Aké sú vaše skúsenosti s Gyncare Nitra - nové CAR?

martinka1703
14. sep 2019

Ahojte, s manzelom sa snazime uz dlho, bohuzial bez uspechu. chodili sme asi rok do car v bratislave, ale presli sme do Nitry do gyncare (nove centrum v Nitre), pretoze to mame blizsie. Mate skusenosti s tymto centrom? Nam sa zatial paci, mily personal, chodime k dr. Hladovcovej, vsetko pekne vysvetli, ukaze, aj nam kreslila aby sme lepsie pochopili. zatail sme chceli skusat, ale asi pojdeme na ivf...

etela_bucanska1
8. okt 2021

@katka_1102 kedy ides? Ja oddnes mam pripravu na KET a buduci piatok rano idem na kontrolu 🙏🏻

petravep
8. okt 2021

@katka_1102 netreba ja som mala nie je to ziadny problem

katka_1102
8. okt 2021

@etela_bucanska1 Aj ja idem budúci piatok na kontrolu, ráno na 8mu 🙂

katka_1102
8. okt 2021

@petravep Dobre, super, ďakujem za odpoveď 🙂

etela_bucanska1
8. okt 2021

@katka_1102 ja na 8:30 😁

katka_1102
8. okt 2021

@etela_bucanska1 Aspoň sa nebudem cítiť sama 😆😆 Ku komu tam chodíš? Ja mam Dr. Hladovcovu 🙂

katka_1102
8. okt 2021

@etela_bucanska1 Prosím Ta, určite mi vieš poradiť. Včera som začala spinit, dnes už krvacam. Mám si začať od dnes pichať alebo od zajtra? V papieroch mi píše, že začínam od 2.dňa krvácania, takže myslím, že až zajtra mám začať. Dr. Mi dnes nebrala telefón.

etela_bucanska1
8. okt 2021

@katka_1102 ja mam dr. Kralovica. Pichaj az od zajtra. Zaciatok cyklu sa rata vzdy az od normalneho červeneho krvacania.

petravep
8. okt 2021

@katka_1102 ja idem na 12:00🤣🤣

katka_1102
8. okt 2021

@etela_bucanska1 To som chcela počuť 🙂🙂🙂🙂 Ďakujem veľmi pekne 😉 💕

katka_1102
8. okt 2021

@petravep Dúfam, že raz budeme všetky spolu kocikovat 😆😆😆🤰👣

petravep
8. okt 2021

@katka_1102 jednoznacne🙏

gina6
9. okt 2021

@butterfly333 Áno.teraz 26ho

kaculda2
10. okt 2021

Ahojte, začíname aj my s manželom riesit vyšetrenie v gyncare v NR. Ako sa tam dá objednať na konzultaciu? Za koľko od kontaktu vás objednali? U nás je problém moje anovulacne cykli, snažíme sa vyše roku a moja Dr mi už dala papiere do centra. Nitra sa mi najviac pozdáva tak chcem skúsiť ci nám pomôžu.

butterfly333
10. okt 2021

@kaculda2 ja som im písala mail nájdete to všetko na ich stránke ako sa objednať. No jeden den som písala mail a na druhy deň mi hneď volali v stredu som tam písala a vo štvrtok mi hneď volali a termín dali na 4.11.

petravep
10. okt 2021

@kaculda2 ja som cakala mesiac ale teraz ked planujem ket tak uz aj do tyzdna mam termin

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
13. okt 2021

A vlastne teraz ma napadlo že nijaké papiere treba vyplniť na konzultáciu!🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ zajtra aj to musím poriešiť!je tam asi 1000 otázok! zajtra keď nájdem papiere hlásim sa tu o pomoc určite!

petravep
14. okt 2021

@gina6 neni tam vela toho na recepcii ti to da sestricka a kym ta ohlasia budes to mat vypisane

katka_1102
14. okt 2021

@gina6 Moja drahá, s týmto ti neporadím, pretože som clostilbegyt nikdy neužívala. Mne sa dali výsledky čo sa týka endokrinológie do poriadku, naposledy ked som tam bola, tak mi dr. povedala, že možno aj budeme znižovať dávku euthyroxu. Najbližšiu kontrolu budem mať v decembri. Čo sa týka dotazníkov, to stihneš vyplniť tam, my sme to mali cub dub, asi 15 min. práce 🙂 Najviac sme sa s mojím drahým smiali, ako sme vypĺňali dotazník a pri otázke, ako často máme sex, uviedol, že 4x do týždňa :D Kukám na neho :D a on mi na to hovorí, no čo kukáš, ja mám 4x, ty neviem, koľkokrát máš :D :D :D Nešli sme sa dosmiať :D :D :D Ja idem zajtra na kontrolu, ako reagujem na stimulačnú liečbu, tak hádam budem mať dobré správy 🙂

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka_1102
14. okt 2021

@gina6 Tak to zvládnete vyplniť v pohodlí domova 🙂 Ja som zakaždým nervózna, keď tam idem. Akonáhle prekročím značku Nitra :D

etela_bucanska1
14. okt 2021

@katka_1102 aj ja som nervozna 😀 a hlavne ked ma doktor nevezme vcas a kvoly tomu zmeskam vlak a musim cakat dve hodiny na bus 🤣

katka_1102
14. okt 2021

@etela_bucanska1 och, tak to by ma....... :D Ja chválabohu nie som odkázaná na busy ani vlaky, chodím autom, ale vždy mám stres :D

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka_1102
14. okt 2021

@gina6 Sk pôjdeš zo zámkov, to máš úplnú pohodu, pretože z tvojej strany je to hneď na začiatku NR vpravo, do centra sa ani nedostaneš, máš to hneď na začiatku 🙂Pozri si trasu 🙂NR nepoznám ani ja veľmi, ale keď sa naučíš tu 1 trasu na kliniku 😂😂😂 Boooze, dievčatá, keby nám to všetkým vyšlo 👣♥️

etela_bucanska1
14. okt 2021

@gina6 ja som uz mala odber a mam za sebou aj ET ktory nevysiel. A mam 5 mrazacikov, takze teraz sa pripravujem na KET. Zajtra prva kontrola ci dobre rastie sliznica. 🙏🏻

katka_1102
14. okt 2021

@etela_bucanska1 Prosím Ťa, aká je príprava na KET? Čo to obnasa? Pretože u mňa sa Dr boji OHSS, tak vravela, že budem mať odložený transfer. Nebude to do 5. dni od odberu. Ďakujem za odpoveď 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre