Apiterapia počas snažilkovania

zuz753
21. dec 2015

Ahojte, mate prosim niekto skusenosti s apiterapiou (prirodne vcelie produkty)? ku mne sa dostali informacie, ze vie pocas obdobia snazilkovania pomoct, teda podporit otehotnenie a tiez aj imunitny system. Alebo uziva tu niektora z vas nejake vcelie produkty?

matilda72
21. dec 2015

@zuz753 ahoj :D ja užívam peľové guličky, ale som taký neporiadnik, pretože to neberem pravidelne akoby som mala, občas dám za lyžičku manželovi :D ale či som vďaka tomu otehotnela neviem, pretože som pila aj alchemilku, pila čaj na plodnosť a k tomu infolic, ale ten som mesiac pred tehu nebrala. :D i keď to maše tehu nedopadlo dobre aspoň viem, že viem otehotnieť a nemám problém udržať bábo, ale či je to tými tak to neviem :D

lal
21. dec 2015

@zuz753 my uzivame kazdy den poctivo za lyzicku medu s materskou kasickou a pelom....manzel na spermie, ja preventivne. Zatial nepomohlo, ale verim ze pomoze 🙂 Minimalne sa lepsie citim po zdravotnej stranke, ale urcite to nie je len z tohto, berieme toho velmi vela.

zuz753
autor
4. jan 2016

@lal
@matilda72 Dakujem baby, super, ze este niekto sa na to dal, ono aj tak sa to berie vo fazach a vidim, ze s tym mate dobre skusenosti, tak uvidime, ja som zacala pred sviatkami, ale uz teraz sa citim omnoho lepsie. Bala som sa , lebo vzdy ma nieco obchadza cez zimu a casto som chora, ale tuto zimu som sa dala na apiterapiu a zatial len chvalim 🙂

zuz753
autor
7. jan 2016

@lal mozem sa ta este spytat, ze ako si sa o apiterapii dozvedela? 🙂

simonecka4
7. jan 2016

@matilda72
@lal
@zuz753
Poradíte mi prosím nejakú stránku kde sú tieto produkty a odkiaľ si ich kupujete? Ďakujem a držím palčeky pri snažení. 🙂

zuz753
autor
7. jan 2016

@simonecka4 ahoj, ja co som si citala rozne studie, tak najlepsia znacka na apiterapiu je Tentorium ... http://www.tentorium.sk/ .. tam mas aj katalog, ja som si podla toho vyberala, ze na co konkretne by som sa chcela zamerat a vybrala som si program na podporu celeho zdravia, to mi prislo take komplexne 🙂 daj vediet ci si si aj ty nieco nasla 🙂

matilda72
7. jan 2016

@simonecka4 no ja ti asi veľmi neporadím, my máme taký obchod v meste. jeden pán predáva včelárske produktu a potreby pre včelárov, tak som si tam kúpila pelové guličky 250 gram. balenie a stálo ma asi cca 5 eru alebo 7 už ani neviem 😀

lal
7. jan 2016

@zuz753 no ja som to cielene nevyhladavala ani nic take, moj manzel ma problem so spermiogramom a viem ze materska kasicka a pel su na to vraj super, tak to prislo takto. Uzivam to teda spolu s nim. To ze mi je lepsie ale moze a nemusi byt prave tymto, berieme vela vyzivovych doplnkov, takze tazko povedat co zabralo. Ja to chodim kupovat k jednemu vcelarovi v okoli, ma kvalitne tie produkty a za fajn ceny, takze viem ze to je ta najlepsia kvalita.

matilda72
7. jan 2016

dievčence 😀 chcela by som sa opýtať, či sa môžu brať tieto včelie produkty a hlavne tie pelové guličky aj počas tehotenstva. nie že by som bola už v tom na to máme ešte čas jeden mesiac 😀 😀 😀 ale v prípade, že by sa nám to čoskoro podarilo 😀

222petulik
11. jan 2016

dievčatá môžem vám vyrozprávať svoj príbeh o snažilkovaní....keď sme sa my pokúšali o bábo(už dlhší čas) tak som sa raz zmienila mojej známej o tomto probléme. Odporučila mi jednu známu, ktorá tieto veci študovala priamo v Rusku. ide o to, že Rusi sú v týchto veciach ďaleko pred nami a vedia si pomôcť čisto prírodnými včelími produktami pri rôznych diagnózach. Brala som už ani neviem ako sa to volalo ale bola to zmes rôznych peľových guličiek a ešte aj materská kašička. Keby ste mali záujem presnejšie prezistím...

matilda72
11. jan 2016

@222petulik to by ma celkom zaujímalo, teraz síce chcem dobrať inofolic, ktorý mi ostal z prvého nepodareného tehu. nech mi nestojí v skrini 😀 potom by som chcela začať s pelovými guličkami, niečím prírodnejším 😀 a tebe sa podarilo otehotniet s týmto produktom???

222petulik
12. jan 2016

áno kyselina listová (inofolic) je určite tiež dôležitá. Brala som ju ale iba ako samotný doplnok hneď ako som sa dozvedela že som otehotnela...pred tým ako som už písala užívala som peľové guličky + kašička....a podarilo sa!!!mám dievčatko prenádherné 🙂

matilda72
12. jan 2016

@222petulik a snažili ste sa o dietaťko ako dlho??? ked to tak rátam tak mi asi rok ale počas neho som mala dve neúspečné tehu 😒 takže sa nám podarilo celkom rýchlo len by som chcela ak by sa dalo ovplyvniť nejako kvalitu vajíčok a spermii neviem či to pomôže predísť nejakým vadám či zdraviu bába ale rada by som 😀

222petulik
13. jan 2016

my sme sa snažili zhruba rok a celý rok nič ani že náznak!!! 🙂 no a potom zhruba pol roka na to ako som začala brať spomínané doplnky som otehotnela. takže ja určte účinok pripisujem tomu.
Myslím si že kvalite vajíčok tomu len pomôžeš veď sú to samé bielkoviny a enzýmy....Takže veľa zdaru a prajem krásnučke, zdravučké bábo!!!

zuz753
autor
15. jan 2016

@matilda72 to co Petulik spominala, ze Rusi su v tom popredu, tak ja som sa o tom tentoriu docitala , co som posielala link, ze oni to odtial maju, ze tam posobia uz 25 rokov.. podla mna to je zazrak prirody tie vcielky 🙂 🙂

matilda72
15. jan 2016

@zuz753 tak ja mám pelové gulky od jedného chalana, ktorý má včely a sa tomu aj venuje a má u nás aj obchod 😀 😀 tak dúfam, že to bude tiež dobré 😀 ale akosi ich stále zabúdam brať, inak nevadí ak ich budem brať spolu s vitamín???

222petulik
15. jan 2016

Myslím si že vitamíny nevadia ale ja by som ich vysadila úplne a brala len peľ alebo granulky. Tam máš všetky potrebné vitamíny a ešte aj esenciálne mastné kyseliny. Je to ten najlepší prírodný vitamín 😉 a ako píše zuz753 je to zázrak z prírody

matilda72
15. jan 2016

@222petulik len to je to že ja som si ich už dávno kúpila ale je ich len 20 tab. tak skúsim stým a ked ich doberem tak budem len pel. gulky 😀

zuz753
autor
18. jan 2016

@matilda72 tu na tomto linku som nasla taky katalog, by ti to mohlo pomoct , lebo tam je aj rozpisane, ze ktore produkty su na co prospesne 🙂 http://tentorium.sk/images/katalog/TENTORIUM_we... .. nech sa lubi 😀

matilda72
18. jan 2016

@zuz753 dakujem veľmi pekné 😵 😵

lienka9488
29. feb 2016

@222petulik Ahoj , to by ma zaujimalo, ako sa to volalo 🙂 tiez si nedavame pozor asi od augusta 2015 a zatial nic, Sice sme netlacili na pilu, kedy bolo kedy nebolo 🙂 ale tento posledny mediac som zacala merat baz.teplotu a podla bolesti vajecnika som mala ovulku pred 4 dnami a tutu mutu bolo v obdobi plodnych dni 2 x. Tak uvidjme ale skor mam picit ze sa nezadarilo ☹

222petulik
2. mar 2016

@lienka9488 dam ti telefonne cislo na apiterapeutku (zohnala som ho) taketo veci je potrebné priamo s odbornikom prekonzultovat. Takže ide o p.Krajnakovu 0918905110

222petulik
3. mar 2016

@lienka9488 ešte mi napadlo nohy hore hneď po naozaj zvyšujú možnosť otehotnieť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre