Ako ste sa prirpavovali na IVF ISCI?

cigaretka5
23. mar 2009

Ahojte dievcata ako ste sa vy a vasi chlapi pripravovali na IVF s ISCI? my mame trochu pomale spermijky a IVF nas caka koncom aprila zaciatkom maja...........

ixi
23. mar 2009

ahoj cigaretka tak ja som papala calibrum babyplana kys.listovu a polovicka E,selen, 😎

cigaretka5
autor
25. mar 2009

dievcata nikto nic?

dicinka1
25. mar 2009

ajoj cigaretka....no hlavne treba klud,nestresovat sa..akoby sa nic nedialo.... 😉 papat vitaminky...aj ty a hlavne manzel... 😉

manzel - žiadne horuce kupele...sprchovanie sa studenou vodou pod vajickami..staci par sekund... 😅

aspon toto sme robili mi pred ivf+icsi 😉

mayka
25. mar 2009

Ahoj cigaretka,

presne ako hovori dicinka. 😉

No stress.
A treba byt pozitivne naladeny. Pokial si uz teraz budes hovorit ze to nevjyde a budes mysliet zakazdym negativne tak potom si na to neni este pripravena. Psychika je velmi dolezita.

cigaretka a nefajci!!! 😀

manzel by nemal nejaku dobu ani pit alkohol. Jedno dve pivka moze ale viac nie. A tiez by sa nemal stresovat.

dicinka1
25. mar 2009

cigaretka...tak ako pise mayka 😉

a hlavne pozitivne myslenie.... 😉 lebo pri mojom prvom ivf+icsi som myslela od zaciatku negativne 😉 a tak to aj bohuzial dopadlo....

a od podania ziadosti na 2 IVF+ICSI...len pozitivne myslenie som mala 😝 a vyslo to...dokonca som mala aj viac vajok...bola som uvolnena..ziadny stres..proste som vedela ZE TO TENTOKRAT VYJDE 😉

a este nieco..neviem co je na tom pravdy..ale mne to pomohlo..aj par babam co viem,ze to papali a pili... 😵
Ty mozes pit bylinkove cajiky,alchemilku zltozelenu..atd....a necukrila som...iba medom...

a papala som chili papricky...2-3 papricky za den 😉 prekrvuju maternicu....ale obe veci rob pred ivf....po ivf uz NIEEEEE 😉

dicinka1
25. mar 2009

mam to v albume 😉

cikyta
25. mar 2009

Pripájam, sa k odpovedi Dicinky.Presne toto som robila aj ja+som bola vela na slniečku+vo vode plávala.
Mne sa to dalo,lebo som mala IVF v auguste.

zuzulik
25. mar 2009

a preco si ma manzel chladit "vajka" ?? 😵

dicinka1
25. mar 2009

zuzulik..vajka maju byt v chlade..a ked sa prehrievaju,tak to nie je dobre... 😉 spermijky v horucoom prostredi neziju... 😀

zuzulik
25. mar 2009

no to mi je jasne, ale o takych sokoch som este nepocula 😉

dicinka1
25. mar 2009

no nemusi to robit ak nechce..ja om to mojmu poradila..a robil to... 😉 a sam to aj cital na nete 😉 radi to asi kazdy kto ma problem so spermiami 😉

katka14
25. mar 2009

ahojte babule, ked bol moj drahy na SPG, nedopadlo to bohvieako ale ICSI nam nedal a ideme len na IVF a to prvé. neviete prečo , ked jeho vysledky neboli až také dobre? prečo aj nám neponúkol do ICSI?

daniela2707
4. apr 2019

@cigaretka5 ahoj, držím palce! Ja idem až koncom júna, zač júla... Psychika je určite dôležitá. Chcem ísť predtým na hormonálnu jogu. Je to raz do týždňa a trvá 1mesiac kurz. Veľa stastia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre