu nemoze vynosit dieta a pod

annastasia30
12. máj 2020

@evitka83 ahoj momentálne to riešim takže na klinike majú,, balík '' v rámci ktorého su aj právne úkony... Akurát sa takto v Brne narodila dcérka občanom Slovenska 😃Je aj o tom skupina na Facebooku. Ak chceš kľudne mi napíš ss

flodun
21. okt 2020

@annastasia30 pisem ti s sposles mi li k plis

michaelis
19. sep 2021

@annastasia30 prosím aj ja názov skupiny

majisull
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majisull
27. jún 2022

Príjemný deň.

Obraciam sa na Vás s prosbou porozprávať sa o vašich skúsenostiach s náhradným materstvom.

Rozhovory sú anonymné a honorované, v podobe poukážky do Alzy v hodnote 20 EUR.
Informácie budú použité na účely mojej dizertačnej práce, ktorá sa venuje náhradnému materstvu a spadá pod projekt o rodinách Slovenskej Akadémie Vied. V prípade otázok mi kľudne napíšte správu alebo email na maria.sulova@savba.sk
Ak máte záujem zapojiť sa, stačí vyplniť tento jednoduchý formulár -

https://forms.gle/dehZx2vidYe2MEN37

Výsledky práce by mali slúžiť na ucelenie a verifikovanie informácií týkajúcich sa náhradného materstva, ako aj pomôcť ďalším osobám, ktoré náhradné materstvo zvažujú, či už z pozície objednávateľov alebo náhradných matiek.

Vopred ďakujem za ochotu

miriama1990
7. jan 2024

@annastasia30 ahoj, mohli by sme sa o tom rozpravat, ze Ake skusenosti mas ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre