Aký máte názor na použitie embryoglue?

mischka1312
5. jún 2015

Myslite si ze je lepsie ho pouzit alebo ak sa ma embryjko uchytit, uchyti a zahniezdi sa aj bez jeho pouzitia? Ja som ho mala pouzite pri prvom ET, nevyslo to, teraz ideme na KET, tak premyslam ci si ho dat alebo nie? dakujem za vsetky odpovede a nazory 🙂 .

majkalabka
6. jún 2015

Ahoj, my sme ho mali pri prvom ET a podarilo sa, vkladali sa 2 embryá a máme skoro 10 mesačného syna. máme ešte mrazáčikov, pri ich vklade tiež použijeme emryoglue, predsa len chcem mať pociť, že sa urobí maximum pre pozitivny výsledok. držím palce pri KET 🙂

candour
12. jún 2015

Uplny nezmysel a vytahovanie penazi z ludi..mala som ho raz a sama embryologicka mi povedala ze ziadna seriozna ved.studia nie je na to co by potvrdila ze zvysuje uspech.uz som ho viac krat nedala ani nedam.radsej investovat do isci,pk a embryoskop.lep fakt nie.moj nazor

evita246
13. jún 2015

Ja som ho tiez mala a nepomohlo. Potom mi na inej klinike povedali ze je to zbytocne, ak sa ma embryjko uchytit, tak sa uchyti. Je to na prirode.

zuzzi18
8. dec 2020

nám ET nevyšiel a následne pri KET s embryoglue to vyšlo..takže ja aj keď pôjdeme pre súrodenca určite si dám aj embryoglue bez ohľadu na to, či to účinok má alebo nemá. Pre mňa má 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre