Aké sú vaše skúsenosti s Gyncare Nitra - nové CAR?

martinka1703
14. sep 2019

Ahojte, s manzelom sa snazime uz dlho, bohuzial bez uspechu. chodili sme asi rok do car v bratislave, ale presli sme do Nitry do gyncare (nove centrum v Nitre), pretoze to mame blizsie. Mate skusenosti s tymto centrom? Nam sa zatial paci, mily personal, chodime k dr. Hladovcovej, vsetko pekne vysvetli, ukaze, aj nam kreslila aby sme lepsie pochopili. zatail sme chceli skusat, ale asi pojdeme na ivf...

frida1990
5. mar 2021

@petkasaurus ahoj, teraz počas covidu vás oboch naraz na konzultáciu nevezmu.. Ak idete prvýkrat, partnera rovno vezmú do miestnosti kde si odoberie materiál a tam jeho rola pravdepodobne na prvýkrát skončí (tak sme to mali my), a teba vezmú k doktorke, kde ti urobia základné vyšetrenia, v závislosti od toho, v akej fáze cyklu si. Ja som bola akurát po menzese tak mi brali krv na hormonálny profil (klasika ako sa chovajú hormóny, plus štítna žľaza, vitamín D, plus základné nejaké genetické parametre-imunológia, a či sa tvoria protilátky, zásoba vajíčok, či nie je endometrioza a už si nepamätám čo všetko) a k tomu ultrazvuk sledujú maternicu, vaječníky, vajíčka a stery na pohlavné choroby, ktoré môžu brániť počatiu. Čaká ma znova odber a ďalšie vyšetrenia počas ovulácie a potom počas menštruácie. Ešte budem zrejme absolvovať priechodnosť a uvidí sa podľa výsledkov, muža zatiaľ znova nezavolali, iba ja idem. Ešte nemám výsledky, od toho sa uvidí koho a na aké vyšetrenia budú volať. Je to teraz ako to je, musíme vydržať
🤷‍♀️.

petkasaurus
5. mar 2021

@frida1990 ďakujem veľmi pekne a držím palce!

frida1990
8. mar 2021

@petkasaurus aj ja vám❤️

felicidad
8. mar 2021

@momo87 ahoj, prosím ťa 1250 bol vas doplatok? ci z toho niečo uhradila poisťovňa?

monecka
8. apr 2021

@felicidad aj mňa to zaujíma 😉

momo87
10. apr 2021

@felicidad ahoj, to bol náš doplatok....

bajka0112
20. apr 2021

@martinka1703 ahojte, myslite, ze vymenny mi moze dat aj moj obvodny lekar?

petkasaurus
20. apr 2021

@bajka0112 nepotrebujes vymenny.. Je dobre, ak ho mas, ale ja som napr. nemala

bajka0112
20. apr 2021

@petkasaurus a je v tom rozdiel prosim ta, ak ho mas alebo nemas?
Dr na pohotovosti mi povedala, ze ak by mal muz vymenny mohol mat spg zadarmo 🤷‍♀️

petkasaurus
20. apr 2021

@bajka0112 na prvom vysetreni sa berie aj spg a to je vsetko zadarmo 🙂

bajka0112
20. apr 2021

@petkasaurus dakujem 😊

jj1212
20. jún 2021

Odporucam GynCare zvlast dr.Kralovica - mlady zanieteny rozhladeny doktor, velmi ustretovy. Navstivila som viac centier aby som sa mohla rozhodnut a mam s cim porovnavat. Na prvej vstupnej konzultacii mi spravil vsetky vysetrenia, navrhol odporucania. Len pre porovnanie - ten isty den som bola na konzultacii v GynFiv v NR, doktor Harbulak sa na mna ani nepozrel, otvoril svoje 20r stare statistiky a povedal ze ak nepristupim na navrh jeho liecby tak mozem ist tam kam som chodila predtym. Bol dost arogantny a bez zaujmu. Navyse pocas rozhovoru obmienal nazor, podla toho ako sa mu hodilo. Na zaver ostendativne podal ruku, akoby to bol vrchol jeho odbornosti a ludskosti.

babo44
22. jún 2021

@martinka1703 môžem bližšie info do správy??

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha753
16. sep 2021

@gina6 áno ja

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha753
18. sep 2021

@gina6 my ideme 29.9. a vy?

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petravep
19. sep 2021

@jj1212 total suhlasim . Moj pripad doma 16 rocny syn spontanne vo sne by ma nenapadlo ze ja a umele. No zacali sme u nasej gynekologicky pri preventivke som spomenula zeby sme chceli druhe a nedari sa a ona hned zobrala hormonalny profil muzovi spermiogram a hned nas poslala na iui samozrejme 2 x neuspesne tak som sa opytala co dalej a ze ona by skusila umele nech si vyberiem centro nakolko ona spolupracuje s ginfiv aby som nemala pocit ze ma tlaci k nim. Vybrali sme si brno reprogenesis nastimulovali ma 13 vajicok vybrali 5 sa oplodnilo a ostalo vhodne na vklad 2 blastocysty vlozili a nic ani tuk potom bol ket druheho samozrejme nic. Nik tam neriesil preco ako zaco naco. Vratila som sa k mojej povedala spravime imunologiu, hematologiu, hysteroskopiu samozrejme kazde vysetrenie negativne idealne podmienky na otehotnenie a samozrejme ziadne tehotenstvo. Potom v gin five spravili dva vklady v native bez uspechu. Doktorka zostanete aj s nativom, nakoniec tu na fore som nasla babu co bola v gyncare hned som sa objednala ze idem skusit . Pre mna Mudr. Kralovic topka najlepsie co som mohla dostat od zaciatku zaujem riesit preco ako naco zaco som neni stale tehotna. Dal mi moznosti na vyber ako byt tehotna bud iui, nativ, ivf alebo pokusat sa prirodzene lebo sme obaja ok. Dala som si poradit hned prva stimulacia 13 vajicok 13 oplodnenych 7 sme mali blastocyst expandovanych prve sme dali vlozit 2 naraz ja som chcela aj sa uhniezdilo hcg rastlo prislo sono a nevytvoril sa gestacny vak takze biochemicke teraz bol druhy vklad a sme tehotny. Cize pristup lekara personalu je najdolezitejsi nikdy by som nikam inak ani nesla pretoze od zaciatku sa u neho citim ze chce pomoct a nie len zobrat peniaze a dovidenia dalsi v poradi

butterfly333
19. sep 2021

Prosím vás viete mi napísať aká je cena za soft? Nenašla som to v ich cenníku. Ďakujem

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha753
4. okt 2021

@gina6 Ahoj! ano bola som spokojna, sestricky aj doktor, vsetci velmi mili. Vzali nam obom krv +manzel spermiogram. Stery mi nerobil lebo som mala od mojho gynekologa z asi pred dvoch mesiacov, tak povedal ze to netreba znovu. Teraz este cakam na vysledky z reproimunologie a potom uvidime ako dalej.

butterfly333
4. okt 2021

@misha753 bili ste tam prvú krát? Kolko ste platili?

katka_1102
4. okt 2021

@gina6 Ahoj, ja chodím do NR gyncare, prvýkrát som bola v marci. Zajtra idem tam a Dr. pošle žiadosť do poisťovne. Som veľmi zvedavá, čo všetko ma čaká. 🙂

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha753
5. okt 2021

@butterfly333 ano prvykrat. 15eur za spermiogram, nic ine.

butterfly333
5. okt 2021

@misha753 ďakujem a dlho sa čaká na termín?

misha753
5. okt 2021

@butterfly333 my sme cakali cca 2 mesiace

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre