IUI pocity

19. jan 2022

Ahojte taka otázočka, som 6 ti den po iui a absolútne nič necítim ze by sa malo niečo diať s mojim telom, je to v pohode? Mam mat nejaké príznaky uhniezdenia? Alebo mam s tým rátať ze zase to nevyšlo 😔🙄 ďakujem

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. jan 2022

@bambulienka25 tak väčšina žien tu písalo ze spinili a cítili uhniezdenie tak preto sa pýtam

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matkahelka
19. jan 2022

ja som necitila ničove nic. ani ma nic nepichalo, ani som nespinila. a celkovo som pocas celych 9mes. tehotenstva nemala ziaden "tehotensky priznak"- ziadne nevolnosti, bolesti prs, nic.

marinecka95
19. jan 2022

Ahoj, ja som po druhom IUI 5ty deň. Pocity žiadne až dnes špinenie - to iste sa mi stalo minulý cyklus a tehotenstvo ani uhniezďovanie to nebolo. Takže podľa mňa žiadne žiadne pocity pocity nemať radšej 😁

autor
19. jan 2022

@marinecka95 ja som z toho už hotova😄 to čakanie ma zabije, ale testovať budem až na 14 deň skôr nie, ale cítim sa tak ako keby som nebola ani na iui nič😄 uvidime🤞

emalka
19. jan 2022

Kazda zena je uplne ina, absolutne sa neoplati porovnavat seba a svoje priznaky, to vedie len k zbytocnemu stresu. Hovorim zo skusenosti, kazde iui a ivf boli uuuuuplne ine.

janulka2805
24. jan 2022

Ahoj🙂 Mne IUI vyšlo na prvýkrát a poviem ti, ze som necítila absolútne nič.... Bola som si úplne istá, že to nevyšlo a zrazu 2 ciarocky 🙂Hlavne no stress ✊✊🍀🙂

autor
24. jan 2022

@janulka2805 prosím ta a ktorý deň si už mala pozitívny test alebo aspoň ducha? Lebo jasne ze som to zase nevydržala a dneska som 11 ti den a test negatívny 😔 piatok mam ist na krv

marinecka95
24. jan 2022

Ja detto, ale 10 deň dnes - beloba na teste

autor
24. jan 2022

@marinecka95 ach jaj este počkám do piatka a uvidím z krvi

marinecka95
24. jan 2022

No ja tiež idem v piatok na krv s kontrolný ultrazvuk 🤷‍♀️ Uvidíme čo nás čaká ďalej, mne po dvoch neúspešných IUI navrhovali IVF takže asi tak

janulka2805
24. jan 2022

Test bol pozitívny na 14-ty deň, ešte neklesaj na duchu, furt to môže vyjsť 🙂Inak ku koncu, ten predposledný deň som mala už také pocity ako keď idem dostať..... Preto som vôbec nedufala.... A vyšlo a rovno 2 detičky 🙂🙂

no_co_uz
24. jan 2022

Dievcata v prvom rade drzim obom velmi palce 🤞🍀 a dajte potom viediet 🙂 ja som bola na iui v piatok, takze dnes este len treti den po. Je to moja uplne prva skusenost, myslela som si ,ze na taky 10-11 den uz bude vidno na teste aspon ducha. Ale tak asi lepsie pockat na vysetrenie. Snad nam to vyjde 🤗 mimoreci - boli ste na kontrolu priechodnosti vajickovodov?

autor
25. jan 2022

@no_co_uz ďakujem 😊 áno ja som bola a mam všetko v poriadku,, uvidíme co bude ako to dopadne

autor
25. jan 2022

@no_co_uz držím ti palce 🤞 🤞 🤞

no_co_uz
28. jan 2022

Ja by som sa chcela opytat ine. Od IUI do vcera (do 6teho dna po IUI) som citila v podbrusku,hlavne na pravej strane tlaky, tahanie,slabe pichanie ( na pravej strane bol aj folikul). Ale od dnes zrazu nic, pocity v podbrusku akoby zmizli...je to podla vas ok, alebo zle znamenie ? 🤔

autor
29. jan 2022

@no_co_uz dám ti radu, absolútne sa nesleduj, ja som mala to isté čo aj ty, pichanie na ľavej kde som mala aj folikul, všetko mi sedelo, ešte som mala aj zvýšenú teplotu( nie bazalnu) prsia ma tak neskutočne boleli ako ešte nikdy a vidíš aj tak nič, ešte som aj spinila, počkaj na krv alebo si urob test až na 13 dpo skôr je to zbytočné, ja kebyže včera nedostanem menzes tak isto by som isla na krv 😊 ale tebe držím palce nech aspoň tebe to vyjde 🙏🤞🤞🍀

no_co_uz
29. jan 2022

ved to si aj vravim, ze : "nenamyslaj si somariny" , len nejak vzdy mi vklzne myslienka a uz na to myslim :D skusim asi od 10teho dna testovat. Strasne by som chcela aby nam to vyslo

autor
29. jan 2022

@no_co_uz presne aj ja som taka lebo uz to trvá strasne dlho ze stále uz si namyslam ze sa to podarilo určite a potom nič, skus fakt testovať od 13 dňa lebo uhniezdenie trvá 8-12 dní ako kedy tak aby si nebola sklamaná keď budeš testovať skôr 😊🙏 podarí sa len treba veriť a nemôžeš nato tak tlačiť, uz aj ja to nechám tak na osud, keď sa to ma podariť podarí sa to 🍀🤞🤞🤞

feketka
14. jún 2022

Ahojte, som presne tyzden po IUI a v posledne dni mam take predmrchove bolesti. Avsak dnes mam take silnejsie bolesti ako vcera (ale stale znesitelne bez liekov), pocit plnosti brucha (ako ked som mala stimulaciu s letrozolom pred ovulaciou), picha ma v oblasti brusnej dutiny, ale to budu asi vetry... Myslite, ze to je normalne? Citala som, ze po IUI nezvykne byt OHHS tak snad to nebude ono. Po IUI som mala 2 dni take mierne bolesti, potom par dni nic a tieto 2-3 dni to je opat nejake citlive..Zeby to bol len utrogestan?

bocianoviny
18. aug 2022

@marinecka95 Dobrý deň, tak ako? Podarilo sa? V júli boli zverejnené nové dáta o IUI, koľkokrát je treba podstúpiť, aká aj úspešnosť v porovnaní s IVF, tak overujem, ako to funguje na Slovensku. Držím palce.

marinecka95
18. aug 2022

@bocianoviny na IUI som bola 2x - nevyšlo

bocianoviny
22. aug 2022

@marinecka95 To mi je ľúto. Teraz IVF alebo iné možnosti? Dúfam, že sa Vám to podarí. Moc držíme palce.

feketka
22. aug 2022

@bocianoviny mne vyslo IUI na prvykrat, ale povazujem to za zazrak kedze to malokedy vyjde 🙂 Teraz to uz len dotiahnut do uspesneho konca

marinecka95
22. aug 2022

@bocianoviny IVF už máme za sebou. Bola som už aj 2x na vklade KET - úspešne oba ale do konca sme to nedotiahli ani raz, vždy to skončilo potratom.
Teraz čakáme na doplnkové vyšetrenia a ideme do ďalšieho vkladu. Ešte máme 3 mrazáčiky ❤️

bocianoviny
24. aug 2022

@marinecka95 Tak veľmi držím palce. Ak by to bola genetika, vieme odporučiť špičkovú kliniku. Keby niečo, viete, kde nás nájdete. 🙂

bocianoviny
24. aug 2022

@feketka Gratulujem a držím palce. Nie je to zázrak, tri cykly sú rovnako úspešné ako IVF a pritom oveľa lacnejšie a najmä menej invazívne (a iné výhody) ale keď človeku nevyjde jedno či dve, psychika si to pamätá. Dajte vedieť, a keby ste mali chuť niekedy online pomôcť snažilkám, viete, kde nás nájdete. 🙂

lenkak89
30. jan 2024

ja som 7 deň po IUI a cítim leda tak príznaky blížiacej sa menštruácie.....neviem,čo si mám o tom myslieť . aj keď je to ešte skoro,ale mala som asi skoršiu ovuláciu,tak by som to mala aj skôr dostať.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre