Ako dlho ste čakali od konzultácie po začiatok procesu IVF?

monika_i
3. júl 2022

Ahojte, neviete mi niektora poradit ako dlho ste cakali od konzultacie o IVF po schvalenie ziadosti a samotny zaciatok ivf procesu..? Do centra uz chodime dlhsie, ide o to, ze sme sa uz iba mali rozhodnut ci chceme dalsie IUI alebo ideme do IVF. a radi by sme stihli odber vajicok do zaciatku septembra, len neviem ci je to realne.. sme v heliose v KE.

zojanka
3. júl 2022

@monika_i Ja som podpisala ziadost o ivf den pred zaciatkom stimulacie a bolo to v poriadku. Vo vszp netreba mat dopredu schvalenu.

zojanka
3. júl 2022
monika_i
autor
3. júl 2022

aha, ja som dovera...neviem ako to tam je, z toho co som pochopila to schvália do tyzdna, skor ma zaujimalo ci to lekarom v centre netrva dlho kym to povypisuju :D

gabika42252
17. júl 2022

@monika_i neviem ako to funguje teraz ja som bola v druhom centre v KE a od prveho sedenia po prve IVF preslo mesiac a pol 😊... Bolo to pred rokom... V Heliose je to o mesiac viac lebo robia dlhe protokoly cize sa caka na novy MS..

saskia222
26. júl 2022

@monika_i mozem sa opytat, prve ivf teda dovera preplaca cele???

gabika42252
26. júl 2022

@saskia222 samotny zakrok Vam preplati, doplatky za injekcie a lieky si hradite sama, a aj vsetky doplnkové sluzby ku IVF... Ak sa nieco nezmenilo po roku...

monika_i
autor
26. júl 2022

@gabika42252
@saskia222
Akurat dnes nam dovera schvalila ziadost, poistovna preplaca len tu zakladnu cast a to je 1100eur. Ostatne nadstandardne ukony sa platia. Nam povedali aby sme si nachystali do 2000eur.

gabika42252
26. júl 2022

@monika_i ja som to absolvovala pred cca dvoma rokmi... Doplacala som okolo 500eur pri IVF, ktoré nevyslo a potom 420e pri KET...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre