Ako dlho vás nechali ležať po zákroku IUI?

chimena
9. okt 2007

Mňa len 5.minút, no do správy napísal 20. Nevyšlo to možno aj preto. Ako ste na tom vy?

zuzanka7834
29. sep 2010

Baby a kolky den cyklu ste zacali tusit, ze sa nieco deje? Ja zacinam byt trosku nervozna, pretoze zajtra to uz bude tyzden od IUI a ja stale necitim nic specialne... Ziadne podbrusko, ani prsia ani nic 😕 Kedy zacali priznaky u Vas?

zelenagw
25. júl 2013

mna nenechali vobec bola som 3x a nic ☹

dafnedafne
26. nov 2014

Ja som bola vcera. Druhy pokus. Prvykrat (v Gynfiv) ma hned poslali domov, a teraz druhykrat (v KE-Spln) ma nechali lezat 30 minut. Takze uz len cakat...

lina129
26. nov 2014

@dafnedafne no mna v GF tiez hned poslali prec, ani minutu som nelezala... len mi to tam pichli a dovi... ze uz caka dalsia klientka... tak som mala dost z pristupu... ☹ jasne, ze nevyslo...

dafnedafne
26. nov 2014

@lina129 ...no myslim ze ci sa lezi hodinu alebo vobec, asi tam nie je pes zakopany 🙂 Vsak aj ked to cele prebieha doma, normalne, ti dvaja ani nerozmyslaju ze ci treba nieco specialne robit... Ja si hovorim - ked sa to tam vovnutri ma podarit, tak sa podari, ked nie, tak to nemalo byt. Uz len to ze tie spermie tam supnu dnu je velka pomoc... 😉 Aj ked samozrejme, ked to u mna nevyjde, pojdem urcite na treti pokus a potom aj na IVF. Drzim tiez palce!

zuzicek88
26. nov 2014

@chimena Ani mna nenechali lezat,doktor meskal,tak som nanho este cakala prisiel,pichol to tam,ani neviem kedy,lebo sestricka mi stale rozpravala nieco a ani neviem ako a bol prec,potom mi este sestricka povedala co a ako a bola som fuc,no zial vcera som bola na krv a IUI neuspesne fnuk

jasna
26. nov 2014

V Heliose sa leží cca 10 minút ale údajne to nemá vplyv na to, či žena otehotnie alebo nie, veď spermie dávajú až za krčok priamo do maternice...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre