Aké sú vaše skúsenosti s Gyncare Nitra - nové CAR?

martinka1703
14. sep 2019

Ahojte, s manzelom sa snazime uz dlho, bohuzial bez uspechu. chodili sme asi rok do car v bratislave, ale presli sme do Nitry do gyncare (nove centrum v Nitre), pretoze to mame blizsie. Mate skusenosti s tymto centrom? Nam sa zatial paci, mily personal, chodime k dr. Hladovcovej, vsetko pekne vysvetli, ukaze, aj nam kreslila aby sme lepsie pochopili. zatail sme chceli skusat, ale asi pojdeme na ivf...

etela_bucanska1
9. aug 2022

@gina6 ved to nic neukaze 🤣 to je kok. ja som mala tusim na deviaty den po vklade este male hcg 🤣🤣🤣

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kkk12345678
9. aug 2022

@etela_bucanska1
@gina6
Ahojte zienky, ja mám presne dnes 20 týždeň 🥰 a bude to dievčatko ❤️‍🔥 takze všetko je na poriadku tak ako má byt a PN som od 5 týždňa 😂 moc sa to Dr nepáčilo ale potom asi od 7 tt mi začalo byt extrémne zle až do 16 tt tak už to nerieši a pokračujem v PN ☺️ Držím palčeky nech ti vklad vyjde ✊🏻

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blondava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
butterfly333
13. aug 2022

@gina6 áno aj v deň vkladu sa berú.

etela_bucanska1
13. aug 2022

@gina6 pred vkladom v ten den beries vsetko bezne ako vzdy a po vklade ti uz povedia oni.

kkk12345678
14. aug 2022

@gina6 ahoj všetko si daj ráno v deň vkladu aj progesteron… obedné tabletky už nie to ti po vklade povedia ktoré si dáš ešte večer a ktoré nie.

tajnickaaa
14. aug 2022

@gina6 ja som mala mat 18.7 a stále som nemala, pravdepodobne až niekedy v septembri :( ..každopádne držím palce ♥️♥️♥️

tajnickaaa
1. okt 2022

Ahojte dievčatá, ako ste na tom?
My sme mali prvý vklad 16.9 ešte k tomu presne na moje narodeniny, bola by to krásna symbolika, keby to vyšlo ale krv úplne negatívna, nič :( nevyšlo nám to :( aj sa trošku bojím ísť na ďalší vklad, neviem kde by mohol byť problém a čo spraviť pre to viac, ako som robila :-/

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tajnickaaa
4. nov 2022

@gina6 ahoj, uz si mala dalsi vklad? dúfam, že všetko dobre dopadlo 🙏 ❤
ja idem cca za 10 dní, ale chorá som už viac ako týždeň a neviem sa z toho dostať, trošku sa bojím, aby to nebol problém a aby som sa dovtedy stihla dať dokopy

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre