Akupunktúra a nízka hodnota AMH

veronka1984
22. jan 2018

Ahojte ma niekto skusenosti s akupunkturou a nizkym hormonom AMH?bola by som rada keby mi niekto poradil maja hodnota AMH je 0.03 je to dost nizke.som ochotna vyskusat aj to len ci my to pomoze aspon trochu zvysit tie hodnoty.

lilyianka
22. jan 2018

@veronka1984 ja sice nemam nizke AMH, ale tiez sme skusali akupunkturu kvoli otehotneniu a nepomohlo nam to nic

veronka1984
autor
22. jan 2018

a co vam pomohlo

jorgie
22. jan 2018

Ahoj. Ja mam ten isty problem a moja AMH hodnota je velmi podobna k tvojej. Ja som brala doplnok DHEA a tiez Coenzyme Q-10. Ja nezijem na Slovensku ale myslim si ze by si mohla tieto doplnky najst v lekarni alebo ked nie tak urcite na internete. Ja som ich brala asi 6 mesiacov a myslim ze to pomohlo. konecne sa nam po niekolko nepodarenych IVF podarilo otehotniet.
Vies, ono ti nic nepomoze zvysit hladinu AMH ale da sa zvysit kvlita tych vajicok co mas.
Vela stastia ti prajem.

veronka1984
autor
22. jan 2018

vsetci dr my uz len davaju moznost darovane tak preto ci by my nemohlo nieco pomoct

jorgie
22. jan 2018

Ja by som sa na tvojom mieste informovala o tych doplnkoch. Mne to odporucil doctor ako poslednu moznost. Ja uz som tiez nedufala, ze sa nam podari otehotniet. A to nam nikto nikdy nepovedal ze kde je problem - vsetky testy vzdy dopadly normalne. Az kym nezistili ze moja AMH hladina je velmi nizka. Doktor mi vysvetlil, ze aj ked sa mnozstvo vajicok neda zvysis, je velmi dolezite akej su kvality. Ja by som to na tvojom mieste skusila s tymi doplnkami (ja som presvedcena ze mi pomohli) pred tym nez zacnes uvazovat o darovanych vajickach.

veronka1984
autor
22. jan 2018

Dakujem ale ja uz beriem asi 2 mesiace DHEA a neviem ci pomohlo skusim brat este aj ten koenzim q10 a uvidime a ked sa mozem opytat ze kolko si mala to AMH??

jorgie
22. jan 2018

dva mesiace je este malo - mne doktor povedal ze minimalne 3 mesiace, najlepsie aspon 6 mesiacov predtym nez su badatelne vysledky. Moja hodnota bola 0.031.

veronka1984
autor
22. jan 2018

a po tych tabletiek si ostala tehotna??

catherinah
22. jan 2018

Ja som brala aj DHEA aj koenzym Q10 dva roky a nic

veronka1984
autor
22. jan 2018

to asi na kazdu inak posoby a tebe co pomohlo??

jorgie
22. jan 2018

ano, cez IVF
pred tym nez som brala tie tabletky som mala 3 neuspesne pokusy. Zakazdym nizky pocet vajicok a po oplodneni nie moc najlepsia kvalita embryi. Ten posledny krat bola kvalita emryi vyrazne lepsia a ja tu zmenu pripisujem tym doplnkom. Nic ine som inac nerobila ako v predoslych pokusoch. Nechcem ti davat zbytocnu nadej, ja viem ze kazde telo reaguje inak, ale stoji to za pokus. Prajem ti vela stastia!

veronka1984
autor
22. jan 2018

dobre dakujem dufam ze sa to vyjde

katie23
30. jan 2018

@veronka1984 Ahoj...ja som mala hodnotu Amh 0, 03 a lekar my povedal, ze skor vyhram v loterii...a na moje pocudovanie sice po 6 rokoch s po 3x nevydarenych pokusoch umeleho oplodnenia

katie23
30. jan 2018

Som otehotnela prirodzene po uprave stravy a schudla som asi 5 kg...zacala som pravidelne cvicit a hlavne behat. Nevuem civtoyo pomohlo, ale mne jednoznacne. Hlavne som vsetko vypustila s hlavy...

krausule
16. feb 2018

@catherinah ahojky a kde sa dajú kúpiť přípravky DHEA?Nemòžem ich nikde zohnať..tiež mi to doporučil doktor..

szkatuska
6. aug 2019

@jorgie ahoj! Z Q10 kolko mg si brala? A dhea ?

meca
3. júl 2020

@veronka1984 odkial objednavas DHEA?

pietrula
25. mar 2023

@katie23 podarilo sa 6 rokov po zisteni amh 0.03 akebo celkovo po 6 rokoch?

katie23
27. mar 2023

@pietrula Celkovo po 6 rokoch. Prirodzene dieťa a neplánovane , keď mal 8 mesiacov, tak dvojičky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre