Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Anestézia pri odbere vajíčok a choroba. Stretli ste sa s tým?

kathrin17
9. jan 2013

velmi sa bojim toho,ze budem musiet odlozit stimulaciu na odber vajicok.Prekonala som zapal hrdla a momentalne mam este nadchu. Mam asi 16dni do odberu vajicok a v papieroch od koordinatorky mam to,ze anestezia je mozna ak sa neprekona infekcne ochorenie (zapal hrdla, chripka, nadcha) viac ako tri tyzdne predtym.Stretla ste sa s tym niektora?Prosim poradte.

buba08
9. jan 2013

@kathrin17 ja som bola pred odberom vajicok chora a IVF bolo neuspesne, uz by som chora do toho nesla, radsej pockaj, aj ja som si vtedy povedala, ze nechcem cakat a nevyplatilo sa ☹, no rozhodnutie je aj tak na tebe, pripadne zavolaj koordinatorke

nicky07
9. jan 2013

@kathrin17 plánovaná anesteza sa po ochorení dýchacích ciest odkladá najmenej na tri týždne od uplneho vymiznutia príznakov nakoľko sú dýchacie cesty podráždené prekonanou infekciou a počas anestézy by pacientke hrozila realna šanca spazmu priedušiek a teda zadusenia. Určite sa nakontaktovat na koordinatorku a odber odložiť.

bettypo
9. jan 2013

mne v jednom nemenovanom košickom CAR dali anestézu aj keď som bola chorá a dva dni pred zákrokom som mala teplotu cez 39.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli