• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako dlho vás nechali ležať po zákroku IUI?

26. novembra 2014 
Baby a kolky den cyklu ste zacali tusit, ze sa nieco deje? Ja zacinam byt trosku nervozna, pretoze zajtra to uz bude tyzden od IUI a ja stale necitim nic specialne... Ziadne podbrusko, ani prsia ani nic :confused: Kedy zacali priznaky u Vas?
29. sep 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna nenechali vobec bola som 3x a nic :frowning2:
25. júl 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola vcera. Druhy pokus. Prvykrat (v Gynfiv) ma hned poslali domov, a teraz druhykrat (v KE-Spln) ma nechali lezat 30 minut. Takze uz len cakat...
26. nov 2014 o 09:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafnedafne no mna v GF tiez hned poslali prec, ani minutu som nelezala... len mi to tam pichli a dovi... ze uz caka dalsia klientka... tak som mala dost z pristupu... :frowning2: jasne, ze nevyslo...
26. nov 2014 o 09:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lina129 ...no myslim ze ci sa lezi hodinu alebo vobec, asi tam nie je pes zakopany :slight_smile: Vsak aj ked to cele prebieha doma, normalne, ti dvaja ani nerozmyslaju ze ci treba nieco specialne robit... Ja si hovorim - ked sa to tam vovnutri ma podarit, tak sa podari, ked nie, tak to nemalo byt. Uz len to ze tie spermie tam supnu dnu je velka pomoc... :wink: Aj ked samozrejme, ked to u mna nevyjde, pojdem urcite na treti pokus a potom aj na IVF. Drzim tiez palce!
26. nov 2014 o 09:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chimena Ani mna nenechali lezat,doktor meskal,tak som nanho este cakala prisiel,pichol to tam,ani neviem kedy,lebo sestricka mi stale rozpravala nieco a ani neviem ako a bol prec,potom mi este sestricka povedala co a ako a bola som fuc,no zial vcera som bola na krv a IUI neuspesne fnuk
26. nov 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Heliose sa leží cca 10 minút ale údajne to nemá vplyv na to, či žena otehotnie alebo nie, veď spermie dávajú až za krčok priamo do maternice...
26. nov 2014 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok