Otehotneli ste po vysadení Duphastonu?

miska7754
9. mar 2022

Ahojte je tu daktora ktora brala duphastom a nemohla. Otehotniet a ked vysadila otehotnela?

janetinka27
9. mar 2022

@miska7754 skor ide o to,aby sa duphaston bral v spravnom case, t.j. az po ovulacii.

miska7754
autor
9. mar 2022

@janetinka27 no mne doktor nakazal od 11 dna do 25 dna (1 den je menstruacny) a ja akko tapa som ho tak brala a nedari sa. Nam otehotniet

ninka99865
9. mar 2022

@miska7754 načo zase zakladáš tu istú tému? Pred pár dňami sme ti jasne vysvetlili že pri takto nasadenom duphastone neotehotnies…

adrbat
9. mar 2022

Ja som mávala 21 dňové cykly a kázal mi ho brať od 16DC. Takže po ovu ale ja som ho mala na úpravu cyklu asi 3-4 mesiace ale nepomohlo. Cyklus sa mi po vysadení vrátil po pár mesiacoch zas na 21 dni.

janetinka27
10. mar 2022

@miska7754 no dn8 si v tomto nepodstatne, musis vediet kedy je v konkretnom mesiaci ovulacia. ja som roky brala duphaston od 16. dna cyklu (nesnazila som sa otehotniet, mala som zdrav.problemy) a teraz viem,ze ovu mam az po 20. dni cyklu, chodim na odbery krvi - estradiol a sledujem hlien. podla toho az nasadzujem progesteron (nie duphaston,ten je pre mna slaby)

lienka_9
10. mar 2022

Mne nepomohol

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre