Ako dlho ste čakali na schválenie žiadosti na IVF?

misik1
28. jan 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂
ja viem,ze v kazdej teme je mozno spominane ako dlho ste cakali na schvalenie ziadosti na ivf....ale prosim napiste mi ti, co mate skusenosti s doverou....nech viem na co sa pripravit. asi zalezi asi aj na tom, kedy sa ziadost podavala....myslim tym, ze inak bolo v roku 2004 a inak teraz.....Vdaka. 😵

jms112
21. máj 2015

@isabella22 Ahoj ako ste dopadli?

isabella22
21. máj 2015

@jms112 ahij dobre mala som 23 vajicok 15 sme si dali oplodnit 🙂 v utorok vklad 🙂 a ty ako pokracujes??

jms112
21. máj 2015

@isabella22 jej to bola dobra úroda 😀 ja zatial v pohode. snazim sa nestresovať a vela pit vodu 🙂

isabella22
21. máj 2015

@jms112 vsak aj vypytali od nas penazi no nevadi nech to ma ucinok....ten odber je dobry tak 2 hod pomodbere potom su bolesti.... 😒

evit81
27. máj 2015

@lilitela Ahoj, mohla by som ťa poprosiť o radu ako si postupovala s papierovačkami (Reprofit/VSZP?) Koľko ktorá fáza trvala? Tiež sa na odporúčanie známej chystáme po prvý krát do Brna (inde na Slovensku sme neboli). Nevieš prosím náhodou do akej doby od schválenia žiadosti z VSZP treba IVF, resp. začať stimuláciu, podstúpiť? Lebo začať chceme až koncom augusta.vopred ďakujem, Eva

jms112
27. máj 2015

@isabella22 ahoj ako pokračujete?

isabella22
27. máj 2015

@jms112 ahojky tak my sme v podstate dufam ze uz skoncili vcera sme boli na vklad teraz idem 5 juna na krvicku a ty?

jms112
27. máj 2015

@isabella22 Pekne 😀 Kolko vajíčok sa vám oplodnilo? Ja si od včera pichám decapeptyl .

isabella22
27. máj 2015

@jms112 mala.som.23 vajicok dali.sme.si.15 oplodnit a 13 sa nam.krasne oplodnilo...1 vlozili ostatne zamrazili😉tak.to mas.este dlhu cestu juj ja.som.rada.ze.uz mam.za tym pochanim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre