Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

3 embryá na PGT testovaní.

babyttcirl
1. apr 2020

Ahojte snazilky,

Chcem sa len opytat aky je standard pri PGT testovani? Kolko embryii byva so spravnym poctom chromozomov? Mam v Brne 3 embrya na testovani- dne su to 3 tyzdne. Do tyzdna by som mala vediet odpoved. 🙂 som len vseobecne zvedava a ci Vam to potom vyslo s tymto embryjkom 🙂. Dakujem za hociake rady a postrehy@

bubinko1506
1. apr 2020

Ahoj, nam testovali 4, v poriadku boli iba 2. Vlozili sme obe, ujali sa obe, ale v 6tt som potratila kvoli hematomu.

albertka1980
1. apr 2020

Ahoj, my sme testovali 5, dobre boli 2, jedno si vedla mna zuzle ponozku 😀, po druhe sa chystame snad v lete, inak hned ako skonci tato korona. Tiez v Brne.

babyttcirl
autor
1. apr 2020

@bubinko1506 aha cize z toho cyklu nevyslo nic?

babyttcirl
autor
1. apr 2020

@albertka1980 uplna parada.. tak dines pisali 2 su dobre a jedno ma drobnu odchylku. Mozem zacat planovat KET.

majoranka24
1. apr 2020

@babyttcirl Len kedy sa v tejto situacii bude dat dostat do Brna.😕

bubinko1506
1. apr 2020

@babyttcirl nie, bohuzial. Podarilo sa az z KET v 2.IVF - opat sa ujali obe a mame dvojicky

babyttcirl
autor
1. apr 2020

@majoranka24 no vsak to, ono dnes povedali ze ocakavaju ze v maji 😀😀 a co pojdem ja do Gabcikova? 😂😂

babyttcirl
autor
1. apr 2020

@bubinko1506 super! A aky protokol na Ket ste Mali? Mne navrhuju ovitrelle a utrogestan a fraxiparine kvoli krvi.. mali ste predpisany aj estrofem?? Zevraj to nie je nutne.. ale mavam nizke endometrium tak by som radsej.. mozem ich donutit mi to dat? 😀

albertka1980
1. apr 2020

@babyttcirl super, drzim palce, nech sa zadari

bubinko1506
1. apr 2020

@babyttcirl pri oboch stimulkach som mala dlhy protokol. Pred ket som uzivala estrofem, utrogestan, fraxiparine, kyselinu listovu a pred vkladom pregnyl. Ja som si vyziadala fraxiparine. Podla hematologicky, kam ma poslali, vraj stacila kyselina listova. Vysledky som odkonzultovala nasledne s dr. Drakulovou, ktora odporucila preventivne fraxiparine.

babyttcirl
autor
1. apr 2020

@bubinko1506 mne nakazali toto vsetko ale bez estrofemu, vraj to nie je nutne.. je to iny protokol.. ja ho ale by som rada pridala. Tak sa s nimi dotahujem aby mi ho dal 🙂 da sa to AJ bez neho?

majoranka24
1. apr 2020

@babyttcirl Vies, aku mas vysku sliznice? Lebo ak by si mala nizku, urcite by ti predpisali Estrofem. Do ktoreho centra v Brne chodis? To oni si myslia, ze v maji by sme sa tam mohli dostat?

bejusicek
1. apr 2020

@babyttcirl ahojky 🙂 my sme mali 4 embryjka testované PGD všetky boli zdravé 🙏❤️ Jedno z nich práve odfukuje v postieľke ma uz 8m a cez deň mi nedá oddýchnuť co objavuje všetko v byte 🙈😄 Vklad vyšiel na prvý sup ❤️ Treba myslieť pozitívne ☺️ U nás bol "problém" u manžela jeden chromozóm ma krehký na krátkom ramene a nevedeli ci sa zlomi alebo ostane v celku...a vydržal ☺️☺️ Držím palčeky to čakanie je neskutočne dlhé...

babyttcirl
autor
2. apr 2020

@majoranka24 no mavam od 5mm as po 8mm , a to si prirodzene zfviham s malinikom b komplexom vitaminom e atd..

majoranka24
2. apr 2020

@babyttcirl Aj ja mavam tak a povazuju to za nizke. To ti podla mna daju Estrofem, ked ta budu pripravovat na KET. Aj B komplex pomaha na sliznicu?

ikuska187
2. apr 2020

@babyttcirl my sme boli tiež v Brne, na genetiku šli 4 embrya, 2 boli ok. Čítala som prácu 1 geneticky, štatisticky to vychádza, že 50 percent vysetrenych embryí je ok, 25 percent sú mozaiky (tie moc vkladať nechcú - sú mozaiky úplne nevhodné na vklad a sú mozaiky, pri ktorých sa zistí až po vklade a ujati, ci budú ok ale bo nie), 25 percent sú aneuploidie, my sme to presne takto mali. Prvý vklad vyšiel, malý ma 6 týždňov. Užívala som Estrimax plus Progesteron, v RG to davaju všetkým, so sliznicou som problém nikdy nemala. Ja ale tak ci tak musím mať KET s Estrimaxom, bo mam PCOS, tam ustriehnut ovulaciu je v podstate nemožné, preto jedine Estrimax / Estrofem.

babyttcirl
autor
2. apr 2020

@ikuska187 tak super, to je dobre info! Ja mane zmrazene , 1 mosaiku ciastocn a 2 v norme uplnej. Uz sa tesim ako pojdem na vklad. Dali mi estrofem a progesterone a fraxik si musim pichat.. taknsom zvedava .. bude to prvy KET a niensom si este ista kedy to bude, ale reprofit v Brne sa tvari ze v maji.. tak som zvedava, co bude s hranicami..

majoranka24
2. apr 2020

@babyttcirl Vsetky sa potom stretneme v karantene v Gabcikove.😁 Uz som bola celkom optimisticka, ze Cesi otvoria hranice 11.5., ci kedy, ale mam.obavy, ze nas nepustia von, ak vyhlasia na niekolko tyzdnov ten blackout.😕

babyttcirl
autor
2. apr 2020

@majoranka24 a nevies kde sa da vidiet ze kedy otvorit hranice? Aj ty chodis do Brna a ides na KET??

babyttcirl
autor
2. apr 2020

@majoranka24 inak by som zaplatila tu pokutu, ale ze ked mas psa alebo zviera, e ta posli do domacej karanteny... no som zvedava

majoranka24
2. apr 2020

@babyttcirl To este nikto nevie, kedy otvoria hranice. Nudzovy stav budu mat Cesi zrejme len do konca aprila, ale to asi neznamena automaticky aj otvorenie hranic.😕

babyttcirl
autor
7. apr 2020

@bubinko1506 a prosim ta na Tom KET protokole si mala co? Estrofem progesterone a kyselinu listovu? Dali to AJ HCG boostre?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli