2 IUI v Gynlife Bratislava

barbie5518
22. jún 2022

Ahojte 10.mája som bola na inseminácii a to nám nevyšlo 😩 doktor hneď nám odporučil IVF ale mi chceme ešte raz skúšať IUI teraz ideme na 2. máte nejaké skúsenosti ? Ja už som fakt sklamaná😢 ĎAKUJEM❤️

karelova
22. jún 2022

@barbie5518 a aj vysvetlil, prečo už odporúča rovno ivf a nie už iui? Správny odborník a lekár, ktorému dôverujem, by mi to ako laikovi mal vedieť odôvodniť, vysvetliť, aby som tomu rozumela a jeho rozhodnutiu doverovala... Ja osobne by som sa necítila byt natolko kompetentná aby som toto rozhodla inak napriek odporúčaniu lekara....

barbie5518
autor
22. jún 2022

@karelova pán Harbulak nám povedal že nemáme sancu lebo partner mal malo spermie a na IVF mame 99% že bude úspešne teraz berieme vitamíny urobíme všetko čo sa dá a skúsime insemináciu ešte raz lebo druhý doktor ktorý robí v laboratórií mal úplne iný názor že mozem aj tak sa otehotnieť…neviem co mám mysliet či idú na peniaze alebo co ale trosku mi to tak pripadalo ale to je iba môj názor

marcellka32
22. jún 2022

@barbie5518 kotvicnik vitamíny obaja

riskoh
22. jún 2022

@barbie5518 my sme chodili do tohto centra,po 3neuspesnych iui a 1ivf ,no najmä za ich prístup sme z centra odišli(presne ako píšeš,jeden dr povedal tak,druhý onak...),druhom centre prvý pokus úspešný a cenovo neuveriteľný rozdiel oproti gynfivu

barbie5518
autor
22. jún 2022

@riskoh a kam ste išli ,kde ste boli ? A ten prvý pokus bol IUI? Ďakujem a gratulujem zo ❤️

riskoh
22. jún 2022

@barbie5518 my sme prestúpili do Ferticentu,tam bol prvý pokus ivf úspešný,iui nám kvôli veku(34)neodporucili

dadis
22. jún 2022

@barbie5518 Nam na 3.pokus iui v gynfive vysiel pred 15rokmi. Ale moj muz mal spermie ok, ja vsetko ok, vsetky mozne vysetrenia absolvovane, nic nam nezistili, len 3 roky sa nedarilo 🤷‍♀️. Druhe dieta sme pocali prirodzene.

lilyianka
22. jún 2022

@barbie5518 to je zaujímavé v tom Gynfiv. Muž mal kúsok podpriemer spg a už sa s nami nebavili o ničom inom ako o IVF ISCI.... boli sme 3x a ani raz nevyšlo. Každý vklad robil iný doktor,posledný robila Sternova a ešte mala drzosť byť drzá a vynadat mi na "koze" keď mi šla robiť vklad

barbie5518
autor
22. jún 2022

@lilyianka bože môj….a išli ste niekde inde? Ja určite idem keď nám to nepodarí ani nejsom stará mám 26 rokov a muž 27

lilyianka
22. jún 2022

@barbie5518 už nie... po tomto som si povedala,že nikdy viac.... A ešte teda po určitých liekoch,keďže som sa dlho dávala dokopy...ale skúsila som,žiaľ nepodarilo sa...

ilovepizza
23. jún 2022

vies co, skus si to nechat prejst hlavou a rozhodni sa za par dni.. ak je naozaj problem v malom pocte spermii, tak tam sa zial neda nic robit. mozno naozaj pomozu doplnky, sport a tak a ked vyskusate o 3 mesiace, moze byt spg ovela lepsi a bude vacsia sanca na otehu aj cez iui.. dr. zrejme hovoril ohladom aktualnych vysledkov a tie asi neboli uplne dobre. ale to neznamena, ze sa to nemoze zmenit. ste este mladí a ak mate inak vysledky ok, tak sa nemas kam silou mocou ponahlat. skuste nieco v zivotosprave zmenit a ist na kontrolny spg o dva/tri mesiace.. inak ja mam zatial s GF iba dobre skusenosti, hoci je pravda, ze moja dr je Behunova, takze neviem za kazdeho povedat. ale je velmi profesionalna, vsetko vysvetluje a ma na mna dost ukludnujuci ucinok.

barbie5518
autor
24. jún 2022

@ilovepizza ďakujem pekne za pozitívne slova ❤️ Vážim si to

ilovepizza
24. jún 2022

@barbie5518 ❤️

jankomaruska
27. jún 2022

@barbie5518 ahoj ja už 4 krst idem ivf a zatiaľ sa mi nepodarilo a mam doktora harbulaka už som nadne neska mi majú dat embrio som zvedavá ci to vyjde ak nie tak sa zbláznim

zuzsat
27. jún 2022

@dadis u mna rovnako .. dva roky sa nedarilo. 3 iui vyslo. Dcera ma 5rokov... S druhym partnerom to je tak ze obtrie o mna trenky a som tehotna.

ilovepizza
27. jún 2022

@jankomaruska drzim velmi palce, aby vam to vyslo 🍀, ale prosim ta, skus sa dat viac do kludu, po transfere sa skus sustredit na veci, ktore ti robia radost a nemysliet stale na to, ci to vyslo alebo nie. bohuzial psychika naozaj vela zavazi a ja osobne by som v takomto rozpolozeni radsej transfer odlozila. ak budes takto nervozna, tak tomu moc nepomozes.. 😞
ono si treba uvedomit, ze ani navsteva car nam nezaruci to, ze dieta budeme mat, aj veda ma svoje obmedzenia a proti prirode je niekedy bezmocna. cize nam ostava len verit, ze sa to podari, riadit sa radami lekarov, byt co najviac v klude, ako sa da, mat sa rada a mat rada svoj zivot ❤️

barbie5518
autor
27. jún 2022

@jankomaruska silno vam držím 🤞🏼🤞🏼🍀🍀🍀

jankomaruska
27. jún 2022

@ilovepizza ďakujem veľmi pekne no dúfam že všetko bude poriadku aj keď mam storočia strach musím to prekonať

jankomaruska
27. jún 2022

@barbie5518 💯🙏🙏🙏ďakujem ti moja

jankomaruska
29. jún 2022

@zuzsat ahoj chcem sa opýtať ako Ai sa cítila keď ti dali embrio lebo ja ho mam už tri dni a stále ma pod brušku boli také zvláštne je to co to môže byť lebo 3 krát mi to nevyšlo terás je to 4 krát som zvedavá mala si aj nejaké príznaky keď si čakala tie 14 dní ďakujem za odpoveď

zuzsat
29. jún 2022

@jankomaruska ja som bola len na IUI.cize mne len vstrekli muzove spermie a tie museli odviest svoju pracu a same oplodnit vajicko

jankomaruska
29. jún 2022

@zuzsat a to sa dá gde robiť

jankomaruska
29. jún 2022

@jankomaruska ale môj manžel má spermi nezdravé niektoré a spomalene

ilovepizza
29. jún 2022

@jankomaruska IUI robia bezne v centrach asistovanej reprodukcie, aj v gyn fiv, kam chodis, ale to sa odporuca iba pri miernych problemoch so spg, pripadne hranicnej teratozoospermii. ak ste isli rovno ivf, zrejme kvoli zdravotnemu stau/vysledku spg neodporucili iui, lebo by zrejme vobec nevyslo. inak mojmu sa zlepsil spg vyrazne po zmene zivotneho stylu a tym, ze zacal pravidelne cvicit.

jankomaruska
30. jún 2022

@ilovepizza ďakujem veľmi pekne ja 4 krát to robím som zvedavá ako to bude a môj zast ma problém s spg

ilovepizza
30. jún 2022

@jankomaruska drzim palce🍀. kedy ides na krv?

jankomaruska
30. jún 2022

@ilovepizza ďakujem 11.7 idem na krv bojim sa toho po 4 krát ale ja tomu už neverí.

ilovepizza
30. jún 2022

@jankomaruska uplne rozumiem tvojim pocitom.. skus sa nastavit tak, ze ty si uz naozaj vsetko spravila preto, aby si babo mala a teraz je to v rukach prirody. vysledok nijako neovplyvnis, tak si skus mysel niecim zamestnat, aby si na to tolko nemyslela ❤️

jankomaruska
30. jún 2022

@ilovepizza keby sa to dalo moja ja som už posadnutá 5 rokou sa snažíme a niic😪😪😪je to veľmi ťažké ale tebe ďakujem 💋❤💋

pietrula
11. júl 2022

@riskoh Aky bol ten cenovy rozdiel, prosim?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre