Andrológ MUDr. Štefančík v Bratislave

bubulka722
18. nov 2009

Ahojte!!!
Zakladám túto tému, pretože by som vás chcela poprosiť o vaše skúsenosti s týmto doktorom. My máme ísť k nemu na prvú konzultáciu a popravde mám z toho dosť zmiešané pocity.

lindda
30. máj 2013

@kukoko ahoj. kde sa to stalo v BA .... kludne tomu verim je to jeden hnusny clovek.

lindda
4. jún 2013

@krpcek ahoj, my ho mame tiez ako "znameho " ale nikdy viac ak svojsky znamena primitivny a vulgarny tak to je on ... okrem toho my skoro zabil mamu ked ju zle liecil a peniaze do vacku berie jedna radost .... a taka je aj jeho setricka ako by boli rodny bratia ....

krpcek
4. jún 2013

@kukoko preboha to mas odkial taku info?
@lindda ano, ano to je on. Ja som na jeho spravanie zvyknuta, no chapem, ze ked za nim prides ako pacient s nejakym problemom, jeho spravanie nie je povedzme "balzamom na dusu" ;)

lindda
4. jún 2013

@krpcek hej ja tam mam vela kamarátov lekarov . a tiez sme boli za nim akoze po znamosti i tak je to silny komplex maleho cloveka povedzme to tak 😀

smoulinka13
18. jún 2014

ahojte baby hladam dakeho dobreho androloga, poradite mi? sme po neuspesnom IVF a neviem kam ist...

pietrula
26. sep 2022

Nic nove ohladom tohto lekara? Muzovi ho odporucila jedna urologicka, ktora si sama s nim nevie rady. Ked citam tie recenzie, dohovaram mu, nech termin zrusi. Co vsetko vlastne tento lekar vysetruje? Lebo spermiogramov mame urobenych az az. Vdaka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre