Aká je šanca a cena za oplodenie s mojimi vajíčkami?

2. sep 2023

Dobry den.
Uvazujem nad tym dat si zmrazit vajicka. Mam 34 rokov. Viem ze to stoji cca 1500 €.
Ale zaujimalo by ma, ci neviete mi poradit, ak do buducna by som chcela dieta, kolko by ma vyslo umele oplodnenie s tymi mojimi zmrazenymi vajickami, a aka je tam sanca ze to bude uspesne ?
Ci sa mi to vlastne aj oplati dat si ich zmrazit ?

mariska1989
2. sep 2023

Máš 34 . To chceš čo byť tehotná v 40 ? 🤔

dominikak4
2. sep 2023

Máte partnera? Pretože ako slobodnej žene bez partnera Vám umelé oplodnenie neurobia. Viem to, tiež som mala o to záujem. A dokonca ak si nájdete partnera tak Vás oplodnia výlučne jeho spermiami, spermie darcu prichádzajú do úvahy až ak má on nejaký problém.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lelelienka
2. sep 2023

@dominikak4 tipujem ze si chce dat zmrazit vajicka prave preto, ze nema partnera….kym si ho najde.

A teda k veci, vyslo by to dost, niektore kliniky maju cenniky na svojich strankach, staci trochu googlit a samozrejme, uspech ti nezaruci nikto, sanca je ale vzdy. Vacsiu sancu na uspech ako samotne vajicka je vsak zmrazit embryo, ale teda to musis uz riesit s partnerom. Ja by som si na tvojom mieste dohodla termin a informovala sa priamo na niektorej klinike, mozu ti rovno spravit nejake vysetrenia a budes vediet na com asi si.

lelelienka
2. sep 2023

A este jedna rada - ak naozaj tuzis po babatku, neodkladaj to…

autor
2. sep 2023

@lelelienka cenniky som pozerala, len niekde je to vypisane podrobnejsie a neviem presne ktora je ta suma. A o zmrazeni embrya som neuvazovala, skor som sa zameriavala na tie vajicka, uz nieco o tom mam pozistovane o zmrzeni embrya zatial nic.

stellarstar
2. sep 2023

Rozmrazenie oocytov ca 250 e
Predĺženie uchovávania na 1 r ca 150 e
Oplodnenie oocytu darcov.spermiou ca 200 e
Rezervácia darc.spermii na 1r ca 120 e

autor
2. sep 2023

@stellarstar cize ak ratam rozmrazenie 250 + oplodnenie 200 to nie je az tak vela. Tych 150 za kazdy rok za vajicka to viem. Dakujem.

autor
2. sep 2023

Nasla som cenu 1250 za IVF s pouzitim zmrazenych vajicok. Len neviem ci to je to, co som sa pytala 🙂

jarrys
2. sep 2023

@mariska1989 a? Keby chcela byt tehotna aj v 50tke je to len a len jej vec. Mala by ste sa naucit jednu velmi dolezitu vec - ked nemate co povedat k veci tak radsej budte ticho. Lebo naozaj nikoho nezaujimaju vase odveci poznamky.

michaela329
2. sep 2023

Určite to význam má v Tvojom veku a samozrejme Ti to bez problémov urobia, nejde o IVF, ale o uchovanie vajíčok. Pozri si cenníky CAR. Týkajú sa Ťa lieky (u každého inak, mna vyšli okolo 300 Eur), odber a mrazenie + každoročný poplatok za uchovanie. Ceny oplodnovanovania Ti je zbytočné pozerať teraz, keďže tie sa každý rok menia a Ty nevieš kedy a či vôbec toto využiješ.

mariska1989
3. sep 2023

@jarrys ja som nič extra nenapísala 🤔 podotkla som vek nič extra . Poznám aj 48 ročnu čo bola tehotná .ale držať zamračené atď určitú dobu tiež ma rizika . A vy by ste sa mali naučiť že keď vás nikto nespomenul nepíšem druhým na komentár nič 😁Prajem peknu nedeľu .

pilot911
8. sep 2023

... ja by som Ti rád pomohol pilot911 na azete

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre