IVF - žiadosť

akiknabruh
26. máj 2023

Ahojte , mam otazku ak som mala raz ziadost na poistovnu IVF a bola schvalena ale nakoniec som z osobnych dovodov a teraz poziadam znovu zasa čakame na schvalenie ? Alebo to uz bude hned mozne vyuzit?

mogaa
26. máj 2023

@akiknabruh zavolaj si na svoju ZP tam ti povedia....ale určite to nemá neobmedzenú platnosť na niekoľko rokov

matus7030
26. máj 2023

@akiknabruh pokiaľ viem má to platnosť niekoľko rokov. Prečítaj si to vo vyrozumení, ktoré ti prišlo z poisťovne. Ja mám na mojej napísané platné do 2026, alebo do dovŕšenia 39.roku pacientky.

jana0215
26. máj 2023

@akiknabruh nám naposledy vraveli, že to platí pol roka. Neprídeš ale o ten príspevok, ak si to v termíne nestihla. Neprepadáva.

rebeka04
6. mar 2024

Dievčence mam na Vás otázočku ....mám 38 rokov o bábätko sa snažíme 5 rokov a mam za sebou 2 potraty. Už sme navštívili aj kliniku..kde mi dnes povedali ze zdravotná poisťovňa Dôvera mi možno neumožní úhradu Ivf nakoľko mi nezistili žiadne vážnejšie zdravotné obmedzenie ....mate stým nejaké skúsenosti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre