• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako rýchlo ste otehotneli po vysadení antikoncepcie?

23. mája 2016 
ahojky,
ja som pri obidvoch deťoch otehotnela plánovane hneď po vysadení HA - novynette, hneď myslím - 1. týždeň po plánovanej prestávke - menzes a potom som si HA už nedala :grinning: dvojičky žiadne aj keď pri prvom som mala dvojkomorovú cystu v maternici a lekári sa báli aby mi nevytlačila plod - našťastie všetko ok, pri druhom žiadne komplikácie :wink:
15. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to tu vo fore, nepoznam to... co je "syndróm zanikajúceho dvojčaťa"?
16. júl 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. x ihneď a 2. x po 16 mesiacoch a 2mesačnej kúre clostilbegytu
29. júl 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pri provm otehotnela hned po vysadeni a pri druhom som otehotnela na druhy mesiac :slight_smile:
30. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som otehotnela dva týždne po vysadení. Prvý týždeň bola mrcha, potom sme šli na to a tri týždne od vysadenia sme už mali dve čiarky. Ale skončilo to potratom v 9. týždni, takže teraz sa pokúšame zase, žiadne HAK, žiadna ochrana, čo má byť sa stane
23. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Ani neviete, ako ste ma potesili, musim to dat precitat manzelovi. Chce este pockat, ale ja uz nemozem vydrzat. Tak velmi by som chcela drobca:slight_smile:
22. dec 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj. tak ja som tabletky vysadila a o dva tyzden som uz bola tehotna.. takze zrejme na prvy sup :slight_smile:
22. dec 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja prve dietatko -2 roky po vysadeni
druhe-rok po vysadeni :wink:
22. dec 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja hned po vysadení...prvý mesiac...a to som užívala HAK dvanásť rokov ... :grinning:
22. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte - ja som otehotnela 2x po 6tich mesiacoch. Najprv som brala 7 rokov Mercilon a prve tri mesiace si so mnou hormony robili co chceli a o dalsie tri mesiace som nasla 2 ciarky. Potom som brala od 600nedelia Azaliu popri kojeni a ked som ju vysadila, boli len tri cykly - 56, 49, 52dni - divoke, ale stali za to... akurat ze doteraz nemame jasny termin porodu :grinning:
23. dec 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pocujte a tie, ktore ste otehotneli tak rychlo, mate zdrave babatka? Nemaju nejake problemy?
28. dec 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vobec nie,mala som bezproblemove tehotenstvo...a dokonca som si to užívala lepšie ako za mlada...:o)))
28. dec 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, asi som nejaka vynimka, ale ja som otehotnela az po 1,4 roku po vysadeni antikoncepcie :pensive: brala som diane s dvoma prestavkami 6 rokov, tak neviem, ci to je ten dovod alebo bol problem niekde inde.
28. dec 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brala som yadine, 3,5 roka a na prvý šup
bábo zdravé, silné
28. dec 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 16 mesiacov po vysadeni HAK a este som neotehotnela :frowning2:
28. dec 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri prvej mesiac po vysadení a na druhé sme si počkali 8m.
29. dec 2009 o 05:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som brala 7 rokov Janine. A po vysadeni mi dvakrat prisla mrska a na tretikrat uz nie.
29. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brala som Yadine, predtym ine, dokopy 9 rokov, otehotnela som po pol roku, krasne a zdrave dietatko mame
29. dec 2009 o 22:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som uzivala HAK 10rokov bez prestavky. Otehotnela som po 2 menzese. Mala som velmi bolestive ovulacie (bezpecne som vedela, kedy sa mame snazit). A su to dvojicky :slight_smile: Nechceli sme s manzelom uz odkladat teho (mam 30). Teraz som v 5.mesiaci a teho prebieha uplne v pohode. A tie dvojicky beriem ako osud - ked vidim, ze nemate ziadna po vysadeni a hned otehotneni :wink: , je to super....
8. jan 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pol roka som brala antikoncepciu (triregol) a zabudla som si vziat 2 tbl. vo feb a v marci už boli 2 ciarky :grinning: babo sme chceli, len trolinku neskor, ale teraz nelutujem :slight_smile:
9. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hneď v nasledujúcom cykle.6rokov som brala tbl.antik.,potom 2r.pauza-podarilo sa ustrážiť a po jednom bal.náplasrí Evra už to aj bolo-neplánovane,ale neľutujem :wink:
9. jan 2010 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som brala 6 rokov HAK (najprv Mercilon, potom som mala Nuvaring), mesiac po vysadení sme si ešte dávali pozor (robili mi testy na štítnu, tak som musela počkať na výsledky) a potom o 2 mesiace dve // :dizzy_face:
Ale tiež som presne vedela, kedy som mala ovuláciu a viem to aj teraz, už som mala dva cykly od pôrodu.
9. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojte tehulky a aj netehulky :wink:
ja by som chcela vasu radu prosim vaas brala som antikoncepciu NOVINETTE 3 mesiace potomsom bohuzial musela prestat na mesiac a pomesiaci zase zacala brat ja viemze to neni dobe ale takto vislo ... a potom ked som uz znovu brala tabletky som musela prestat lebo mi nepasovaly a mala som znich zlu krv a rozhodli sme sa z partnerom ze chceme mat dieta :dizzy_face: som vzdy pocitala plodne dni a vzdy to islo domna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale zatial nic tabletky uz neberiem 2 a pol mesiaca ... a nic kramy mam stale ... mam 28 dnovy ciklus a vzdy mi to dojde presne akurat len teraz naposledy trosku dosly skvor ale to len o jeden den prosim vas baby poradte mi ako mam otehotniet strasne chceme mat dieta proooosim o poraduuuuuuuuuuuuuu dakujem vam aj dopredu :sunglasses: :wink: :slight_smile:
10. jan 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,,,ja som brala pol roka minervu,a uz tri mesiace ju neuzivam a stal nic:((snazim sa na to co najmenej mysliet ale kedze mimino velmi chceme tak je to tazke :frowning2: ..zavidim maminam ktore hned po vysadeni otehotneli,,,uvidime ako sa to postasti nam:slight_smile:)tak drzte palceky,,
21. feb 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojteee
4. máj 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pri prvom hneď nasledujúci mesiac a pri druhom dieťati na druhý mesiac po vysadení tabletiek.
4. máj 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja som otehotnela hned počas druhej ovulky po vysadení HAK...uplne bez problémov :wink:
17. máj 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o my sme mali takmer ziadnu pauzu, netusim ci je to dobre alebo zle. v buducnosti (ked dokoji) chce manzelka uzivat nieco setrne a na prirodnej baze, asi qlairu, kde by sme nemuseli riesit ze ci pockat a kolko...
11. aug 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peterpavol prestaň, ty reklama!
11. aug 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som otehotnela po viac ako 4 rokoch po vysadení HAK :unamused:
11. aug 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok