5. deň po embryotransfere

macinkova
8. aug 2021

Dobry den snazilky chcela by som vediet ze ci ma niektora zvas skusenost tim ze ci sa embryo uhnezdilo i bez spinenia som uz 5 den po umelom oplodneni a stale som nespinila moze to byt preto lebo moje embrya sa neuhnezdili

karhu
8. aug 2021

to ze sa pri uhniezdovai spini je popularna konikovska fama, uhniezdovanie moze prebehnut aj bez toho aby zena nieco citila

evkao
8. aug 2021

@macinkova keby bolo spinenie znakom uhniezdenia, uz davno by o tom informovali lekari svoje pacientky (a znizili by sa naklady na tehotenske testy)

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinaju
8. aug 2021

@macinkova špiniť môžeš a nemusíš, celé špinenie mi pridalo len na strese (špinila som 7-14 dpt takže u mňa možno ani nešlo o implantačne špinenie 🤷🏽‍♀️) takže klud a ver embryjku že to zvládne. Držím palce aby to vyšlo 🤞🏽🤞🏽🤞🏽🙏🏽🙏🏽🍀🍀

kvetinka1797
8. aug 2021

ja som absolutne vobec nespinila, vkladali mi 5 dnovu expandovanu blastocystu najlepsej kvality a uhniezdovanie som vobec nijak nepocitila 🙂 az na 7dpt mi tehu potvrdil test 😍 a potom krv ..uz som v 24tt a klop-klop ani kvapka krvi, ani spinenie vobec nic 🙏😊 drzim palceky velmi 🤞

macinkova
autor
8. aug 2021

@martinaju dakujem

macinkova
autor
8. aug 2021

@kvetinka1797 diki za odpoved

martrle
8. aug 2021

@macinkova nie spinenie vobec byt nemusi, vo vatsie pripadoch skor nie... Hlavne aby potom stupalo hcg... A AZ potom. Aby nebolo dake spinenie... Aj ja som nic nemala... Len potom v 6t som zacala krvacat az do 17t.. Pokym Sa maly nenarodil... A necopadlo to dobre.. Hlavne hlavu höre a pokoj. Drz sa

macinkova
autor
8. aug 2021

@martrle dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre