Účinkuje Escapelle aj cez plodné dni?

somia
22. jún 2018

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či ESCAPELLE účinkuje aj cez plodné dni . Mám 18. deň cyklu čiže posledný cez ovuláciu a tabletku som užila hodinu od nehody . Bude účinkovať alebo sa mám báť ? ďakujem za odpovede

simsalabim
22. jún 2018

@somia ja myslim, ze ano, ved na to je urcena. Ale skusenosti nemam. Navyse 18.den cyklu je uz dost neskoro - ovulacia byva 14.den, ak mas standardny cyklus.

pininka
22. jún 2018

Presne tak, na to je urcena, no je tu dost bab ktorym nezabrala. A aj moja kamoska ma krasneho syna napriek tomu ze vzala tuto tabletku.

sisonka88
22. jún 2018

Ja som ju užila počas ovulácie a veru nezabrala som v 14tt.😂

somia
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
somia
autor
22. jún 2018

@sisonka88a mala si nejaké vedlajšie účinky? myslím napätie v podbrušku alebo úzkosť ? a v ktorom dni cyklu sa ti to prihodilo ?

blairgossip
22. jún 2018

Ja poznam vela ludi ktorym nezabrala.. Neviem ci si citala pribalovy letak, ale ona neucinkuje ak uz je ovulacia.. Proste ona dluzi na to, aby zabranila ovulacii, posunie ju hormonalne o par dni.. ak uz ovulacia je a spermie si najdu vajicko ona nezabrani tomu aby sa neoplodnilo..

sisonka88
23. jún 2018

@somia 16den. Bolelo ma v podbrušku, v deň menštruácie som minimálne spinila.

penelope11
23. jún 2018

Ano ucinkuje, len s nimi opatrne. Vedia dost rozhadzat nasledujuci cyklus

somia
autor
23. jún 2018

Ďakujem všetkým za názor a odpoveď . Uvidíme či bude účinná alebo nie, všetko je v Božích rukách . Po včerajšom rozhovore s partnerom sme sa zhodli na tom že ak účinkovať nebude necháme si ju/ho aj keď sme mladí a chcela som doštudovať vysokú školu , ale taký je asi život nič sa nedá naplánovať dopredu 😅 poučenie do budúcna už len s HAK aj keď to je proti srsti môjho partnera...

vtacatko3
23. jún 2018

@somia sme dve v podobnej situácii.... 14-ho som mala ovuláciu a zároveň aj "nehodu". Až o 4 dni na to som užila ellaone (može sa vraj do 5 dní). Dnes urobený tretí test a zatiaľ negatívny.

exina144
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
exina144
29. jún 2018

Áno, mala by 🙂

somia
autor
4. júl 2018

včera som mala dostať MS a nič tak som si urobila test a negatívny je to 13 deň od nehody tak dúfam že čoskoro príde 🙂 inak môže sa zmeniť výsledok na teste či už nie ? A meškanie po tabletke je normálne však ?

marietta0
20. júl 2018

Ahojte, ja som uzila ellaone asi 1 den pred ovulaciou a zabrala, presne o 5 dni neskor som dostala menstruaciu. Mna magistra vyslovene upozornila na to, ze len Ellaone ucinkuje aj ked je styk tesne pred ovulaciou, ze ju oddialuje, nenarusi menstruaciu. Ako ste dopadli?

dorottka
20. júl 2018

Na co by bolo dobre, aby bola vyvinuta tabletka proti otehotneniu, ak by ucinkovala len cez neplodne dni, kedy je otehotnenie nemozne? Jasne, ze funguje prave cez plodne dni, akurat ked uz nastane ovulacia a dojde predsa len k oplodneniu, tak s tym uz neurobi nic , to by bolo tusim nelegalne v nasich zemepisnych sirkach

deborach14
28. júl 2018

@somia to je vo vážnych rukách, nie božích, on neplodí, ísť na gyn. Moč a krv

leeo
29. júl 2018

@sisonka88 prajem vam od srdca zdrave babatko a stastie

agikaku
15. nov 2018

@somia Ako ste nakoniec dopadli? Dostali ste menzes??? Lebo ja teraz stresujem tiež v tom prípade ako vy,

topanka
28. dec 2018

Cavte baby mozem.mat plodne dni na 21 den?? Uz druhy den mat ten tahavy biely vytok . To som este nemala !!!

lucka243
25. nov 2019

Ahojte, mam na predaj jednu tbl kupovanu dnes (25.11.2019) za 26, ponúkam za 20

simka44
4. jan 2022

@pininka fakt? Ja si robim ovulacne testy a teraz mam uz slabsiu, ale viditelnu ciarku na ovulacnom teste, znamena, ze ak som ju uzila hodinu po styku, moze byt uz tabletka neucinna?

eva119
14. aug 2022

Ahojte dievcata som zufala.prosim zobrala som tabletu najneskor do 2h.nehoda sa mi stala v 16 den jeden den po ovulacii.mala som velmi zvlastnu ovulaciu v den co sa mi nehoda stala hnedy vytok trosku tahavy.nebol krvavy ale hnedy.prosim zabrala vam tabletka?citam z roku 2007 kopec negativnych reakcii.som na pokraji zrutenia.na druhy den ma bola hlava dnes na piaty den ma slabo prehnalo.prosim poradte dakujem krasne za odpovede💜

eva119
14. aug 2022

@simka44 ahoj ako si napokon dopadla?ja som v riadnom strese.

nina123456n
29. jan 2023

@eva119 ako si dopadla prosim?