Aké testy ste absolvovali pred IVF?

vanma
8. sep 2010

Ahojte, dnes som vypisala ziadost na poistovnu k IVF. Stale si vsak myslim, ze moj lekar (GYN FIV Bratislava) nespravil nalezite testy, ktore by nam napovedali, preco nemozem otehotniet. Nerobi sa nejaka genetika, alergie na partnerove spermie a pod.? Pripadne nejaky personalny profil, ake hormonalne lieky mam potom brat? (doteraz som mala len hormonalne testy, partner spermiogram, chladymie a bakterie, laparoskopiu - vsetko OK). Dakujem za odpoved!

lahhel
8. sep 2010

Ahoj vanna, urcite treba absolvovat vysetrenia hematologicke, imulogicke a genetiku...to vsetko som si robila ja z vlastnej iniciativy, resp. tiez som to odkukala od ostatnych kočiek, co by bolo dobre mat vysetrene, lebo moj doki ma tiez nikde neposlal...

jespera
8. sep 2010

ahoj, ja som absolvovala - hormonalny profil, laparoskopia, spermiogram a to bolo vsetko, a podarilo sa. Ivf mi bolo robene v Ke.

katarina822
8. sep 2010

ahoj my sme presli spermiogramom ako prve vysetrenie potom folikumetrieu 3cykly,laparoskopiu , potom genetiku a potom do centra robeny hormonalny profil a este 1spermiogram.a potom pohovor ako dalej.....

nemko
20. sep 2010

ja tiez odporucam urcite genetiku, my mame za sebou neuspesne IVF a dokonca uz dva krat a na genetiku nas nikto neposlal tak teraz sa tam chystam z vlastnej iniciativy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre