Ako lekári určili, že je ok ísť do KET?

juliet86
25. aug 2019

ahojte. mam po ivf. mala som ohss. kvoli ohss som vysadila lieky prislo krvacanie. a potom dalsia menstruacia. teraz chkdi m na vysetrenia kvoli nacasovaniu ket. bolo mi povedane ze normalny cyklus sa mi vrati po 1-3mesiacoch. teraz je kvazi mesiac 1. ale ja na sebe citim ze libido mam nizke a nemam tolko hlienu proste normalne mavam ovulaciu silnejsiu. bola som na kontrole 10ty den cyklu. neboli si isti ci budem ovulovat ci nie tak idem na kontrolu zajtra 13ty den cyklu. kazdopadne ja ale na sebe citim ze to nie je akoby 100percentny cyklus. tak neviem ci este cakat dalsi mesiac ci dva. ako u vas vedeli ze je ten spravny cyklus na zloze ie? mame jedno jedine embryjko takze nechcem nic podcenit... dakujem


ovulovat ci nie t

ingelika78
26. aug 2019

@juliet86 zistili mi ovulaciu z krvi...krvne testy kazdy den od 7 dna cyklu. Ak by ovulacia nenastala, vklad by nerobili.

juliet86
autor
26. aug 2019

@ingelika78 dik za radu. mne neberu krv len robia sono. nuz uvidime

veronikaszabova
26. aug 2019

@juliet86 ver svojmu instinktu, hlavne ked mate len 1 vajko. Drzim palce!

juliet86
autor
26. aug 2019

@juliet86
@veronikaszabova dakujem vam obom. rozhodli sme sa to ppsunut sliznica aj folik boli 13ty den iba hranicne. a ja citim ze sex drive a hlieny mam ine aj ta posledna menstruacia bola ina .. kolko cyklov va. trvalo kym sa cyklus nakopol? mne zjavne viac ako 1....

sono2
26. aug 2019

@juliet86 Ja by som určite tri mesiace čakala. Mne sa datal cyklus dokopy presne pol roka!

juliet86
autor
26. aug 2019

@sono2 fakt az polroka??? omg tak to je riadna sila.... mne vraveli ze sa zvykne davat dokopy 1-3mesiace.... o polroku nepadlo ani slova... a to si chodila kazdy mesiac na kontroly ci ako? mala si ohss? kolko si mala vajicok? och nepotesila si ma... netusila som ze po ivf hrozi ze sa stanem polroka neplodnou to je riadne na hovno 🙄

ingelika78
26. aug 2019

@juliet86 noooo nemusi...Ja som iba dva cykly cakala - na ten druhy som mala KET a aj otehotnela, takze vobec to u Teba nemysi byt take zle aby si musela cakat 6 mesiacov

juliet86
autor
26. aug 2019

@ingelika78 dakujem ti velmi pekne a gratulujem zo srdca ze sa to podarilo!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre